ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 20.04.2024, 13:02
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » Шляхи натхнення
Шляхи натхнення
Архип    Date: Нд, 31.08.2008, 23:45 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Але буває хочеться послати ті шляхи... Моральні принципи і правильні стереотипи життя ведуть до божевілля.......
 


Аня_Рам    Date: Нд, 31.08.2008, 23:48 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
25
100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Раум    Date: Ср, 24.06.2009, 23:26 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Кожен проживає життя по своєму. Як на мене муз взагалі немає, і натхнення теж. Просто людині подобається писати вірші... Вона думає, що щось творить необхідне ще комусь, хоча насправді це потрібно тільки їй. А якщо глибше зачерпнути це просто слова, які затьмарюють відчуття. Краще жити відчуттями, вони безмежно більші за слова. Та чомусь для того хто їх відчуває зявляється якась непереборна сила поділитися ними ще з кимось ось тоді ми і намагаємось незграбними словами передати хоча б якусь частинку почуття. Для мене це єдине натхнення, іншого виправдання поезії для себе я ще невідкрив.

Додано (24.06.2009, 23:26)
---------------------------------------------
Брєд сивої кобили)))


Вічність - це Я!
 


guska    Date: Нд, 28.06.2009, 17:26 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Іноді натхнення приходить само по собі, а іноді приходять із проханням написати вірш на задану тему, тоді виступаю, мабуть, як слюсар, якому дали завдання. Та все ж натхнення і в цьому випадку присутнє. Головне налаштуватись на потрібну хвилю, тоді вірш сам по собі приходить. Пропоную ввести нову тему "Вірші на замовлення. yes " up

semper tiro
 


guska    Date: Пн, 06.07.2009, 08:50 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Буває так, що слухаєш музику і вона народжує в тобі хвилю почуттів, які виливаються у рядки

semper tiro
 


shetamara    Date: Пн, 06.07.2009, 15:16 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
До мене натхнення писати вірші приходить дуже рідко і зовсім нежданно-негадано, в основному у сумні періоди. Ніколи не видавлюю із себе вірші.

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Mira    Date: Пн, 06.07.2009, 19:09 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Quote (shetamara)
Ніколи не видавлюю із себе вірші.
- правильно сказано. В мене вірші ніколи не виходять тоді, коли сидиш і часами придумуєш тему, риму. Я пишу тоді, коли є натхнення. Для мене це головне.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


natalya-gurkina    Date: Пт, 27.11.2009, 13:25 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038


Всім гарного дня;) ))))
 


Dashabilokon    Date: Чт, 26.05.2011, 17:36 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
27
Чудове запитання! Для мене музою є слово, точніше прохання чи зобов'язаність до написання.
 


Asedo1949    Date: Пт, 27.05.2011, 18:48 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Не знаю, як це називається натхнення, чи муза, чи повеління Божої волі, але без них у мене нічого не виходить. Я пробувала- не вийшло і я не стала більше себе силувати. Інша справа коли є це відчуття, тоді вірш пишеться одним подихом, або приходять слова, рядки через якийсь проміжок часу і тоді вірш складається. Його треба тільки правильно записати, сформувати, замінити деякі слова, одним словом допрацювати. А ще скажу вам, щоб написати вірш треба хотіти це зробити, треба виплекати свою мрію, бо якщо не буде бажання то муза просто не буде мати роботи.

Господний дар- чистая душа !
 


Dashabilokon    Date: Нд, 29.05.2011, 18:23 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
27
Quote (shetamara)
До мене натхнення писати вірші приходить дуже рідко і зовсім нежданно-негадано, в основному у сумні періоди. Ніколи не видавлюю із себе вірші.

Добре, що не видавлюєте, та буває, наприклад якщо приймаєте участь у конкурсі, ПОТРІБНО написати. Я тоді пишу, хоч теж не люблю себе силувати!) shy
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 02:48 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
а мене надихає Осінь - ні кохання, ні біль.... осінь:) чомусь найкраще пишкться саме осінню не знаю чому))можливо тому, що в осінні вечори часто сижу вдома, тому так виходить.
Але от що заважає писати, так Інтернет!!!!!(


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 13:32 | Message # 28
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Доречі, зовсім забула.... До цього всього, вище сказаного хочу долучити ще й те, що шалене натхнення і бажання творити приходить завдяки цьому сайту!!!!!)

"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


karas    Date: Чт, 21.08.2014, 20:43 | Message # 29
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Життя –само по собі це вже натхнення
. Читаючи багатьох геніїв  я помітив , що
вони дуже багато працювали ,

щоб стати геніальним . Тут багато відповідей , алеяка з них правильна , яка ні … Це важко сказати . Один геній

написав таке , напитання що таке талант – «Талант , це 1% натхнення , і  99% безперервної праці. Хтось писав

що непише тоді коли немає натхнення . Це неправильно з точки зору творчої людини –
творчість для мене , це

постійна праця , коли маю бажання і коли не маю , бо вмене робота творча , і незважаючи на те чи я хворий , чи

я немічний , чи тимбільше тоді коли в мене немає бажання , я мушу виходити на сцену і виконувати
якийсь твір ( я

концертмейстер в музичній школі ) , я мушу постійно вказувати (паралельно з викладачем по спеціальності) , на

помилки дитини , підтримати його, деколи насварити , але так щоб не відбити бажання далі вчитися , тобто ,

хочучи не хочу , я повинен себе заставляти працювати . Але так є з кожним на
кожному місці . Коли , людина

переважно здорова , або так хвора що йде нароботу , хоче вона чи не хоче , вона повинна виконувати свою

професійну роботу, а деколи це вимагає і творчого підходу . Творчість – це пошук . Я наприклад ,
щоб написати

якийсь вірш чи поезію , напишу з десять інших , і тільки можливона десятий раз , а деколи на сотий , поезія більш

менш вдасться , і я знайдущось нове . Але перед тим , я перечитую тисячі поезій і видатних авторів ( і
навіть

російсько мовних, на російській мові ) , і безліч таких як я , і можливослабших ( як я для себе вважаю) . Мені

здається лише постійна праця шліфуємайстерність , а не творити  , як дехто каже
– від натхнення до натхнення

… Ясно що це багатьом не до вподоби , бо потребуєчасу , але треба мати ціль – моя ціль , передати людям все

найкраще що знаю ,за допомогою своєї творчості , не дивлячись часто на різні оцінки , а деколи
дуже уважно

прислуховуюсь до них … Бо є різні люди , одні із заздрості –занижують оцінку , а інші із хитрощів , чи

підлабузнювання – завищують . Я це іінше не поважаю , і кажу все що вважаю за потрібне , а коли твір вимагає

нищівної критики , промовчу , щоб не зачіпити самолюбство автора ,і лише друзям, і то дуже близьким скажу всю

правду , бо на те і є друзі – щоб нічого неприховувати .21.08.2014 20:43:35


надія-крок до майбутнього
 


Kvitka23    Date: Пт, 13.02.2015, 09:56 | Message # 30
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
15
Привіт! Чудова новина - збірка віршів "Різдвяний карнавал поезій" уже в усіх кіосках "Союздруку" міста Києва! Запитуйте!
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » Шляхи натхнення
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz