ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 17:06
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Давайте знайомитись
virchi    Date: Вт, 05.08.2008, 22:36 | Message # 46
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
В принципі креатив сайту не потрібен. Бо у слові креатив бачу супер сучасний і молодіжний дизайн. А це не кожному сподобається. Та й на ШТМЛ нічого не потрібно робити. Просто потрібен оригінальний малюнок сторінок сайту у тій загальній будові, яка є. А "порізати" малюнок і ШТМЛ-но оформити - проблеми не має

Якщо є ідеї або гарні сайти (бажано не українські і не російські і звичайно не поетичні), за основу яких можна взяти, але потім на відсотків 80 змінити - надсилайте ланки - буду брати до уваги.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Аня_Рам    Date: Пн, 11.08.2008, 00:29 | Message # 47
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
25
Хочеться трошки про себе...закінчила університет по спеціальності "психологія", Працюю психологом в відпочивальному комплексі.Пишу вірші з дитинства. Дуже люблю творчість Коцюбинського. Щоб щось написати обовязково потрібні емоції. Комунікабельна, емпатійна(що інколи як-то кажуть: "вилазить боком"), твоча, емоційна...
 


Дарка    Date: Ср, 13.08.2008, 20:10 | Message # 48
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
12
Mене звати Дарія. Я вчусь на 5му курсі педагогічного в Ялті. Мрію бути письменницею. Обожнюю Оскара Уайльда. Слухаю Pet Shop Boys. За гороспоком Скорпіон. Мені скоро буде 22.[b][color=blue][font=Times][size=14]

Дарка

Post edited by Дарка - Ср, 13.08.2008, 20:12
 


Yumi    Date: Пн, 08.09.2008, 12:49 | Message # 49
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
2
Доброго Вам здоров'ячка. Трошки і про себе напишу. Звати мене Оксана. Мені майже 24. Я навчаюся (нарешті!) на 4 курсі ЗНУ на факультеті іноземної філології. Я не завжди любила іноземні мови, але одного разу зрозуміла, що це майже єдине, до чого у мене є тяжіння на багато років, якщо не на все життя. Дуже полюбляла перекладати вірші та пісні з англійської на російську та українську. Зараз на це дуже мало часу лишається, бо сім'я, а тим паче малий синочок забирає його дуже багацько. Вірші почала писати у 14 років. І ось майже десять років це було моїм життям: вірші, вірші, вірші. Треба було кудись подіти ці емоції, ті думки та переживання. Та й зараз, на превеликий жаль, щось зовсім нічого не пишеться. Шукаю натхнення...
 


virchi    Date: Вт, 09.09.2008, 14:59 | Message # 50
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Ну що ж, Yumi, творчого Вам натхнення та нехай син зростає!

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Mira    Date: Ср, 04.03.2009, 14:27 | Message # 51
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Ну що ж . всі пишуть. а чому і мені не написати?
Мене звати Мирослава. я навчаюсь в 11 класі. писати вірші почала ще в дитинстві, але енергійно почала займатися в 2007 році. крім віршів, ще малюю. а критикує мене мій брат. цим додає мені наснаги.Хоч зараз і важке життя, я - оптиміст hands моє життя - це суцільні істини, які я шукаю.
у школі люблю всі уроки, бо маю до кожного творчй підхід. навіть до фізики. до речі хочу стати вчителем-математиком, а по перервах допомагати учням з української мови. просто на філологічний факультет треба здавати історію, але я не можу запамятати всі дати. це ж так важко. angry а так я - така, як і всі. Лише приймає все до серця, бо дуже творча людина. І хоч інколи мою творчість не сприймають серйозно, я всеодно живу нею.
до речі, мої слова - слова душі. а душу судити не можна. особливо чужу. особливо творчу душу. сказати, чи подобається чи ні - можна. але говорити, що щось неправильно - ... це просто критик - не людина. up


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Сб, 21.03.2009, 17:51 | Message # 52
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Як прекрасно, що всі такі різні! Сподіваюсь, що від мене вас усіх не відверне. Як каламбурчик? yes Мене хотіли назвали Альона, а на батьків нагримали, сказавши, що такого імені не існує. Тож зареєстрована я Оленою. Від цього вважаю мій зміст особливо не змінився. Не скажу точного віку, коли почала складати вірші. Це було так давно. Не мрію про вершини слави, просто цікаво знати думку інших про мою писанину. Щаслива від того, що можу пізнавати нове, поки є можливість. Бажаю всім від щирого серця здоров'я і нестримної жаги знань.

semper tiro
 


virchi    Date: Нд, 22.03.2009, 01:32 | Message # 53
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Чекаємо на Ваші малюнки, пані Mira!

А батькам правильно підказали, guska. А останнім часом у нас теке твориться з йменуванням, що потім ще не одне століття розбиратись прийдеться тим, хто буде досліджувати генеалогічні дерева.

Дякую за відвертість! Успіхів у поетичному слові!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Mira    Date: Пн, 23.03.2009, 16:12 | Message # 54
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Але мої малюнки займають досить багато памяті, а у вас вона обмежена. тому це буде не скоро. Щодо мого імені, то вибрала його мама, а тато хотів назвати Віталіною. Щоб усі діти були на В: Віка, Віталій і я. От так я і є Мирославою. До речі, ви десь зноходили значення мого імені, а то я ніде.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


virchi    Date: Чт, 26.03.2009, 14:50 | Message # 55
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Завжди можна зробити виключення, yes тож надсилайте, але на мою е-пошту

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Mira    Date: Пт, 27.03.2009, 18:31 | Message # 56
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Велике Вам дякую. Скоро отримаєте мої картини. Я зараз просто займаюся своїми віршами: сьогодні була на презинтації збірки полтавських літераторів. Жаль я там не надрукувалась. Але думаю про це. До речі, написала багато віршів за останній час. Ось один з них.
Запах зірок.
я запах зловила посеред ночі,
той запах, що чула в далеких віках.
та лукавою правдою очі дівочі
послання прислали про памяті крах.

крахом півночі й півдня, кохання й печалі,
крахом синіх озер, вічних думок.
в амнезії життя - новому порталі
я лише відчула запах зірок.

ніби сталь у кислотах все тускнули з часом,
та до нкас все ж неслось їхнє світло вночі.
і запах притуплений розжареним гасом
потихеньку ховався, у бік біжучи.

ще інші нові вірші ви можете прочитати, де й інші. там багато цікавого.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.

Post edited by Mira - Пт, 27.03.2009, 18:33
 


virchi    Date: Нд, 29.03.2009, 01:04 | Message # 57
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Ну щось складний віршик вийлов. Але початок мені сподобався. Вірніше ідея майбутнього твору, який хтось напише. А ідея не нова, але цікава - почути запах і пригадати якусь приємну подію з дитинства - чи то приготування маминого пирога, чи смачного яблука, щойно зірваного з деревини у батьківському садку. Це історія трохи схожа на ту, що у мультфільмі "Рататуй", тільки там історія про страву, смак якої пригадав дитячі роки....

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Mira    Date: Нд, 29.03.2009, 12:25 | Message # 58
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Так. Мені теж мультфільм подобається. А тепер оцініть ще один віршик. Думаю для Вас він не буде таким складним.
Закохалась.
схрестила ніжки так, наче боюся,
що ти побачих їх тендітність вмить.
я пізно починаю, та молюся,
щоб не проснулось серденько, що спить.
ховаю щічки від почервоніння.
руками закриваю щасливі очі.
устами поцілую я сплетіння,
хай поєднає нас крізь темні ночі.
відводжу очі я при зустрічі з тобою.
насуплюю думки не до твоїх хвиль.
борюся я тепер сама з собою.
щоб кров не потекла до сухих жил.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Нд, 29.03.2009, 13:37 | Message # 59
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Шановна Mira, пробачте, але трохи незрозумілим для мене виявився Ваш рядок
"насуплюю думки не до твоїх хвиль. " Чи можливо насупити думки? Мені здавалося, що насупити можна лиш брови? Дуже вибачаюсь, що не зрозуміла Вашу творчість. Бажаю Вам подальшого росту у творчості і креативності думки. yes


semper tiro
 


Mira    Date: Нд, 29.03.2009, 15:29 | Message # 60
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Це й була креативна думка. Тобто, я стараюся не поєднуватись чимось спільним з цією людиною, не вникати у його коло. можна сказати, хочу бути далекою від нього. відчуждуюсь, бо не можу показати, що кохаю. от і все.
але дякую за критику. це мені дає наснаги.
і скажу ще одне, незрозуміти рядок - це не означає не зрозуміти творчість. творчість зрозуміти можна, а от людину... не завжди.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz