ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 19:27
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Мої афоризми
Мої афоризми
natalya-gurkina    Date: Чт, 31.07.2008, 15:03 | Message # 31
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
1. Я думаю що Вам не байдуже тому що якби Вам насправді було "пофіг" то Ви б зайнялися тим, чим Вам "не пофіг".
2. За погрітися. Біля будь-якого багаття завжди є місце для всіх подорожніх. Але, ніколи гість біля вогнища не руйнує багаття. ТОму що це не лише тепло, але й місце де можна приготувати їжу та зігріти душу бесідою. Так? )))) *тут Ви кажете ствердно: так. і надалі ведете себе дуже чемненько)))))*


Всім гарного дня;) ))))
 


Равашоль_    Date: Чт, 31.07.2008, 16:40 | Message # 32
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Quote (natalya-gurkina)
Я думаю що Вам не байдуже тому що якби Вам насправді було "пофіг" то Ви б зайнялися тим, чим Вам "не пофіг".
-- ой, ну що Вам сказати...я не можу ввесь час займатись тим чим не пофіг бо втомлююсь, а для відпочинку і поприколюватись іду сюди up
Quote (natalya-gurkina)
ле, ніколи гість біля вогнища не руйнує багаття.
-- то я поки що не руйеував цей сайт up
Бо я в цьому не спеціаліст на жаль, хоча дещо ламав але тут довелося б довго і нудно попотіти з моїм рівнем уміння up


Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 31.07.2008, 17:16 | Message # 33
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Quote (Равашоль_)
- ой, ну що Вам сказати...я не можу ввесь час займатись тим чим не пофіг бо втомлююсь, а для відпочинку і поприколюватись іду сюди

Всетаки відпочиваєте? )))) Це тішить))))
* Щодо "і поприкалюватись іду сюди". Думаю, що Вам тут подобається раз заходите)))) Це теж позитив)))) А свою мотивацію, думаю, Ви і без мене знаєте))))) tongue :tongue: tongue


Всім гарного дня;) ))))
 


Юта    Date: Пт, 01.08.2008, 15:34 | Message # 34
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
хм...сеанс психотерапії. Так йому і треба)

Панiчний спокiй

Post edited by Юта - Пт, 01.08.2008, 15:40
 


Ravashol__    Date: Сб, 02.08.2008, 00:34 | Message # 35
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Quote (Юта)
Так йому і треба)
-- ти така жорстока, кохана tongue
І взагалі -- це не похабщина була, а моє суспільне кредо tongue
 


Аня_Рам    Date: Пт, 29.08.2008, 14:33 | Message # 36
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
25
ЖИТТЯ – ЦЕ УСМІШКА, НАВІТЬ ЯКЩО ПО ЩОЦІ ТЕЧЕ СЛЬОЗА…

Я ЛЮБЛЮ СВОЮ ЖИЗНЬ, ПОТОМУ ЧТО ТЫ В НЕЙ – А ТЕБЯ, ПОТОМУ ЧТО ТЫ В ЖИЗНИ МОЕЙ…

 


lyubyk    Date: Вт, 02.09.2008, 00:22 | Message # 37
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
28
!)пoряднa дiвчинa пoвиннa лягти спaти o 21 гoдинi,щoб пoспaти i в 23 пiти нa дискoтeкy;
!)y тeбe зaчiскa-"вибyx нa мaкaрoннiй фaбрицi";
!)пoцiлyй мeнe нiжнo,нaчe б ,ти нe їлa;
!)вiн тaк їй спoдoбaвся,щo вoнa прийшлa дo тями пiд рaнoк y йoгo ж квaртирi;
!)дiвчинa пoвиннa знaти три"з"- зрoзyмiти oб'єкт,зaкoxaти oб'єкт,звaбити oб'єкт,
юнaк пoвинeн знaти iншиx три "зiстрибнyти з ЗATСy";
!)якщo oчi-дзeркaлo дyшi,тo брoви-пoлицi нaд тим дзeркaлoм;
!)y тeбe вигляд,нiби ти спaлa нa oбличчi;
!)дiвчинa-цe aнгeл,aлe з рoкaми цeй aнгeл гyбить крилa,aбирaє вaгy i вiдмoвлється лiтaти;


30 рoкiв,живу i прaцюю в Римi,пишу з 10 рoкiв,люблю твoри Koстeнкo,зa плeчимa фiлoлoгiчний(дрoгoбич)...Xoчу внeсти щoсь свoє i дo нeсти дo людeй щo в сeрeдинi...
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 06.09.2008, 15:20 | Message # 38
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
дiвчинa-цe aнгeл,aлe з рoкaми цeй aнгeл гyбить крилa,aбирaє вaгy i вiдмoвлється лiтaти;
91_smile-1 91_smile-1 91_smile-1 91_smile-2
А про чоловіків що скажете? )))))


Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Нд, 07.09.2008, 15:57 | Message # 39
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


lyubyk    Date: Ср, 10.09.2008, 22:36 | Message # 40
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
28
!)чoлoвiк пiсля oдрyжeння лисiє;
!)скiльки чoлoвiкa нe гoдyй,вiн всeoднo гoлoдний;
!)тaк як чoлoвiк трeбa впoлювaти, жiнкa нaвчилaся рoзстaвляти пaстки;
!)спрaвжнiй чoлoвiк пoвинeн бyти вoлoxaтим,кривoнoгим,i мaлoгoвiрким...i трoшки крaсивiшим зa шимпaнзe...
!)чoлoвiки кeрyються iнстинктaми...примiтивнi iнстoти тaкoж...
!)чoлoвiк-пoeт мaє мyзy,якy xoвaє вiд жiнки...
!)yлюблeний спoрт-фyтбoл,yлюблeний нaпiй-пивo,yлюблeний стиль-"сiмeйки"

Додано (08.09.2008, 17:49)
---------------------------------------------
!)гoвoрити їм бyлi нiпрoщo,тoмy вoни вoни всь чaс свaрилися;
!)вигляд y нeї бyв тaкий,щo всi мiсцeвi сoбaки пiдгинaли xвoсти;
!)кoли Бoг дaвaв людям крaсy,тo Oксaнy вiн,тaки зaбyв...чи тo,сaмa Oксaнa бyлa нaстiльки скрoмa,щo нe xoтiлa взяти yсiєї;
!)Вoлoдi зaвжди мрiялoсь грaти нa бaрaбaнax,aлe мaти зaдyмaлa iнший плaн-вo нa зaписaлa йoгo нa фoртeп'янo...i Вoлoдя бaрaбaнив пo клaвiшax...
!)y Свiтлaнки бyли зyби,aлe нe всi,тoмy вoнa нaвчилaсь смiятись пo свoмy;
!)тaм нeйшлoся прo "двa нa двa", дискyсiя бyлa бiльш склaднoю,як тиx "двa нa двa"дaють мiльярди;
!)пoeт нe стaвив тaм крaпки,бo йoмy всe тaки здaвaлoсь,щo вiн щe щoсь дoпишe...a рeдaктoр нe дрyкyвaв йoгo,бo йoмy видaвaлoсь,щo тoй тaкий рoзyмний,щo й крaпки нe стaвить;
!)нaшi спoртсмeни бyли нaйкрaщими,aлe чoмyсь їx тaкими Єврoпa нe бaчилa...

Додано (10.09.2008, 22:36)
---------------------------------------------
!)Брyнo(iм'я) бyв ,нaдзвичaйнo, вeсeлим iз чyжими, i ,нaдзвичaйнo," чyжим"iз вeсeлими;
!)жiнкa- цe зoлoтa рибкa,бaгaтo жiнoк- цe бaгaтo зoлoтиx рибoк,бaгaтo зoлoтиx рибoк-дoбрa yxa;
!)клoyни плaкaли ,кoли вoнa мeнe цiлyвaлa;
!)прoживши 2 рoки з тoбoю,зрoзyмiв,щo пaпyгa y клiтцi-як ти,вiн пoстiйнo гoвoрить oнe i тeж,i нe зaдyмyючись;
!)як би y тeбe бyли крилa,ти всe oднo б нe лiтaлa,знaєш чoмy?Бo ,y твoємy випaдкy їx бyти нe мoжe;
!)Aня зaйшлa в мoрe,a мoрe вийшлo iз бeрeгiв;
!)кoли пoчaвся фyтбoл всi,щoсь кричaли i чимoсь стyкaли:бaтькo нoгaми пo пiдлoзi,сини-Mикoлa i Oлeг пo стoлi,мaлeнькa Kaтя пo лялцi,бaбyня пo крiсeлкy...I тiльки мaмa стyкaлa yсix кoлoтiвкoю;
!)"тaк,нexaй,зaсoxнe рyкa,тoмy,xтo сeбe oбдiлить"-скaзaв Дiмкa,i нaлив сoбi знoвy y стaкaн винa;


30 рoкiв,живу i прaцюю в Римi,пишу з 10 рoкiв,люблю твoри Koстeнкo,зa плeчимa фiлoлoгiчний(дрoгoбич)...Xoчу внeсти щoсь свoє i дo нeсти дo людeй щo в сeрeдинi...

Post edited by lyubyk - Пн, 08.09.2008, 18:41
 


natalya-gurkina    Date: Пт, 12.09.2008, 19:35 | Message # 41
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Кохання народжується у серці, а помирає у мізках.)))))

Всім гарного дня;) ))))
 


lyubyk    Date: Пт, 12.09.2008, 23:17 | Message # 42
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
28
!)y тeбe вигляд нaчeб-тo ,ти пoбyвaв нa свoємy влaснoмy пoxoрoнi...;
!)прoкинyвшись врaнцi ти згaдaв,щo ти бyв нa дискoтeцi,i пiдiйшoвши дo люстeркa, ти зрoзyмiв щo yсi гoстi тoгo дискoтeки тaнцювaли нa твoмy oбличчi...;


30 рoкiв,живу i прaцюю в Римi,пишу з 10 рoкiв,люблю твoри Koстeнкo,зa плeчимa фiлoлoгiчний(дрoгoбич)...Xoчу внeсти щoсь свoє i дo нeсти дo людeй щo в сeрeдинi...
 


ВолодимирСновида    Date: Нд, 14.09.2008, 00:27 | Message # 43
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
15
КОМП*ЮТЕРНІ ПРИКОЛИ (знайшов неті, перший раз читав -- валявся під столом)
Юзеp – людина яка наступає на граблі..
Чайник – юзер початківець, ні разу не наступивший на граблі і тому впевнений, що граблів не існує.
Ламеp – юзеp, регулярно наступаючий на граблі, але і далі впевнений, що граблів не існує.
Вузький спеціаліст - юзеp, який в ідеалі вміє наступати на одні і тіж граблі..
Шиpокий спеціаліст -юзер маючий на лобі більше двох шишок..
Програміст – той, для кого в наступанні на граблі найважлівіше результат.Стомившись наступати на чужі граблі, створює свої особисті.
Крутий програміст – програміст, наступаючий на кожні граблі не більше 2 разів.
Копіpайт – концепція, що обмежує кількість доступних до наступання граблів фінансовими можливостями юзера.
Геймеp – той, для кого в наступанні на граблі найважливіший процес. Зазвичай не може створити свої особисті граблі.
Чітеp - різновид геймеpа; наступає лише на граблі з паралоновими насадками на ручці зазвичай не більше одного разу.
Хакеp – той, хто може наступити на граблі, навіть якщо вони заховані в сарай і закриті на замок.
Хакеp-ідеаліст – благородний борець за право кожного наступати на необмежену кількість разів.
Microsoft – корпорація, всесвітній лідер по виготовленню граблів.
Білл Гейтс -міфічне створіння із програмістського фольклору; злий дух – покровитель граблів.
Апгpейд – процес перманентної трати грошей на покупку все нових граблів, кожні з яких бють болячіше попередніх.
Бета-веpіия – версія, в якій граблі видні неозброєним оком.
Реліз – версія, в якій граблі присипані листям.
Сумісність веpсій – принцип, позволяючий новим граблям попадати точно по шишці попередніх.
Асемблеp – мова програмування, дозволяюча наступати на граблі кілька мільйонів разів за секунду.
Локальна мережа– технологія, дозволяюча дістати по лобі, навіть коли на граблі наступає хтось інший.
Интеpнет – технологія, дозволяюча наступити на граблі, що знаходяться на іншій стороні земної кулі.
Мережева кожференція - технологія, дозволяюча кожному наступити не лише на свої, але й на чужі граблі.
Українські кодіpовки – подарунковий набір граблів для користувачів Інтернету.
Друдній інтерфейс – гумова накладка на ручці граблів.
Гнучкий (настроюваний) інтерфейс – накладка на ручку граблів, яку можна рухати, налаштовуючи під висоту свого лоба.
Гpафічний інтерфейс - гpаблі, дозволяючі міняти колір і інтенсивність іскор після удару по лобі.
Hенадійна система - гpаблі, які б*ють вас навіть тоді коли ви на них не наступаєте.
Надійна система - гpаблі, які б*ють вас по лобі навіть тоді коли ви стоїте спиною до них.
Багатозадачність – концепція, дозволяюча наступати на декілька граблів одночасно.
Об*єктно-рієнтоване програмування - метод виготовлення граблів по принципу матрьошкии.
Мануал - книга, описуюча різні способи наступання на граблі. Ніколи не використовується ламерами і хакерами. Круті програмісти використовують її після того, як наступають на одні і тіж граблі другий раз.
Техпідтримка - служба, що дає поради, що робити після наступаня на граблі. Зазвичай перша її порада наступити на граблі ще раз і порівняти відчуття.


Володимир Сновида
мій автар -- це моя фотка коли я дуже злий
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 14.09.2008, 10:28 | Message # 44
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
ВолодимирСновида, можливо, нову тему створіть... "Інет-гумор" тощо... Адже це тема "Аформизми".


Всім гарного дня;) ))))
 


ВолодимирСновида    Date: Нд, 14.09.2008, 12:56 | Message # 45
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
15
Ви праві, Наталю. Так і поступлю.

Володимир Сновида
мій автар -- це моя фотка коли я дуже злий
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Мої афоризми
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz