ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 18:31
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
natalya-gurkina    Date: Ср, 29.02.2012, 15:52 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Скажіть, будь ласка, чому коли пишеш повідомлення, вискакує панелька з кольорами? Це так потрібно?

Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Ср, 29.02.2012, 16:28 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Наталю, панелька з кольорами (я так думаю це на сторінці з твором, у формі для напису коментарів) вискакує коли виділяєте слово, а коли просто пишете, то її не повинно бути.
Чи у вас не так?


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 29.02.2012, 16:30 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Коли пишу коментар...

Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 29.02.2012, 17:59 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Ще в мене є дуже нагальна пропозиція!!!!!
потрібно зробити тему в якій на малюнках (прін скрін) показати куди натискати, щоб змінити розмір шрифта і колір букв...
а ще, як додати ілюстрацію до твору на головній...
теж можна малюнок прін скрін... і показати де обзор...
Завчасно дякую)))) roze
* зараз часу геть немаю, інакше сама б це зробила.. тому, хелп!


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Ср, 29.02.2012, 18:00
 


virchi    Date: Ср, 29.02.2012, 18:11 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Про те, як форматувати текст можна прочитати ось тут: http://virchi.pp.net.ua/faq/0-0-14. А ще там є відповідне відео.
А щодо розміщення фоток, то незабаром відповідне відео зроблю :)


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 29.02.2012, 20:16 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Чудово!!!! Це потрібно до лінків на словники.. типу "Користування сайтом"

Всім гарного дня;) ))))
 


popeljushka    Date: Чт, 25.04.2013, 19:52 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
9
Цитата (natalya-gurkina)
Створити на сайті закритий розділ (форум) у якому можна буде допомагати один одному виправити помилки у віршах чи прозі.
Якщо дозволите, то викладу що до цього свої міркуваня:
1.  Зауваження, навіть критичні, якщо такі є, читає той хто хоче їх читати. Кому це неприємно може просто не читати. 
Але на зауваженнях вчаться і автор і читач.
Із власного досвіду: місяць назад я перейшла із поетрі клубу, звідки мене вишвирнули за збірку "Хресна дорога". Мені запропонували "Поетичні Майстерні". З першого ж вірша на мене "накинулися" з криткою, порадами, виправленнями, зауваженнями.  Спочатку це якось шокувало з непривички, бо на ті ж вірші на попередньому ресурсі були лиш Ахи охи до яких за три роки я уже почала звикати.  Але придвившись на хвалену роботу іншими очима, мені навіть стало стидно за неграмотність.  Практично всі вірші переробила заново, враховуючи ці поради, які мені давали.  
Тому лиш завдяки такій мудрій критиці, мої вірші мають той вигляд, який доходить до читача зараз.

2. На мою думку потрібно дати можливість кожному автору, розміщуючи свій шедевр, вказувати який саме рівень "прискіпливості" він обирає.  Наприклад:
толерантнійщиро конструктивнійнайстрогішій
а також
Потреба в оцінюванніоцінюватине обов'язковоне оцінюватизаборонити коментарі

Звичайно, також має бути можливість вибору  доступності публікації для читача ТакНі
Це мало б зняти напругу.

3. Запропонований варіант створення "Майстерень" також має право на життя. Але, кожен автор до свого твору відноситься як до своєї дитини.  Хто із нас віддасть свою роботу на доробку у майстерню?  Адже на початку наші вірші ж найкращі.  Чи ж не так? :)

Принагідно я категорично не погоджуюся із премодерацією, яку введено на цьому сайті. Бодай хоч для авторів, які мають якийсь рівень довіри її можна відмінити. 
Ну це ж не правильно, коли я побачила пропущену кому, роблю правку і мій вірш зникає із очей читача на час, доки адміністратор його не промодерує...

Якщо адміністратор ресурсу таким чином хоче відсіяти зерно від полови, то цю роботу має робити колектив, в тому числі і читачі.  Потрібно дати можливість "сліпого" голосування (плюс мінус). Ця опція є у обговоренні. Якщо цей вірш набирає якусь кількість негативних відгуків - авторові пропонують його доробити або зняти. 
Адміністратор завжди має можливість прослідкувати хто саме ставить мінуси, і, якщо такі оцінки  мають вигляд неоправдано індивідуальної прискіпливості,  - цього оцінювача можна персонально попросити мотивувати свій засуд. 
Я думаю що із тим буде набагто менше роботи аніж з премодорецією, особливо якщо її  доручити "редакторам" сайту.  Таких потрібно виховувати, шанувати і заохочувати.   Все це є можливо.
-----------------------

Прошу вибачити за флуд. Але у двох соловах не поясниш. Наступного разу старатимуся не багатословити.
 


virchi    Date: Пт, 26.04.2013, 18:05 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую за допис. Зараз не маю часу, але пізніше обов'язково надам відповідь по кожному пункту.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


barankev-alla    Date: Нд, 28.04.2013, 13:42 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
46
Сайт цей чудовий. Мені  комфортно на цьому сайті.   Але, я  в деяких пунктах повністю згідна з  Валентиною(ПОПЕЛЮШКОЮ).  Крім цього, про що писала Валентина, я вважаю, що треба дати можливість авторові самостійно видаляти  ті коментарі до своїх віршів, які на його думку є грубими і не справедливими. Це дасть можливість  авторові не створювати конфліктних ситуацій, таких які були у Роксолани і Стожара, коли Стожара видалили з сайту, а Роксолана видалила вірші. Тепер вже все наладилося, але, якщо була б така опція видаляння коментаріїв, то напевно зайві коментарії були б видалені  і все. Ще хочу наголосити, що потрібно  дати можливість авторові самостійно видалити свій вірш. В поетичному клубу ці всі опції доступні авторові. Дуже прошу і буду вдячна, якщо автор сайту дослухається до думки авторів і дасть нам більше можливостей. Дякую! З повагою, Алла Баранкевич!

Я -українка і цим пишаюся! Сама з Львівщини. Пишу вірші, гуморески і тексти пісень з 10 років. Моя професія юрист. В житті головне - сім"я, діти, батьки і поезія! Ціную життя - воно дано Богом один раз!

Post edited by barankev-alla - Нд, 28.04.2013, 13:48
 


virchi    Date: Пн, 29.04.2013, 21:45 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (popeljushka)


На мою думку потрібно дати можливість кожному автору, розміщуючи свій шедевр, вказувати який саме рівень "прискіпливості" він обирає. Наприклад:
толерантнійщиро конструктивнійнайстрогішій
а також
Потреба в оцінюванніоцінюватине обов'язковоне оцінюватизаборонити коментарі

Звичайно, також має бути можливість вибору доступності публікації для читача ТакНі
Це мало б зняти напругу.

Ідея гарна. Але не має такої можливості на сервері. Це треба робити за допомогою сторонніх скриптів. Якщо щось подібне знайду, то обов'язково запроваджу. Принаймні щоб користувач обирав відповідний рівень під час додавання твору (щоб була відповідна форма).

Цитата (popeljushka)
Принагідно я категорично не погоджуюся із премодерацією, яку введено на цьому сайті. Бодай хоч для авторів, які мають якийсь рівень довіри її можна відмінити.

Усе вірно. Премодерація - лише для користувачів групи "реєстровці". В інших її не має. Будьте активною, коментуйте вірші інших авторів, відвідуйте форум, додавайте форум і аккаунт буде перенесено до наступної групи. У профілі користувачів до того ж, є відповідна сумарна інформація про активність. Конкретної цифри для кількості коментарів, повідомлень на форумі, фотографій після яких аккаунт переводиться до наступної групи не має. Усе залежить від автора, його поведінки на сайті.

Цитата (popeljushka)
Якщо адміністратор ресурсу таким чином хоче відсіяти зерно від полови, то цю роботу має робити колектив, в тому числі і читачі. Потрібно дати можливість "сліпого" голосування (плюс мінус). Ця опція є у обговоренні. Якщо цей вірш набирає якусь кількість негативних відгуків - авторові пропонують його доробити або зняти.


Не погоджуюсь. Навіть найгірший з точки зору майстерності вірш має право на існування. Інша справа, коли не профі намагається встрянути у серйозну суперечку щодо коментування. Проте й тут є виключення. Іноді як раз слово початківця набагато вагомим...

Цитата (popeljushka)
Адміністратор завжди має можливість прослідкувати хто саме ставить мінуси

На сервері такої опції не має. Вірніше можна її зробити, коли перевести сайт на більш дорожчу оплату. Але тоді оплата повинна бути постійною, але я не можу гарантувати вчасну оплату, тож відповідно й стабільність сайту. Користувачі і так роблять благодійні внески за відключення реклами серверу...
popeljushka

Цитата (popeljushka)
Таких потрібно виховувати, шанувати і заохочувати.

Згоден. Але бажаючих не має. Можливо це я так їх припрошував...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пн, 29.04.2013, 21:48 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (barankev-alla)
Крім цього, про що писала Валентина, я вважаю, що треба дати можливість авторові самостійно видаляти ті коментарі до своїх віршів, які на його думку є грубими і не справедливими.

Переконали. Про це вже давно казали користувачі, а я усе чогось вагався. Бачу, треба йти на поступки користувачів.

Цитата (barankev-alla)
Тепер вже все наладилося, але, якщо була б така опція видаляння коментаріїв, то напевно зайві коментарії були б видалені і все.


Так, так...

Цитата (barankev-alla)
Ще хочу наголосити, що потрібно дати можливість авторові самостійно видалити свій вірш.

Згоден.

Чекайте на поновлення сайту (але це лише для певної групи користувачів)....


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пн, 29.04.2013, 23:59 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Відповідне поновлення проведено!
Детально про можливості користувачів у певних розділах сайту у розділі "Новини", що за цим лінком


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 30.04.2013, 09:18 | Message # 28
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Вітаю з нововведеннями! Бажаю, щоб вони були на користь сайту.

Всім гарного дня;) ))))
 


barankev-alla    Date: Вт, 30.04.2013, 10:47 | Message # 29
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
46
Дякую щиро адміністрації сайту, що прислухалися до думки авторів і ввели багато доступних опцій. Надіюся, що вони будуть на користь користувачів сайту. А також більша кількість читачів буде відвідувати сайт, бо для автора головне - це велика кількість читачів. Бажаю всім авторам творчого натхнення! З повагою, Алла Баранкевич!

Я -українка і цим пишаюся! Сама з Львівщини. Пишу вірші, гуморески і тексти пісень з 10 років. Моя професія юрист. В житті головне - сім"я, діти, батьки і поезія! Ціную життя - воно дано Богом один раз!
 


popeljushka    Date: Ср, 01.05.2013, 12:02 | Message # 30
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
9
Цитата (virchi)
я не можу гарантувати вчасну оплату, тож відповідно й стабільність сайту. Користувачі і так роблять благодійні внески за відключення реклами серверу...
Дякую за пояснення.
Давайте після свят я Вас зведу із моїм  програмером щоб Ви обговорили із ним питання фінансування і самофінансування цього ресурсу, і заохочення до праці інших.  У нього є великі можливості...  Попередньо я уже із ним домовлялася. Він згоден підтримати хорошу справу.
А зараз прошу (бодай на кілька днів) дати мені трохи більше прав, щоб я могла без очікування розмістити ще один цикл віршів "Хресна дорога ненародженої дитини".  На його розміщення залишилося два дні.
Дякую за розуміння.
Набирати балів самій аби перейти в іншу групу зараз не маю морального права - не з тієї теми почала...
Хай щастить!
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz