ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 12:53
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
virchi    Date: Ср, 01.05.2013, 12:21 | Message # 31
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую за ініціативу!
Запрошую до публікації тимчасово без обмежень, адже ваші твори до Великодня само до часу.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


karas    Date: Пн, 13.05.2013, 09:57 | Message # 32
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Мені цей сайт подобається . Але мені чомусь здається що багато , напевне більшість (я не кажу про серйозні причини) просто  "заскакують" на сайт , надрукують свої вірші, навіть багато хто не відгукнеться на обговорення власних віршів, і втікає . Ясно що більшість з нас тут просто відпочиває , і хоче мати тільки власне задоволення , але від цього страждає як і ця "забігаюча" людина, так і всі інші.В мене , наприклад, в житті є дуже мало можливостей поспілкуватися на темі - віршописання, створення і вдосконалення віршів , а тут така можливість.Мало хто з досвідчених допомагає менш досвідченим, чому якось би не заохотити , чи якось стимулювати самовдосконалення і самих авторів і результативність на сайті. Я ж не хочу бути сам на сайті , я хочу тут поспілкуватися, може я не можу бути комусь другом, але хіба я не повинен мати тут співбесідників на поетичну тему?

надія-крок до майбутнього
 


virchi    Date: Пн, 13.05.2013, 22:42 | Message # 33
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (karas)
Мало хто з досвідчених допомагає менш досвідченим, чому якось би не заохотити , чи якось стимулювати самовдосконалення і самих авторів і результативність на сайті
- це проблема багатьох сайтів. Нашого також. Дуже багато користувачів після публікації одного-двох віршів чекають на шквал коментарів. А правило просте "як двері" - "ти - мені, я - тобі". От і йдуть з сайту, так і не дочекавшись коментарів та не переглянувши і не прокоментувавши ЖОДНОГО твору інших поетів...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пн, 13.05.2013, 22:47 | Message # 34
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (karas)
Мало хто з досвідчених допомагає менш досвідченим, чому якось би не заохотити , чи якось стимулювати самовдосконалення і самих авторів і результативність на сайті
- якщо будуть ідеї заохочення - підкажіть...
Проте є частина користувачів, які не бажають, аби їх вірші коментували майстри, адже вважають, що їх твори досконалі. А бува що і профі дозволяють "вольності" у коментарях. От і виникають конфлікти, "загасити" які приходиться лише шляхом прямого втручання адміна та використовуванням блокування користувачів.
З цією метою, віднедавна для певних груп користувачів введено можливість у власних творах видаляти коментарі інших користувачів (адмін не завжди вчасно втручається у конфлікт).


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 14.05.2013, 09:38 | Message # 35
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Пропозиція
Зробити на головній (там, де лінк на радикал і правила сайту) можливісь анонсувати важливі події.
От у Наталі і Романа народився син, а повідомлення з чату вже опустилося вниз...
Так як і інформація про книгу Кучерука Віктора.
А це ж важливо!!!
Така інформація має бути перед очима, щоб користувачі і гості бачили.


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Вт, 14.05.2013, 09:39
 


virchi    Date: Вт, 14.05.2013, 22:49 | Message # 36
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (natalya-gurkina)
Зробити на головній (там, де лінк на радикал і правила сайту) можливісь анонсувати важливі події.
- це можна робити, але доступ буде тільки адміну (це редагування на рівні дизайну сайту). Тож актуальність втрачається, адже я не завжди буду мати оперативний доступ до сайту. Іноді взагалі не заходжу...
Цитата (natalya-gurkina)
От у Наталі і Романа народився син, а повідомлення з чату вже опустилося вниз.
- ця інформація опублікована в новинах сайту. Думаю цього достатньо. Просто новинний блок не завжди оновлюється, тому на головну сайту не завжди звертають увагу...
Якщо Ви знаєте інші варіанти, щодо оновлення, кажіть.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пт, 17.05.2013, 10:07 | Message # 37
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Сьогодні навздогін: якщо новини сайту будуть поновлюватися регулярно нашими користувачами, а не лише адміном, то новинний блок буде таким же популярним, як і каталог "Поезія та проза". Тож запрошую усіх користувачів до публікацій у новинах сайту!

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


karas    Date: Сб, 27.12.2014, 18:28 | Message # 38
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Про  справедливість , щодо всіх наступнихконкурсів . Хто б що не казав – але Імя Автора часто заворожує слухача

. Якщо впростій публікації це значення немає , тобто , якщо автор надрукує своє
прізвище , то можливо , але є

визначником на багатьох зараз сайтах , що хто маєвищий ранг , чи позицію на сайті , то нижчі , як це часто

буває , підлабузникинавіть на творчі невдачі , або менш цікаві вірші , пишуть гарні коментарі і
реценції , щоб як

кажуть «помітили» , і у віддяку – також написали позитив ітим самим підняли рейтинг , і тому , для того щоб

конкурс насправді мав якесьзначення і не страдали добрі вірші лише від того що їх написали нижчі за рангом
автори

, і навпаки не піднімали вгору коментарі і оцінки лише від того що їхнаписали вищі за рангом , тому імя справжніх

авторів повинен знати тільки одинАдміністратор і нікому до кінця конкурсу не казати , і лише після оголошення
всіх

результатів назвати авторів творів … Я думаю це було б справедливо до всіх…


надія-крок до майбутнього
 


leskiv    Date: Пн, 24.10.2016, 11:15 | Message # 39
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1
Шанонвний Адміне. На мою сторінку випадково потрапили твори декількох авторів, які не є з Кіровоградської області: пан Завадівський і ще дехто. Чи не можна було б їх твори перенести з моєї сторінки на їх особисті сторінки? З повагою, Пироженко Таміла. Кіровоградська область.
 


sergeycsd    Date: Чт, 10.11.2016, 17:17 | Message # 40
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
4
А чому би не дозволити публікувати твори на сторінках російською мовою? В Україні є багато російськомовних авторів, які є патріотами України і пишуть непогану поезію та прозу. На мою думку, сайт багато втрачає. Зрештою, вірші сумнівного змісту можна відсіювати при модерації нових творів.

Post edited by sergeycsd - Чт, 10.11.2016, 17:18
 


europarts    Date: Чт, 11.01.2024, 21:23 | Message # 41
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
все подобається
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz