ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 07:32
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Чернігівщина » кот,та вінчі)
кот,та вінчі)
natalya-gurkina    Date: Пн, 18.05.2009, 10:37 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Скажіть, Ви знаєте що Ви хочете як результат?
Я маю на увазі, все що зараз повязано з цим сайтом... яка мета цих дій?


Всім гарного дня;) ))))
 


dym    Date: Пн, 18.05.2009, 10:45 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
Якби ж я знав шо я можна додати до попереднього мого поста,де чітко й ясно сказав шо хо,то додав би.А результат--ну він передбачуваний.Тобто такий як є.
Шо мя з цим сайтом повязує??та собсно нічо,просто поспілкуватись зайшов,але бачу шо це майже кримінальне бажання)))))))))
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 18.05.2009, 11:54 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Чому я задала Вам запитанн щодо того що саме Ви хочете як результат? Тому що, якщо Вам потрібна оцінка Ваших творів (а Ви саме про це говорили), то: висилаєте все що я казала Василю Гонті і публікуєтеся у головній стрічці...
Якщо Вас цікавить саме моя думка стосовно Ваших творів (Ви її запитували) то я відповім так. Скажіть, можна оцінювати людей за принципом хороший-поганий? Ні. Тому що те що одному добре, для другого буде погано. Так і з поезією і прозою.
Ми живемо на Україні (в Росії та ж ситуація), а тут ніхто ні за ким не бігає. Чому я Вас просила відповісти собі на запитання "чому я пишу?". Тому що відповідь на нього і є Вашою відповіддю на запитання "а чи потрібно написане, чи ні". У Вас є щось, чим Ви хочете поділитися з людьми - поділіться! Якщо Вам хоча б одна людина подякує це вже знаить що Ви прожили саме той день недаремно.
Ви говорите про те що Ви хочете спілкуватися але це марні надії бо ніхто спілкуватися нехоче... Я думаю що Вам варто переглянути свою манеру спілкування. Ви можете знати досконало всі стилі (чи як там) українського письма за всю історію, вміти складати букви так як ніхто інший, але це не впливатиме на бажання людей з Вами поспілкуватися. Відносьтеся до інших так, як хочете щоб відносилися до Вас. Ти-кати теж потрібно вміти. У Вас це виходить погано.
І знаєте, якщо Ви скажите що до Вас віднеслися тут несправедливо, то скажу наступне. (а Ви маєте практику публікації на сайтах) На основі першої теми можна було ліпити бан. Цього ніхто не зробив, навпаки всі стараються знайти з Вами спільну мову.
За мої прохання. Я просила Вас надіслати світлину і так далі... щоб Ви були представлені як автор у своїй області. Ви зробили теми. Немає питань, але я думаю що їх слід видалити або перенести сюди...
За казку. Я створила Вам персональну тему. Додала не одну, а дві.
Ви знаєте, Дмитро, ми звикли кусатися, але не звикли нормально спілкуватися.
Можливо то у Вас жарти такі але зі сторони вони сприймаються як образа.
Що ще Вам сказати? Хіба гора бігає за альпіністами? Ні. Вони долають перепони щоб дійти на вершину.
Ні би все.


Всім гарного дня;) ))))
 


dym    Date: Пн, 18.05.2009, 12:37 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
1-ната,якшо хо видалити мої теми й мя забанити,роби як вважаєш за потрібне.Я не буду мати жодних претензій.Приміть,я не жалився тут на конкретні ресурси які мя такби мовити несхотіли)
2-мі дякувала не 1 людина,але не про те мова,не у подяках суть.
3-у тому то й уся річ шо ви поміняли місцями імена.Знаєш шо сказав кун цзи,коли йо спитали--шо ти зробиш найперше прийшовши до влади.Він відповів--Я ЗМІНЮ ІМЕНА.Розумієш,він сказав шо найперше назве все своїми іменами.КРАПКА.
а які ж імена в вас---це тіпа гомер й шевченко альпіністи,а їх видавці гори??))))))))це тіпа вони мають бігати шоб їх надрукували до всіляких кирп-гнучкошиїнків вважаючи їх горами?)))))
шкода,але я це чудово розумію-- імена наврядчи коли будуть змінені,а тут я просто вважай проходив ,не забивай моїми дурницями голову)
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 18.05.2009, 12:49 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Як до Вас достукатися? )))))
Ви нечуєте що я Вам хочу сказати))) А, може, я кажу незрозуміло...
Дмитро, Шевченко не народився Шевченком (не в призвищі справа), він ним став!
От Ви пишете казки, гарно пишете, то в чому проблема? Публікуйте - нехай люди читають!
Я Вас нерозумію)))))


Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Вт, 19.05.2009, 22:05 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Кун-дзи.....Чесно незнаю хто це. А Гомер і Шевченко ненадоїдали. Підозрюю що вони взагалі були ввічливими людьми . І талантом не хизувалися. Тому їх читають і незабувають.

шукаю те чого нема
 


dym    Date: Ср, 20.05.2009, 09:11 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
1-у світі іще багато неймовірного,про шо ти не те шо не знаєш,але навіть й не чув.
не кун-дзи,а кун цзи=кун=кун=кун хву цзи=конхвуцій,-можливо чув про таких???))))))
2-ненадоїдали??))))))і це кажуть на хворумі де по пальцях повідомлення можна перерахувать...ну ок,думаю наступного разу зайду сюди через пару тижнів.Навряд багато втрачу.
3-хіто шевченко ввічливим був,й талантом не хизувався??жгі ісчо))))тобто я маю на увазі,підозрюй й надалі)))про гомера не відаю,тому промовчу.Але в будь якому разі-хіба я маю сліпо їм наслідувати??ні друзяко,в мене ще й своя голова на плечах
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 20.05.2009, 09:46 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
добрий ранок? ))))))))

Всім гарного дня;) ))))
 


dym    Date: Ср, 20.05.2009, 10:22 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
а шо якісь сумніви??))
ну та лади,ти єнто-сучасних поєтів добірочку з кількох кращіх їх творів краще мі підбери.Як повернусь,то з цікавістю ознайомлюсь з цими геніями мислі.Усьо арівідерчі
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 20.05.2009, 10:27 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
наступного разу зайду сюди через пару тижнів.
Середа, НОВИЙ!!!, 09:11
Середа, НОВИЙ!!!, 10:22
_______________________
ви в часі загубилися? ))))))))


Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Ср, 20.05.2009, 21:08 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Я це й незаперечую. У світі стільки неймовірного, що я просто неперестаю дивуватися. Іноді нова інформація ставить з ніг на голову весь мій світогляд. Я думаю що ти все знаєш і все чув. Ти ж у нас наймудріший. Дуже дотепний і правильний. І ніхто некоштує навіть твого мізинця. Я це пишу з повагою, низько схиливши голову.
Шкода що відповідь прийде аж через декілька тижнів. Хоча я теж звернув увагу що в тебе декілька тижнів вкладаються рівно в 71 хвилину. Такий ритм життя занадто швидкий для мене, але зрозуміло звідки стільки знань у тебе. Давно живеш ?


шукаю те чого нема
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Чернігівщина » кот,та вінчі)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz