ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 19.04.2024, 05:52
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Відміна оцінювання творів
Відміна оцінювання творів
natalya-gurkina    Date: Пн, 09.11.2009, 21:42 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Створюю тему, щоб зрозуміти відношення до оцінювання творів у вигляді зірочок...
Потрібно таке оцінювання чи ні?
Дуже прошу висловитися з цього приводу. Якщо більшість буде "ЗА" те щоб залишилося все як є, то так і залишиться. Але, якщо більшість буде "ПРОТИ", тобто вважатиме, що таке оцінювання як є на даний момент, непотрібне, то можливість ставити оцінки анонімно зникне))))) Всі бажаючі зможуть поставити оцінку в віконечку для коментаря)))))

Attachment: 8385200.gif (9.3 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Пн, 09.11.2009, 22:55 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Як на мене, то було б краще коли автор бачить, хто яку оцінку ставить. Якщо низька, то автора впершу чергу зацікавить - чому ? Він запитає напряму. І конфліків думаю буде менше. А то хтось прийде з поганим настроєм.......і пройдеться по усіх творах, не читаючи. А потім на сайті confu9

шукаю те чого нема
 


shetamara    Date: Пн, 09.11.2009, 23:03 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Думаю, що треба бачити автора оцінок. А якщо ні, то краще без них.
А взагалі... Усім не догодиш.
Хоча на нашому сайті ще нічого, надіюсь, що сьогодні останній день цього хаосу.
Підтримую пана Гонту і розумію його.


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 09.11.2009, 23:26 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
я - "ПРОТИ". Тому що на даний момент прийшли до того, що маємо проблеми з оцінками...
Є віконечко для коментаря, в ньому можна і відгук написать і оцінку, при бажанні, поставити.
На даний момент вважаю, що зірочки потрібно відмінити... Якщо буде потім бажання - завжди можна повернути)))))


Всім гарного дня;) ))))
 


Nemo    Date: Пн, 09.11.2009, 23:27 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
9
Я цілком погоджуюсь з COCODE і shetamara: слід ввести опцію, за якою бачитимеш походження оцінок, бо ці нападки на мене, принаймні, неприємні... Суть оцінки сама собою не носить негативу, адже це певна винагорода і стимул до здобутків, кращого, розвитку. Для інших - моральне підкріплення їхнього "ЕГО-ГО-ГО" tongue (Вибачте, не стримався). Тому я просив би шановного АДМІНА внести запропоновані зміни. Дякую за увагу.


Бог - це мій радактор, друкарня - розум мій, вірші - не грошей фактор, а лише вияв мрій.
 


shetamara    Date: Пн, 09.11.2009, 23:48 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
А взагалі - нас багато і багато точок зору. То вирішуйте ви у АДМІНІСТРАЦІЇ

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Medbrat    Date: Пн, 09.11.2009, 23:59 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
1oo% я хочу бачити того хто завжди мене критикує mellow Немо скинь фотку tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


octava    Date: Вт, 10.11.2009, 00:18 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
14
Підтримую Наталю Гуркіну. Але, якщо відміняться зірочки-оцінки, це якось впливатиме на рейтинг автора? ( бо, як на мене, той, хто стурбований оцінками, турбуватиметься і про це ...)

Коли згасає свічка сподівання, поезія запалює свічки (Т.Захаревич)
 


Viktorivna    Date: Вт, 10.11.2009, 12:16 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
7
А я думаю, що оцінювати може той, хто залишає коментар. Зразу буде видно що до чого. Але оцінки, мені здається, потрібні - вони стимулюють вчитися, писати краще.
 


К@труся    Date: Вт, 10.11.2009, 12:36 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
43
Думаю, оцінки потрібні. Але тільки з коментарями. Оцінювати мовчки - погана справа.

Кажуть, я дуже поспішно роблю висновки. Нехай навіть так. Але я живу лише одним днем, однією миттю...
 


shetamara    Date: Вт, 10.11.2009, 13:11 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Рейтинг авторам ставимо ми і його видно усім.

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 10.11.2009, 15:05 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Я незнаю наскільки технічно можливо зробити так, щоб видно було хто яку оцінку ставить..
Але, така можливість є. Наприклад, у повідомленні. Людина залишає коментар і виставивши оцінку зірочками, відкрито пише свою оцінку автору.
_____________________
Чому практично всі волевиявлення є анонімними? Тому що це дає можливість будь-якій людині зробити свій власний вибір. От як Ви думаєте, яка буде реакція коли хтось поставить низьку оцінку тому, кого всі вважають майством поетичного слова і думки? думаю, що як мінімум почнеться з заитання: "Чому така оцінка?" І, як результат, перейде у кілька сторінок повідомлень про те, що ця людина пише настільки талановито що їй просто неможна ставити низьких оцінок.
Але, навіть будь-який визнаний світом класик має як шанувальників, так і людей, яким байдужа його творчість.
Можна сказати, що в такому випадку нехай людина взагалі не залишає коментаря і не виставляє оцінку. Так, згідна. Але всіх не змусиш бути одинаковими, всі різні.. І тому ведуть себе по-різному.
Один з користувачів не так давно зауважив, що (відтворюю по-пам*яті) якщо я матиму гарантію того, що мене не забанять - я буду писати і негативні коментарі. Про що це свідчить? .....
__________________
Для мене не принципово будуть оцінки-зірочки чи може то будуть оцінки-слоники... Чи їх взагалі не буде, але якщо Ви скажите що залишаються оцінки, то будьте готові сприймати будь-які погляди на творчість. Навіть у анонімному вигляді.


Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Вт, 10.11.2009, 22:03 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую усім за повідомлення! На жаль на сайті не має можливості зробити так, щоби бачили, хто ставить оцінки - це обмеження серверу, а проти цього "не попреш". Можливо колись вийде поновлення від власників серверу, тоді і буде така можливість показати того, хто ставить бали.

Думаю, що у п*ятницю-суботу будемо остаточно приймати рішення щодо оцінок. Але не перекладайте усю відповідальність на адмінів. Сайт - наша спільна домівка і адмінів, і Вас - користувачів yes


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Сб, 14.11.2009, 11:27 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Складно прийняти рішення - мало користувачів взяли участь у цій темі ФОРУМУ. Тож сьогодні на головній сторінці каталогу "ПОЕЗІЯ та ПРОЗА" виведу окреме опитування щодо оцінок. Там, сподіваюсь, візьме більше участь користувачів.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Відміна оцінювання творів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz