ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 23.04.2024, 08:50
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Чи хотіли б Ви мати можливість продати свою книгу?
Чи хотіли б Ви мати можливість продати свою книгу?
Чи хотіли б Ви мати можливість продати свою книгу через сайт "Анумо знову віршувати"?
1.Так[ 7 ][53.85%]
2.Я не знаю[ 0 ][0.00%]
3.Можливо, спробую[ 0 ][0.00%]
4.Ні, бо немаю виданих книг[ 5 ][38.46%]
5.Ні[ 1 ][7.69%]
Усього відповідей: 13
natalya-gurkina    Date: Чт, 01.12.2011, 15:47 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Я знаю, що у нас на сайті є люди у яких вже є видані книги. Зазвичай їх дарують друзям та знайомим. Я хочу запропонувати Вам їх продавати через цей сайт! Адже незалежно від того хто як пише, у кожного є (або можуть бути) прихильники. Можливо, хтось захоче мати вірші улюбленого автора. Адже це можливість отримати книгу з персональним підписом!
Якщо є люди, у яких книги продаються по книгарнях чи інтернет-магазинах України, теж добре! Можна дати інформацію про книгу і знайти нових читачів. Але, спочатку голосування: потрібно це нам, чи ні?
Не соромтеся! Кожний має право бути прочитаним!


Attachment: 8435401.gif (7.7 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 01.12.2011, 15:47 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Так. 83

Всім гарного дня;) ))))
 


jakov-buga    Date: Чт, 01.12.2011, 15:57 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
45
Ідея цікава.Молодець,Наталочко! Підтримую. up
 


Asedo1949    Date: Чт, 01.12.2011, 16:05 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Ідея дуже цікава. Можливо й собі можна буде придбати якусь книжку. Проголосувала №4, бо не маю виданих книжок. cool

Господний дар- чистая душа !
 


Валькірія    Date: Чт, 01.12.2011, 16:16 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
8
Наталю, моя книга вийшла у вересні, з тисячного тиражу роздарувала вже більше половини, провела вже кілька творчих вечорів, у планах на найближчі місяці ще декілька - по школах, гімназіях, будинках просвіти у різних містах, навіть в одній виправній установі, про спільні вечори вже мовчу, ( один навіть плануються провести під супровід симфонічного оркестру львівської опери). Хоча у продаж збірку свідомо не даю, та ідею підтримую, бо з декількох поетичних сайтів деякі поети просили мою збірку - я їм відсилала поштою. Я за те, аби ми дарували один одному наші збірки, чи продавали, хто бажає.

Із келиха Життя невпинно ллється час, а ми п'ємо Любов, як завше, про запас. І рани на душі відмоленим дощем ми зцілюєм й щомить Любові прагнем ще!!!
 


InhearT    Date: Чт, 01.12.2011, 16:51 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
в 2009 році за підтримки районної ради вийшла моя перша(і досі єдина) книга. Звичайно, рівень моїх віршів того часу невеликий,набагато ніжчий,ніж тепер,але це був мій перший крок..
тираж роздав друзям...
але маю надію видати другу книгу,коли буде на те можливість..
але з цим не спішу, просто накопичую матеріал, бо хотів би, щоб в мою майбутню книгу потрапили лише найркащі з моїх віршів...
тоді може і подумаю щодо продажу..)))
 


maja    Date: Чт, 01.12.2011, 18:36 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
в мене немає виданих книг, тому продавати не продавала б, а от купити збірки деяких авторів не відмовилася б

На все можна дивитися з різних сторін
 


COCODE    Date: Чт, 01.12.2011, 20:14 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Хороша ідея up Втілюй у життя. Мені книги потрібні.

шукаю те чого нема
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 01.12.2011, 20:40 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
От і добре! Є і книги і ті, хто хоче їх придбати)))) Значить подумаю що і як краще зробити і напишу. Готуйте фотографії обкладинок!!!!

Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Чт, 01.12.2011, 21:31 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Є кілька варіантів впровадження цієї ідеї.

Перша. Безкоштовна, але з меншими інтерактивними можливостями: я перероблюю існуючий розділ, приназначений або для обміну лінками (тим більше у нас є для обміну "Ротатор банерів") або розділ "ФАЙЛИ". (хоч роділ "Файли" кращий для цьог)

Другий. Надається сервером, на якому знаодиться сайт. Це готовий модуль інтернет-магазину з відповідними "корзинами", "доставками" і т.д. Щомісячна плата - до 6$ (якщо точно то $ - електронні гроші вебмані). Якщо ми його відкриємо, а потім через пів року не зможемо "протягнути" то і розпочинати не варто, адже буде шкода і втрачених коштів і роботи, по адаптації модуля до нашого сайту.

Третій Зробити відповідний розділ на Форумі.

Можливо ще будуть пропозиції, ідеї. Надавайте...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Чт, 01.12.2011, 23:04 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... вже вирішено. Третій yes

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 01.12.2011, 23:05 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Книжкова поличка

Для того щоб Ваша книга зявилася на книжковій поличці сайту «Анумо знову віршувати» потрібно:
- Виявити бажання продавати свою книгу і мати публікації власних творів на сайті.
- Надати відскановану, або сфотографовану обкладинку. Можна лінк на фотографію у інтернеті.
- Переслати опис книги: яка обкладинка (тверда чи мяка), кількість сторінок. Може бути додаткова інформація на розсуд автора. Все що Ви вважаєте важливим чи таким, що виділяє Вашу книгу від інших, вписуйте у опис!
- Надати як мінімум п’ять творів з книги.
- Вказати ціну, за якою Ви її хочете продавати (пам’ятайте, що покупець додатково оплачуватиме ще доставку, тому враховуйте і його інтереси).
- Вказати свій емейл.
Все це висилається Василю Гонті (vagonta@gmail.com та virchi@yandex.ru ), або Наталі Гуркіній (gurkina77@mail.ru). Будь ласка відправивши виставте галочку на підтвердження отримання, бо буває що деякі листи переносить до спаму автоматично..
Додаткові моменти узгоджуються напряму з покупцем (спосіб оплати, доставки).

_____________________________
Чи є зауваження чи пропозиції по запропонованому варіанту?


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Чт, 01.12.2011, 23:09
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 03.12.2011, 12:05 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Раз зауважень і пропозицій немає - чекаю інформацію про книги!!!!! Будемо продавати! 83 83 83 83 83 83 83

Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Сб, 03.12.2011, 12:05
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Чи хотіли б Ви мати можливість продати свою книгу?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz