ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 02:57
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Конкурс віршів у листопаді 2012 року
Конкурс віршів у листопаді 2012 року
virchi    Date: Вт, 30.10.2012, 11:59 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Шановні друзі!

Минуло більше 4-х місяців, як на сайті проводився IV-й конкурс віршів.
Сьогодні, здається, назріла потреба провести наступний конкурс. От тільки на яку тему, давайте порадимось з вами разом.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 30.10.2012, 12:09 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Хотілося б не проводити конкурс віршів на тему, пов'язану з осінньою порою року. Проте якщо і проводити, то значно конкретизувати відповідну тематику. Якщо буде кілька тем і всі вони будуть цікавими, то можна визначити кращу тему шляхом голосування...
===
Вже сьогодні можна надавати пропозиції щодо спонсорської допомоги для нагородження переможців конкурсу (повідомлення надсилайте через приват)


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 30.10.2012, 12:14 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... можливо бажаєте провести конкурс прозових творів? Якщо так, то крім тематики треба визначатися за об'ємом...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


paliychuk    Date: Вт, 30.10.2012, 14:37 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
4
Давайте про любов в глобальному значенні цього слова. Врешті решт це
єдине чого нам не вистачає в цьому житті.


Ти- це інший я!
 


virchi    Date: Вт, 30.10.2012, 16:21 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Quote (paliychuk)
Давайте про любов в глобальному значенні цього слова

s-1 Це надто об'ємна тема. s-1 Тут і любов до чогось і кохання між людьми. Я веду до того, що важко буде оцінювати конкурсні твори. Можливо потрібно конкретизувати?


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


KASS    Date: Вт, 30.10.2012, 16:50 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Можливо, й не потрібно б завдавати тематику і звужувати цим саму кількість творів? Може, просто визначати вірші, котрі були опубліковані на порталі за якийсь конкретний проміжок часу, і відзначати за талановитістю та красою звучання?
 


Milifeska    Date: Вт, 30.10.2012, 16:55 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
А можливо краще на патріотитчну тему, Україні зараз потрібна підтримка. Може щось більше до мови, або просто про нашу країну...
happy


Щастя це коли тебе розуміють, велике щастя це коли тебе кохають, справжнє щастя це коли кохаєш ти!
 


Milifeska    Date: Вт, 30.10.2012, 16:58 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Я також підтримую Любомира( KASS), чудова ідея
hands hands hands


Щастя це коли тебе розуміють, велике щастя це коли тебе кохають, справжнє щастя це коли кохаєш ти!
 


Asedo1949    Date: Вт, 30.10.2012, 17:29 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
У нас проходив конкурс на тему "Літо", а тепер, як в противагу, можна провести конкурс про зиму, яка, не менш поетично і захоплююче, описується поетами. Можна зробити і про любов, але більш конкретизувати, наприклад: любов до життя, до мами, до Батьківщини, до природи, і т. д. На сайті мало, як тепер модно казати, розкручена тема в категорії метафізики, а з такою великою фантазією, як у наших Анумиків, думаю, що така тема їм удасться. Було б дуже цікаво почитати і вірші, і прозу на тему: сила думки, молитви, віри, або пригода в лузі, лісі, в дорозі, і т.д. З повагою.

Господний дар- чистая душа !
 


virchi    Date: Вт, 30.10.2012, 18:03 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Підтримую пропозицію пані Надії (Milifeska) щодо патріотичної тематики та пані Катерини (Asedo1949) з темою "Любов до життя"...
У кого є інші пропозиції?


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


oduvan4ik    Date: Вт, 30.10.2012, 18:48 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
21
В нас вже був конкурс на тему літа.То чому б відповідно не організувати ще й конкурс на тему осені?Як на мене,непогана ідея!Крім того,майже кожен поет звертається до осінньої тематики.Або ж,як запропонувала пані Катерина-про зиму.Наприклад,про позитивні враження від першого снігу!Або ж,про зимові свята. da-48
 


Akademik787    Date: Вт, 30.10.2012, 23:10 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
24
oduvan4ik, Не факт...я ніколи не пишу про пори року, оскільки, на мою думку, це занадто буденно, адже пори року повторюються щороку, а отже важко написати про них щось нове...
Життя, любов, - ось де постійні зміни і, на мою думку про це варто писати... а можливо і я не правий...шукаємо оригінали...
 


Pylyp    Date: Вт, 30.10.2012, 23:21 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
84
Для мене найближчі теми патріотичні та любов до життя. Я цим живу.

«Добре нам прислів’я каже: Ворог правди не розкаже.»
 


Pylyp    Date: Вт, 30.10.2012, 23:32 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
84
Ще хочу добавити. Цікаво побачити погляди на життя молодих за віком поетів і лоетів з поважним віком. Також і розуміння патріотизму.

«Добре нам прислів’я каже: Ворог правди не розкаже.»
 


malovana    Date: Вт, 30.10.2012, 23:41 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
32
Чому б не "Життя іде і все без коректур" Ліни Костенко, це якщо вузько-тематично.
Якщо говорити,то це на часі. Тоді не треба рамок, це може бути філософія, любов, гумор, головне зміст розкрити.
Назва, звичайно, просто як зразок. Хоча...
Особисто я схиляюсь до філософського конкурсу. А які автор використовував засоби - любов, життя, природу, несуттєво. Головне - назва і точність вимог, критеріїв( у будь-якому конкурсі)


конструктивна критика вітається
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Конкурс віршів у листопаді 2012 року
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz