ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 11:18
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Історія нашого народу » Майдан (Що для Вас означало це поняття у 2004-му році і зараз?)
Майдан
virchi    Date: Ср, 13.08.2008, 01:06 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Спілкуючись з людьми (проїджаючи по селах і збираючи свідчення Голодомору 1932-1933 років), не раз чув, що таке поняття, як майдан (у розумінні 2004 року і як ним маніпулюють політики) давно минуло, та його навіть і не було.

А ще Майдан - це поняття для політиків.

А що для Вас означало це поняття у 2004-му році і зараз?



... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 14.09.2008, 10:51 | Message # 31
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Трішки фото.... як це було)))))

Додано (14.09.2008, 10:51)
---------------------------------------------
Це вже історія))))) А у Вас є фотографії 2004 року? )))))


Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Ср, 17.09.2008, 23:35 | Message # 32
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
То це Ви самі робили ці фото, Наталю?

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 18.09.2008, 19:20 | Message # 33
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Ні, то з інету тоді зберігла... Коли це все відьбувалося то інформації було достатньо, а зараз бракує... У мене чоловік тоді в Києві був, є фотографії. Але вони зроблені звичайним фотоапаратом... тоді у нас ще не було цифрового))))
Пізніше ще викладу... можливо відсканую і ті, що чоловік зробив)))


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 05.07.2009, 17:03 | Message # 34
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
))))))))))))) tongue shy добре що нагадали))))))) скоро нові вибори ги))))) зараз відсканую і додам))))

Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 05.07.2009, 17:34 | Message # 35
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038

Attachment: 7203075.jpg (238.8 Kb) · 9430940.jpg (220.8 Kb) · 6930564.jpg (286.2 Kb) · 5694040.jpg (221.7 Kb) · 6106412.jpg (259.4 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 05.07.2009, 17:36 | Message # 36
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038

Attachment: 1490636.jpg (290.1 Kb) · 1707088.jpg (308.3 Kb) · 6631920.jpg (406.5 Kb) · 9187421.jpg (282.5 Kb) · 8011275.jpg (359.2 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


Mira    Date: Пн, 06.07.2009, 20:33 | Message # 37
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Да. Фотографії, можна сказати, вражають. Щодо цієї дискусії, скажу одне: це не народна влада, що "заставляє" народ там мерзнути, стояти, римати прапори. Вони просто купили людей своїми обіцянками. А ніщо з того, що обіцяли не виконують. Це - фальш. Всім політикам потрібні лише гроші. і все.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 08.07.2009, 02:20 | Message # 38
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Якщо цікаво то можу відсканувати ще щось)))))

Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Пт, 10.07.2009, 10:54 | Message # 39
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
неможливо.. ваш організм вже давно від них позбавився))))))) tongue

Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Сб, 11.07.2009, 17:00 | Message # 40
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
В перші дні майдану, я відчув піднесення. Але воно швиденько погасло. Справа в тому, що я почув, що обіцяли політики. Коли обіцяють багато, у мене автоматично виникає недовіра. Тому я і не вірив усьому цьому. Дико шкода своїх батьків. Вони настільки св"ято в це повірили, що буде покращення. Мама в розмові по телефону запевняла мене, що нова влада принесе добробут, а це значить що я вернуся додому...........Через три роки вона мені сказала такі слова" Якщо тобі там добре, не переживаєш, як заробити на хліб завтра.....То живи там. У нас справедливості нема, вона вже давно померла" Мамі 62 роки.
Я не вірю політикам. В памяті живе картина. Юля Тимошенко приїхала у якесь село. Йшли жнива. Навколо неї люди, які розказують про те, що бракує техніки, мастил, топлива, запчастин...............зарплати затримують. А на задньому плані в об"єктив попадає її ШИКАРНИЙ МЕРСЕДЕС, який стоїть біля страшного, поржавілого наскрізь комбайна. Одному Богу відомо, як він ще збирає пшеницю. За ціну цього мерса, невідомо скільки можна купити комбайнів. Вона гарно всім все пообіцяла. От і все. Таких прикладів багато, і кожен їх бачить. Мабуть просто вже не звертають на це увагу люди.А януковичі, ющенки і т. д і т. п. вони одним миром мазані. Це головні кримінальні структури країни. Як щось змінити я не знаю. Але звичайно, що дуже би хотів.


шукаю те чого нема
 


Mira    Date: Нд, 12.07.2009, 17:24 | Message # 41
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Да, да. все що вони обіцяли - лише слова, щоб придбати собі більше прихильників. Всеодно ніхто не виконує своїх обіцянків при владі. їм потрібна лише влада і все. а на тих, кому вони пообіцяли мерседеси і золоті гори, наплювати.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


COCODE    Date: Пт, 17.07.2009, 19:30 | Message # 42
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Болотне Опудало, дивного нічого нема. Людям хочеться жити в достатку і сводбоді. Люди повірили і пішли за свою ідею. А те що другі цим скористалися, це нажаль правила життя. І заховай свого язика, з горя сміятися не можна.

шукаю те чого нема
 


Mira    Date: Пт, 17.07.2009, 19:47 | Message # 43
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Quote (Болотне_Опудало)
Та чомусь 98% тих, хто розуміє це зараз, не розумів тоді
це точно не про мене. Якби я там була, то мабуть закидала б їх "тухлими яйцями". Я Ющенка, як політика, не люблю найдужче. я не кажу, що він погана людина, просто всунувся не туди. йому б надалі свої книги писати і все.

Quote (COCODE)
з горя сміятися не можна.
- ну, мабуть, я горем це не назву. Люди просто наївні і дурні. а дурість взагалі не вимагає пробачення. вона, як вітер, не залежить ні від чого. її треба приймати такою, яка вона є.Одним словом - люди купились на обіцянки і все. а це лише була декларація і ніяких законів.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


COCODE    Date: Пт, 17.07.2009, 20:00 | Message # 44
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
З огляду на твій вік, я тебе розумію. Міро, коли станеш мамою, а діти будуть рости все швидше і швидше, мабуть твоя думка зміниться. Дурості хватає всюди, але як осудити людей в тому, що вони повірили в краще життя. А зрештою, кожен поступок людини можна трактувати як забажається. Є люди, які кажуть що кохання це сміх і маразм. Для них мабуть так, але для багатьох це світлі і чисті почуття. ( це я для прикладу)

шукаю те чого нема
 


Mira    Date: Пт, 17.07.2009, 20:07 | Message # 45
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
З огляду на мій вік... а мій вік тут ні до чого. Я думаю, як доросла людина. Я все це переживала і знаю багатьох людей, які потім жаліли про те, що проголосували за нього. Але я скажу одне: хто б не прийшов до влади з теперішніх вишок, всі тільки пообіцяють і знову гребтимуть гроші в карман. і все.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Історія нашого народу » Майдан (Що для Вас означало це поняття у 2004-му році і зараз?)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz