Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 02/04/20, 09:16
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [146]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [674]
Благі справи [52]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [137]
У поетичних спілках [51]
Новини: поезія, проза [199]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Чи є у Вашому н.п. поетична спілка, клуб?
Всего ответов: 342
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Допомога"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 3 4 ... 6 7 »
Доброго часу доби, шановні анумики!
Не буду ходити кругами і скажу відразу: справа в тому, що в селі Тетевчиці, Радехівского району, Львівської обл. в місцеві школі існує ціла козацька республіка, в якій є гетьман та козацькі братства названі іменами українських видатних людей (Т. Шевченко, Леся Українка, Петро Дорошенко та ін.), мені особисто пощастило вчитись у класі який називали братством ім. Богдана Хмельницького (в даний момент ім. Богдана Хмельницького названа козацька республіка), все це робиться з метою виховання дітей в атмосфері української історії та народного фольклору і що найцікавіще - учні помимо сучасних захоплень із задоволенням беруть участь у таких заходах!
Так от: за моєю ініціативою було вирішено створити сайт для "Республіки імені Богдана Хмельницького" (яка, до речі співпрацює з українським реєстровим козацтвом), а до Вас я звертаюсь з проханням надати інформацію про історичні факти (можливо місцевого значення, з посиланням на місце та ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 1234 | Опублікував: Akademik787
Дата: 04/04/12 | Коментарі (7)    На сторінці з повною інформацією про користувача (профіль) з'явилась можливість переглянути його активність на сайті. Цей показник представляється у балах. Кількість балів сумується за кількістю опублікованих творів, коментарів до них, повідомлень на форумі, фотографій, новин. Також додається рівень довіри та кількість відзнак. Інакше кажучи, практично усе, що є на сторінці з профілем (крім дати народження та ip адреси).

    Якщо натиснути на кількість балів, що представляється у вигляді лінку, то відкриється вікно, де Ви зможете побачити розшифровку кількісного показника ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 864 | Опублікував: virchi
Дата: 12/03/12


   Активність користувача     Активність користувача»         
    З метою додаткової безпеки та комфорного спілкування на сайті, крім можливості відправити скаргу на коментар (порушує правила сайту, ображає користувачів), введено опцію приховування коментарів з низьким рейтингом, а саме від "-2" і нижче. Таким чином, поки адмін прочитає коментар (а можливо тільки тоді, коли буде надіслано скаргу на коментар) та вирішить, що з ним робити (лишати, чи видаляти), користувачі вже частково вирішують участь допису - приховати від очей відвідувачів сайту.
    Відповідно ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 1110 | Опублікував: virchi
Дата: 11/03/12 | Коментарі (5)


В одному з моїх віршів  ("Псевдошанувальникам") була піднята проблема оцінювання творів авторів. В коментарях з'явилося чимало ґрунтовних суджень щодо розв'язання цієї проблеми.  Запрошую переглянути найцікавіші з них і при необхідності продовжити це обговорення на даній сторінці.

З повагою, Василь Сві ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 1324 | Опублікував: metman17L
Дата: 18/11/11 | Коментарі (41)

Шановні колеги!

Ми, літератори України що нижче підписалися, просимо з увагою та співчуттям поставитися до непростої ситуації, що склалася у родині нашої колеги, відомої української письменниці Міли (Людмили) Іванцової.

Зараз Міла намагається рятувати свою п´ятирічну онуку від її батька, колишнього зятя, який вже кілька років, м´яко кажучи, неадекватно поводиться з донькою. Вона постійно голодна, недоглянута, проводить час в замкненому просторі приватної будівлі в с. Мєна Чернігівської області, боїться людей, не ходить в дитячий садок, жодного разу не була на огляді у лікаря і т.п.

За свідченнями очевидців, батько регулярно пиячить, годуючи дитину залишками своєї «трапези». Ситуація ускладнена тим, що мати дитини втекла від чоловіка у стані глибокого нервового розладу і по суті відмовилася від доньки, виїхавши до Білорусі і передавши батькові всі права на дитину, в тому числі і на вивіз за кордон. Всі намагання ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 920 | Опублікував: К@труся
Дата: 14/07/11

Терміново потрібні автори, які пишуть історичну прозу різної форми, для друку в літературному журналі.
Розділ: Допомога | Переглядів: 1119 | Опублікував: SANDRO7772
Дата: 04/06/10 | Коментарі (1)

    Ключове́ сло́во — слово, або сталий вислів природньої мови, яке використовується для вираження деякого аспекта змісту документа (або запиту)
(Вікіпедія)


    На нашому сайті теж є можливість заповнювати ключові слова до твору (СЛОВА, СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ КОМУ. ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БУКВ З  ПРОБІЛАМИ ТА РОЗДІЛОВИМИ ЗНАКАМИ - до 20!!!). Як бачимо із визначення терміну ключового слова - це набір набільш характерних слів, словосполучень, що будуть характеризувати Ваш твір, його стиль, тематику. А якщо дуже коротко, то це ті слова, за якими можна знайти і автора, і твір.

Ключові слова можна заповнити під час публікації Вашого твору.

малюнок з форми для додавання творів:
... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 4495 | Опублікував: virchi
Дата: 08/09/09 | Коментарі (3)


   Поновлення сайту - ключові слова     Поновлення сайту - ключові слова»     Поновлення сайту - ключові слова    

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю           Украина онлайн  Хостинг від uCoz