Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Пт, 04/12/20, 19:18
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [149]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [695]
Благі справи [53]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [138]
У поетичних спілках [51]
Новини: поезія, проза [199]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Прочитавши вірш чи прозовий твір, коментар...
Всего ответов: 347
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Технічні питання"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 3 4 5 »
    1 вересня відбулось поновлення рограмного забезпечення для сайтів, які розміщені на серверах Юкозу. Після цього стало можливим зробити відповідні поновлення і для нашого сайту.

    Сьогодні у цій новині (скоріше до кінця дня) буде опубліковано список усіх поновлень нашого поетичного сайту.

    Слідкуйте за новиною!
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1223 | Опублікував: virchi
Дата: 03/09/09

    З цього дня наш сайт працює протягом 823 дні. За цей час відбулось багато змін - у дизайні, у розділах, форумі. Проте нічого б цього не було, якби не Ви, шановні поети та любителі поетичного слова. Ви завжди підказували що, де і як потрібно зробити, щоби сайт став кращим. Звичайно, не все вдавалось виконувати - обмеження можливостей серверу та і моїх власних знань.

    От і сьогодні, звертаюсь до Вас, з проханням допомогти визначити, що на Вашу думку є першочерговим у проведенні роботи над сайтом: чи то новий, простіший розділ допомоги, чи то невеликі зміни у дизайні, додавання нових нагород та ін.

    Протягом тижня на сайті буде тривати відповідне опитування (воно буде висвітлюватись зверху усіх обрани для перегляду новин). Та якщо Ви не знайдете там першочергового завдання - пропонуйте його у коментарях до цієї новини. Можна обирати кілька відповідей - це й буде визначати першочерговість робіт
... Читати далі
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 3128 | Опублікував: virchi
Дата: 05/05/09 | Коментарі (18)

На нашому сайті не раз виникали конфлікти між користувачами, або ж реєструвались люди, яким не подобається українська поезія. Усе було б добре, та ці вищевказані користувачі з метою нашкодити іншим ставлять незадовільні оцінки навіть не читаючи вірші    На нашому сайті не раз виникали конфлікти між користувачами, або ж реєструвались люди, яким не подобається українська поезія. Усе було б добре, та ці вищевказані користувачі з метою нашкодити іншим ставлять незадовільні оцінки навіть не читаючи вірші. Коли й вірш заслуговує на 5, 4 може навіть і на 3 - він оцюнюється знову 1 балом.

    Хоч я не раз казав, що зважати треба на ту оцінку, яка у коментарі ставиться, та знаю, більшості з Вас хочеться щоби вона співпадала з тими, що і в коментарі і в місці для оцінювання.

 &nbs ... Читати далі
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1324 | Опублікував: virchi
Дата: 14/07/08 | Коментарі (1)

    За ініціативи користувача frosia проведено зміни до правил нарахування рівня довіри (правила, які були раніше - переглядайте ТУТ:

    Відтепер рiвeнь дoвiри може підвищувати не тільки завдяки іншим користувачам, а й завдяки активності на сайті. Підвищення рівня довіри проводиться автором сайту. На один бал, тобто на 2% буде підвищуватись рівень довіри для  користувачів, які написали:

Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1451 | Опублікував: virchi
Дата: 07/07/08 | Коментарі (5)

    Нещодавно на сайті з'явились певні рекламні блоки.

    Щодо них скажу що мені вони самому не дуже подобаються, та це необхідність, коли не вистачає коштів на промоакції сайту.

    Наш портал повинен і надалі розвиватись, з'являючись у перших десятках рейтингів пошукових машин, як Яндекс, Гугл, Рамблєр та інших.  Так ми знайдемо більше талановитих людей, які віршують або просто люблять поезію, написану рідною мовою. Для цього потрібна реклама. Один із безкоштовних видив реклами - обмін банерами між різними сайтами: вони показують наші банери - наш сайт - їхні.
    Звичайно, є інформація у банерах інших сайтів, яка не відповідає концепції сайту. Тут нічого не вдієш, бо не завше можна редагувати сайти, які хочеться рекламувати, а які ні.

    Тож якщо буде у Вас можливість - хоч раз на тижде ... Читати далі
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1055 | Опублікував: virchi
Дата: 06/07/08

    Протягом 18-21 квітня здійснено перерозподіл новин у категоріях розділу "НОВИНИ". Частину категорій видалено (зі збереженням інформації, звичайно) та утворено нові категорії. Після перерозподілу частина новин відсортована не за датою їх публікації, а за датою їх перерозподілу. Тож можливо Ви зустрінете новини, які були надруковані місяць тому, а розміщені 1-2 дні назад. З сьогоднішнього для усі нові новини будуть сортуватись так, як потрібно.

Після поновлення "НОВИНИ" сайту поділяються таким чином:

ВІРУЮ!
(події православного життя, свята Православної Церкви)
ЗІ СВЯТОМ!
... Читати далі
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1270 | Опублікував: virchi
Дата: 22/04/08 | Коментарі (2)

Мабудь кожен з Вас нещодавно задавав питання, "Що з сайтом". Справа у тім, що були невеликі проблеми із сервером, на якому працює сайт.

Тепер усе гаразд, проте бачу, що у декого з Вас виникають проблеми із аккаунтами - ніби і увійшли до сайту, проте при написанні коментарів чи у міні-чаті пишеться щоб користувач зареєструвався.

Спробуйте вийти з сайту, натиснувши на відповідну ланку з написом "ВИХІД", а потім "увійти", набравши свій логін та пароль.

Якщо щось буде не отримуватись - пишіть, я допоможу!
Розділ: Технічні питання | Переглядів: 1199 | Опублікував: virchi
Дата: 10/04/08 | Коментарі (1)

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю           Украина онлайн  Хостинг від uCoz