Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Чт, 02/04/20, 09:17
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Ні - війні! Нет - войне! [45]
Вірую... [20]
Зі святом! [146]
Допомога [48]
Відвідувачі [42]
Сьогодення [674]
Благі справи [52]
Технічні питання [32]
Конкурси, огляди [137]
У поетичних спілках [51]
Новини: поезія, проза [199]
Шевченківські читання [10]
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Де Ви проживаєте?
Всего ответов: 969
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Допомога"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 ... 5 6 7
Шановні відвідувачі!

Від сьогоднішнього для для Вас додавання творів буде ще простішим, а ознайомлення з ними іншим користувачам буде ще простішим!

Тепер якщо Ваш твір налічує до 30 рядків та не більше 1000 символів, то не обов*язково писати повний текст. Це означає, що увесь Ваш вірш чи прозу можна відразу переглянути з головної сторінки!

Вітдвідучам для оцінки вірша та коментарів всеж-таки прийдеться перейти на сторінку з повним текстом. Тож Ви продублюйте свій вірш на сторінці з повним текстом, тому що для написання змістовного коментаря потрібно щоб твір був перед очима.


Якщо Ваш твір більший за ці вимоги, то Вам потрібно додавати його у стандартний метод - короткий опис, як кажуть для реклами, а основний текст - у ячейці для повного опису.Ще раз: ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 1299 | Опублікував: virchi
Дата: 14/10/07 | Коментарі (4)

Повернення до візуального Word-подібної панелі іструментів для додавання нових віршів!

Ваші вірші Ви можете правильно відкоригувати у програмі Microsoft Word (зробити текст більшим, виділити стола іншим кольором тощо), скопіювати його та вставити у вікно редагування. УСІ (95%) Ваші налаштування тексту ЗБЕРІГАЮТЬСЯ (це стосується лише тексту. Малюнки не додавайте, адже це робиться за іншим принципом)!!! (цей текст я теж ... Читати далі

Розділ: Допомога | Переглядів: 1211 | Опублікував: virchi
Дата: 14/07/07 | Коментарі (5)

Шановні відвідувачі сайту!

З цього часу з метою зручного додавання матеріалів увімкнено панель інтерактивного редагування тексту. Панель схожа на редагування у текстовому процесорі Microsoft Word. Отже для Вас будуть зручні такі функції, як розмір шрифту, налаштування типу шрифту, вставка малюнку, шикування тексту (зліва, справа, по ширині), вставлення таблиці. Є зручний вибір кольору.

Експериментуйте з матеріалом!

Якщо ця нова панель редагування є для Вас незрозумілою - напишіть про це і я її вимкну (відгуки напишіть тут, у коментарях). ... Читати далі
Розділ: Допомога | Переглядів: 1097 | Опублікував: virchi
Дата: 08/06/07

Вітаю Вас, шановні відвідувачі!

На сайті з'явились певні зміни, вірніше не зміни. а доповнення до каталогу статей та новин.

Почну з останнього: "Новини сайту" - тут Ви можете побачити, що з*явився покажчик нових користувачів сайту "НОВІ ДРУЗІ САЙТУ", або "ДРУЗІ-РЕЄСТРОВЦІ". Отже якщо Ви зареєтрувались, Ваш логін відразу ж з*явиться на сторінці новин і буде там перебувати а поки його не замінять 5 нових зареєстрованих користувачів.

Більше всього доповнень отримав каталог віршів та статей.
На першій сторінці з*явився регтинг матеріалів за Вашими оцінками, так званий "ТОП +15", тобто друкується 15 статей з найбільшою кількістю оцінок, звичайно і з найвищим балом.

На 3-1 сторінці каталогу віршів та статей теж є рейтинг - "ТОП +10" - 10 статей, які мають найбільше коментарів від відвіду ... Читати далі

Розділ: Допомога | Переглядів: 1081 | Опублікував: virchi
Дата: 15/05/07

Доброго дня, шановні відвідувачіі сайту!

Звертаюсь до Вас з проханням при перегляді поезії на інтерактивному модулі залишати свої коментарі. Цей модуль саме для цього і створювався: щоб була зворотня реакція на творчість поетів.

Нічого, якщо Ви не професіонал у справі критики. Іноді щире, просте слово краще ніж висновок профі. А критика (чи позитивна, чи негативна, але по суті) корисна усім поетам, незалежно від майстерності. "Молодим" поетам допомагає писати кращі вірші, досвідченим - не "літати у хмарах", а подумати над творчістю.

Тож переглянувши поетичний твір, затримайтесь на хвилинку і напишуть коментар. Давайте допоможемо поетам якщо не матеріально, то хоча б словом.

З повагою до усіх Вас,
автор поетичного сайту
Василь Гонта


Розділ: Допомога | Переглядів: 1083 | Опублікував: virchi
Дата: 28/03/07

Відтепер є можливість на інтерактивному модулі сайту розміщувати аудіовірші!!!
Що це таке?

Це Ваша поезія, яка записана у вигляду звукового файлу.

Так що записуйте свої вірші, чи вірші, які Вам найбільше подобаються і надсилайте їх на мою електронну адресу virchi@yandex.ru!!!

Приклад розміщення - вірш Сергія Дуба "Сльози". Озвучив його я, автор сайту. На жаль якість озвучування бажає кращого, та це лише початок.
Ось лінк на сторінку віршів Сергія, з аудіофайлом

ДАВАЙТЕ РАЗОМ СТВОРИМО КОЛЕ ... Читати далі

Розділ: Допомога | Переглядів: 1108 | Опублікував: virchi
Дата: 19/03/07

1-7 8-14 ... 29-35 36-42 43-48
 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю           Украина онлайн  Хостинг від uCoz