Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток Сайт української поезії -- АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ! -- інтерактивний додаток
Fr, 20/05/22, 09:52
МЕНЮ САЙТУ
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Новини та статті - культура [313]
Поезія, література, проза, музика, мистецтво
Новини та статті: суспільство, політика [758]
Не пов'язане з л-рою та поезією
Усе навколо нашого поетичного сайту [125]
Поради новим користувачам, оголошення, акції, тощо
Літературні конкурси, фестивалі, літ. премії, акції [207]
Вірую... [17]
На релігійну тематику
Постаті [18]
Про поетів, прозаїків, історичні постаті...
Зі святом! [152]
Вітаємо зі святами
Історія, етнографія [27]
Статті на історичну тематику
Куточок читача, глядача і слухача [13]
Що варто прочитати, переглянути відео, послухати...
Куточок споживача [45]
Корисні поради, рекомендації
ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Опитування для Вас
Де Ви друкували поезію?
Всего ответов: 419
ІНФОРМАТИВНЕ
«  Травень 2022  »
НдMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

КАЛЕНДАР НОВИН


На головну сторінку » "Архів новин"

Поділіться новинами з користувачами!


« 1 2 3 4 5 6 7 ... 248 249 »
Загалом українці подали вже 8,1 млн заявок на отримання "ковідної тисячі" – з них 2,5 млрд грн витрачено. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй фейсбук-сторінці.
 

"Найпопулярнішими напрямами залишаються книжки (885 млн грн), кіно (568 млн грн) і залізничні квитки (284 млн грн)" ... Читати далі
Розділ: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: virchi
Дата: 15/02/22
 

«Хороший коньяк подобен женщине. Не пытайтесь взять его штурмом. Понежьте, согрейте его в своих руках прежде, чем приложить к нему губы», – эта цитата принадлежит Уинстону Черчиллю. И я уверен, что этот великий британский политик точно также хорошо отозвался, если бы попробовал коньяк категории Extra Old, который можно купить на сайте Wine.ua. ... Читати далі

Розділ: Куточок споживача | Опубліковано: Promo
Дата: 15/02/22


   Купить оригинальный и сертифицированный коньяк категории Extra Old     Купить оригинальный и сертифицированный коньяк категории Extra Old»     Купить оригинальный и сертифицированный коньяк категории Extra Old    
 

Він створив могутню армію, перед величчю якої тремтіла вся Європа і вперше за багато століть об’єднав розрізнені землі у могутню козацьку державу.
 

На цього чоловіка молилися тисячі українців, увесь світ знав його як талановитого полководця, знаменитого гетьмана, якого вважають творцем нової епохи в історії України. Та мало кому відома найбільша таємниця Богдана Хмельницького - чоловіка, який став символом козацької доби.
... Читати далі
Розділ: Постаті | Опубліковано: virchi
Дата: 14/02/22
 

У 2021 році в Україну заборонили ввезення 291 російського пропагандистського видання, а список книжок, дозволених до ввезення, збільшили на 4140 видань. Станом на 4 лютого 2022 року у реєстрі видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення, є 21 820 книжок. Про це повідомили на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

... Читати далі

Розділ: Новини та статті: суспільство, політика | Опубліковано: virchi
Дата: 14/02/22
 


Кожна українська дівчина готувала собі придане, зокрема ту його частину, що становила так звану скриню. Адже посаг складався з двох частин: худоби та скрині. Щодо першої, то й виділяв батько. Це худоба, певна сума грошей, клаптик землі. Але те, що входило до скрині, дівчина мала готувати собі сама або ж разом з матір'ю.

Cкриня включала постіль, рушники, одяг, а також стрічки та хустки, якими дівчина мала обдаровувати весільних гостей. Отож, до весілля дівчині належало багато працювати. А втім ця праця не була для неї обтяжливою. Вона виконувала її здебільшого на вечорницях та оденьках, де і працювали, ... Читати далі
Розділ: Історія, етнографія | Опубліковано: virchi
Дата: 12/02/22
 

Піч  символ материнського першопочатку (начала); чистого, духовного виношування плоду; святості; непорушності сім'ї; неперервності життя українського народу; рідної хати, батьківщини; босоногого світлого дитинства; поетичний символ народної обрядовості.
 

 
«Піч ... Читати далі
Розділ: Історія, етнографія | Опубліковано: virchi
Дата: 11/02/22
 


Енді Ворхол лемко, який зробив революцію у мистецтві. Багатії змітали з аукціонів його картини вартістю у кількадесят мільйонів доларів.
... Читати далі
Розділ: Новини та статті - культура | Опубліковано: virchi
Дата: 10/02/22


   Енді Ворхол - українець, який створив найепатажніший художній стиль XX століття     Енді Ворхол - українець, який створив найепатажніший художній стиль XX століття»         
 

 

 
     

НОВІ ТВОРИ:

 

НОВЕ НА ФОРУМІ:

 

НОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:
Я пам'ятаю і люблю     Hosted by uCoz