Коментувати також можна з та

Сб, 20/10/18, 23:40
Меню сайту
Категорії каталогу
Свята православної церкви [133]
Свята християнської православної церкви
Події православного життя [49]
Події, які стосуються православних церков
Православні традиції [2]
Православна поезія та проза [342]
Твори тільки релігійного змісту
Опитування для Вас:
Прочитавши вірш чи прозовий твір, коментар...
Всего ответов: 346

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Православна віра категорії та розділи української поезії, українська проза Свята православної церкви
 

ЧОМУ МИ ПРАВОСЛАВНІ ЧАСТИНА 2 А

Російські православні християни стали знаряддям шовіністичного обману через духовенство, так само, як колись єврейські священики ввели в оману народ, щоби люди вигукували, аби Пилат розіп’яв Ісуса Христа.

Обман криється навіть у назві, де вони називають себе українською православною церквою. Духовна література: газети, книги, календарі — друкуються без зазначення своєї належності до російської церкви. Бояться, і, приховуючи це, вони тим викривають свою сутність — несправжню, дволичну, щоби не позбутися своїх прихильників, які ще залишились. Почали друкувати деякі книги українською мовою, хоч 10 років тому вони були категорично проти насилля українізації, так вони називали будь-які спроби українців проявити свої національні інтереси.

Тут, в Україні, вчать людей, що політика не мусить стосуватися людей, а в Росії їхнє керівництво веде антиукраїнську діяльність, благословляючи росіян на війну проти українців, називаючи їх фашистами, які ведуть боротьбу, захищаючи свій народ проти «руского міра», який прийшов «визволяти» українців від України.

Русь — це Україна, а не Росія

Росіяни всі історичні факти перетасували, щоби здобути першість. Але першість залишалася завжди за Україною, це: кількість православних віруючих, православних храмів, святинь і святих. (На 1988 рік у Росії налічувалось 2062 православні приходи, а в Україні 3971 прихід). Тоді росіяни вирішили повернути собі Україну війною, але промисел Божий не дав цьому плану здійснитись.

Політика й релігія

Деколи почути можна такі речі, що релігія відокремлена від політики, що це дві різні речі, і змішувати не треба, мовляв, духовність — це одне, а політика — це інше, це світські питання, ніби одне від Бога, а інше від сатани.

Хіба можна людину розділити на тіло й душу?

Очевидно, зацікавленості тіла й душі різні, але душа є частиною людини, даною Богом, і вона буде відповідати за вчинки душі й тіла, тому на землі пріоритет інтересів має бути в душі, а не в тіла, бо тіло йде в землю, і зникає назавжди, а душа продовжує своє життя.

У житті людини чи людства немає нічого такого, що не стосується Бога й життя на землі. Часто люди звикли маніпулювати такими речами, як віра. Наприклад, коли їм потрібна підтримка віруючих, то вони будуть показувати, що ходять до храмів, а коли йдеться про виконання Закону Божого, віри, честі і християнської моралі, тут вони одразу відмежовуються.

Якби католики не підтримали фашизм, то він не прийшов би до влади в Німеччині.

Якби деякі православні не підтримали російський шовінізм, то в нас би не було війни.

Деякі проповідують покірність усякій владі, бо вона є від Бога.

Але чи проявив покірність Ісус Христос первосвященикам, царю Іроду й Пилату? Тілом корився, а душею ні.

Коли привели Ісуса Христа до Ірода, то цар спочатку зрадів, бо він чув про Нього, що Той творив чудеса, і тим здобув багато прихильників та учнів. І Ірод хотів би мати в покорі того, хто має таку популярність в народі, але побачивши, що Христос йому непідвладний, віддав його на суд Пилатові:

 

«Ірод же, побачивши Ісуса, дуже зрадів, бо давно вже хотів Його бачити, тому що багато чув про Нього і сподівався побачити від Нього яке-небудь знамення. І ставив Йому багато запитань, але Він нічого не відповідав йому». (Лк 23:8-9)

«Пилат же каже Йому: чи мені не відповідаєш? Хіба не знаєш, що я маю владу розіп’ясти Тебе, і владу маю відпустити Тебе? Ісус відповів: ти не мав би наді Мною ніякої влади, якби не було тобі дано звище». (Ін 19:10-11)

 

Розуміння добра і зла є пріоритетом християнської віри. Коли йдеться про чистоту душі, то тут ми мусимо проявити смирення, а коли нас підштовхують до зла, то ми не маємо ховатись, а навпаки — проявити непокору, як проявляли перші християни, яких мучили й кидали левам.

Ісуса Христа віддав на розп’яття не Пилат, який не хотів заподіяти Христу якоїсь шкоди, а віруючі, які кричали «розіпни Його» Пилату, і священики, які боялися позбутися влади над людьми, бо Христос усе більше й більше здобував прихильність народу.

Віруючі люди й зараз можуть проповідувати Ісуса Христа, визнавати Його за Бога, але своїми вчинками розпинати Його, і своїм розумом противитися Йому. Тому треба пильнувати, аби наша віра не закисла фарисейством.


Додав: nagornyjj (03/10/18) | Автор: © Михальнюк Володимир
 
Розміщено на сторінці: Свята православної церкви, Події православного життя, Православна поезія та проза
 
Переглянули твір - 229 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 

Ключові (?): Православна, ПРОПОВІДІ, віра

Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 9
avatar
0
1 Лілія • 14:58, 11/10/18
Буду рада, якщо ви мені знайдете десять відміностей між правсав'ям ураїнським і російським. Це така собі просьба між іншим.
avatar
0
2 nagornyjj • 18:00, 11/10/18
Російська церква переживає велику кризу. Вона вже розділена між геополітикою і істинними подвижниками.
Українська Православна Церква проявляє терпимість як український народ, тому вона ближче до істини.Проявляє терпимість до іноземної церкви яка себе називає українською, а веде антиукраїнську політику вже не одне століття.
В Росії якби появилась українська церква то її би спалили.Українська Православна Церква не проводить на чужих територіях підрив державності, не називає себе сербською, чи македонською церквою в чужих державах.
Не підбурює людей до ворожнечі і ненависті до якихось народів.
Не оголошує чужих святих і святинь українськими.
Не завозить і не друкує книжки на іноземній мові в інших державах.
Українська  Православна Церква відроджується як і весь український народ, тому вона як молоде дерево набирає сили і росту в богослов’ї, а російська церква внаслідок шовінізму зазнає невдач, бо всяка неправда не творить добро.
Господь дасть нам і вчителів і наставників, щоб ми могли відродитись в Дусі і Істині. Хай благословить Вас Господь на розуміння!

https://www.youtube.com/watch?v=5XIyM9NzSd8
avatar
0
3 Лілія • 19:42, 15/10/18
Не помітила десять відмінностей. Кажете, що українська православна церква терпиміша? Тільки в якому місці скажіть мені? З власного досвіду розповідаю працюю в компанії з великою штатною чисельністю працівників, серед яких кілька іновірців, скажем так - не православні. Просто стає соромно за масову неврівноваженість так сказати істинних православних до цих декількох  рсіб. Нагадаю Вам що жоден християнин не те що не піде на війну - він і в руки автомат не візьме. А  ви мені про святість і терпимість загадкову. 
"Не оголошує чужих святих і святинь українськими. " - фраза із БІБЛІЇ - "всі бо згрішили і лишені царства божого", про яких святих ви торочете? Якщо батюшка присів на мерседес куплений за рахунок пастви, то це ще не значить, що він святий. Це я вам, як податківець говорю, мені не дуже зрозумілий неоподатковуваний православний бізнес, і його роздрібна торгівля, яка кришується не господом богом, а ворами в законі, що займають чиновницькі крісла.
avatar
0
4 nagornyjj • 08:01, 16/10/18
Податківці - це найсвятіші люди в Україні, я так зрозумів.
Через їхню святість наша країна процвітає.
Що бідний люд у Європу утікає.
Мені здається, що проблема в тому, хто на що дивиться.Бджола шукає квітку а муха сміття.Тільки не ображайтесь будь ласка, бо духовні питання – це викривання а не гладження по голівці.
Ви якої віри?
Випадково чи не РУН –віри?
Духовна книга немає прибутків а може існувати тільки як пожертва, порівняно з доходами
податківців чи тими які продають алкоголь, цигарки чи ковбасу.
Це я Вам як головний редактор духовного видання говорю, який працює на заводі простим робітником, щоб оплатити квартиру господарю і мати кусок хліба, щоб якось прожити.
avatar
0
5 Лілія • 10:20, 16/10/18
Я не належу до жодної із релігій, при цьому поважаю кожну, яка не заперечує сама собі і виконує свої же писані Богом закони. В моєму коментарі жодного слова про мою святість, а навпаки зазначила фразою із Біблії, що всі ми люди грішні, і просто не варто комусь навіть панотцям величати себе святими. Тепер скажіть мені, яка ще в Україні релігія крім католиків і православних замість того, щоб начебто людям розповідати про Бога, веде незаконну торгівлю  сувенірами, молитвами, свічками тощо, при цьому із прибутку не сплачуюючи податків?
І дуже дивно чути, що духовна книга не має прибутків. Ви мабуть знаєте, що таке собівартість? Так ось враховуюючи собівартість свічок і іншої атрибутики, можна вирахувати чистий дохід який і є прибутком, точно такий же як і з ковбаси, цигарок чи алкоголю. До речі православні останіми двома товарами дуже захоплюються. Навіть, якщо взяти, що це виключно пожертва, тоді чому хворим раком дітям ми збираємо всім світом?
І так я не являюся головним редактором духовної видання, але працюю головним бухгалтером, і мовчки ходжу по дитячих будинках і до хворих людей без літератури.
І хочу вам нагадати, що податківці не пишуть законів, які українців змушуюють їхати на заробітки, це я як донька заробітчан вам говорю.
avatar
0
6 nagornyjj • 12:50, 16/10/18
Наскільки мені відомо торгівля спиртними напоями і цигарками сама прибуткова торгівля яка дає самому маленькому магазинчику понад 800 доларів виручки в день.Скільки у вас записано в деклараціях?Продаж в церкві свічок за службу найбільше може бути 100, це я сказав з горою, в неділю чи в свято. Але допустимо кожна свічка 1 гривня, це виходить 100 гривень за день,
хороший бізнес можна будувати собі великі маєтки і віддихати на Гаїті.Не в законах справа а в злодіях, пишіть які завгодно закони а в країні податківці у мільйонерів
не беруть податки, а хто має невеличкі доходи в тих хочуть забрати і останнє.А ось як податківці не виробляючи нічого живуть в злиднях, у них нічого немає ні машини,
ні палаців а в них виявляються багаті родичі мільйонери, заробітчани:
http://nkontrol.org.ua/podatki....ashhini
avatar
0
7 Лілія • 16:35, 16/10/18
Економіст із вас не дуже, адже із виторгу за алкоголь і сигарети вони точно сплачують податок на прибуток і акцизний збір, а православя нічогісінько, хоча така ж сама торгівля. Ви можете не припускати, що вартість свічки одна гривня, адже такої смішної ціни уже давно немає. А от розберемо таку ситуацію - вартість вінчання мінімум -1750 грн. витрати в цьому процесі нульові, тобто маємо 1750 грн чистого прибутку, ви його ласкаво називаєте пожертвою. Аналогічно із, молебенями, христинами, похороними службами. Якщо все так по християнськи чесно і правдиво, то чому православну бухгалтерію не зробити прозорою? Так як це роблять благодійні фонди наприклад. Мало того панотці  не служать Богу, а просто ходять на роботу, а громадяни України ламаючи спини на будівництвах і вчасно перераховувши із своєї зарплати податки виплачують панотцям зарплату з бонусами, - це не враховуючи привласнення так званих пожертв пастви, якими отці  також не гребують.І на кінець вас розчарую, що у бюджетніків  зарплата не така захмрна , яка малюється вашою фантазією.
Мені дуже дивно чути ці скидання на бізнес і яхти податківців, адже православні священники ні ні але таки зі свічок також назбирують на Гаїті і мерси.  Так склалось, що православя у мене з великим розмахом процвітає на моїй малі батьківщині в  Почаєві, і всю лакшері благодійність, в затонованих мерсах я спостерігаю із самого дитинства.
avatar
0
8 nagornyjj • 19:13, 16/10/18
Два чоловіки прийшли до храму помолитися. Один був фарисей, а другий – митар. Фарисей, ставши спереду, молився так: "Боже! Дякую Тобі, що я не такий, як інші люди, грабіжники, неправедні, перелюбники, або як цей
митар. Пощу двічі на тиждень, даю десятину з усього, що надбаю".
А митар стояв віддалік. Він не смів навіть очей звести до неба; але, б`ючи себе в груди, говорив: "Боже, будь милостивий до мене, грішного!" Ісус Христос сказав: "Кажу вам, що цей (митар) пішов до дому свого виправданий більше, ніж той (фарисей): бо всякий, хто підноситься, принижений буде, а хто принижує себе, піднесеться". (Див.: Лк 18, 9–14).
avatar
0
9 nagornyjj • 04:01, 17/10/18
"Адже із виторгу за алкоголь і сигарети вони точно сплачують податок " - Лілія

Сплачують податківцям в кишеню а не державі.
В мого знайомого двоє податківці приїхали з перевіркою, взяли 300 доларів, напились і наїлись як свині і зґвалтували ще його дружину.

В Одесі чоловік взяв в займи 30 000 доларів, купив товар в Китаї і почав торгувати на 7 км., прийшла податкова, налякала чоловіка так, що він повісився.
Кров'ю пахнуть маєтки і гроші податківців, розлучених сімей і ненароджених дітей.

Можна зробити вигляд що це Вас не стосується, можете писати віршики як сонечко гарно світить, посміхається Вам, але сьогодні починається день і хижаки знову вийдуть на полювання, кого з гвалтують, кого залякають і відберуть гроші, а кого доведуть до відчаю і людина погубить своє життя.
- Та, що Вам до того, у Вас є гроші, а гроші приносять забаву, пора тішитись, насолоджуватись.

Якось батюшка Порфирій і його троє духовних чад притомились і вирішили зловити таксі, щоб
доїхати до монастиря. Таксі зупинилося, хоча вони не піднімали рук, всі сіли в
нього. Коли таксист рушив з місця, то майже відразу почав звинувачувати
духовенство у всіх смертних гріхах. Кожен раз, коли він випалював чергове
звинувачення, то звертався до тих хто сиділи ззаду, духовним чадам старця зі
словами: «Чи не правда, хлопці? Що ви на це скажете? »Але вони, з послуху,
сиділи мовчки. Коли таксист зрозумів, що йому не збираються відповідати, то він
звернувся до отця Порфирія і запитав: «Що скажеш, папаша? Те, що пишуть в
газетах, - все правда, чи не так? »Старець відповів:« Синку, я тобі розповім
коротку історію. Жив один чоловік, в одному місці (він назвав це місце), у
якого був старий сусід, який володів великою ділянкою землі. Одного разу вночі
він убив сусіда і закопав його в землю. Потім, користуючись підробленими
документами, він заволодів землею сусіда і продав її. І знаєш, що він купив на
ці гроші? Він купив таксі ». Як тільки таксист почув цю історію, він весь
затрусився, потім звернув на узбіччя дороги і закричав: «Мовчи, батюшка. Тільки
ти і я знаємо про це ». «Бог теж знає про це, - відповів отець Порфирій. - Він
сказав мені, щоб я передав це тобі. Дивись, покайся і виправ своє життя ».


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


             Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Трансляція телепрограм Інтерактивного TV...
00:12:48

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz