Коментувати також можна з та

Сб, 21/09/19, 15:08
Меню сайту
Категорії каталогу
Проза [974]
Прозові твори друкуються тільки тут
Відеовірші [130]
Аудіовірші [49]
Українцям [2442]
Вірш-пісня [511]
Вірші про Україну [1382]
Вірші про рідний край [755]
Вірші про мову [161]
Збірки поезії, поеми [111]
Абетка [22]
Акровірш [31]
Байка [82]
Загадки [15]
Верлібр [140]
Елегія [51]
Історичні вірші [278]
Вірш-усмішка [953]
Вірші про сім'ю [378]
Вірші про рідню [137]
Вірші про жінок [639]
Вірші про чоловіків [99]
Вірші про військових, армію [176]
Вірші про Перемогу, війну [297]
Вірші про кохання [3154]
Вірші про друзів [705]
Вірш-казка [125]
Казка (проза) [25]
Проза для та про дітей [18]
Вірші для дітей [297]
Вірші про дитинство [315]
Вірші про навчання [50]
Вірші про професію [75]
Вірші про eмiгрантів [142]
Вірші в перекладі [595]
Вірші про свята [191]
Вірші про спорт [18]
Вірші про природу [1155]
Вірш-тост, вірш-привітання [90]
Для мене поезія - це [185]
Поети [264]
Поетична майстерня [51]
Оповідання, про поетів, творчість [22]
Релігія [270]
Щастя - ... [551]
Жінка - ... [244]
Життя... [3694]
Філософам [1231]
Громадянину [814]
Метафізика [136]
Опитування для Вас:
Чи потрібна зміна часу на годину вперед/назад?
Всего ответов: 435

І як без статистики?
загрузка...
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Твори за тематикою категорії та розділи української поезії, українська проза Проза
 

Чи я єврей, чи не єврей

Колись я був в синагозі. Це не значить що я єврей, і мій батько не був євреєм, і мій дід не був євреєм. А од сусід мого діда був євреєм, тому не знаю остаточно, чи я єврей, чи не єврей, сказати не можу.

Так от, в синагозі провадив вчення рабин, він роз’яснював Святе Писання «Тору», в якій пишеться, що ближньому давати під ріст гроші не можна. Так як ближні це євреї, а не ближні це люди не євреї, їм можна давати під ріст.

Я ніяк не міг зрозуміти, що це значить, тільки зараз коли євреї прийшли до влади і наш народ бідний, голий і босий, я зрозумів цю мудрість єврейську.

 


Додав: nagornyjj (27/08/19) | Автор: © Володимир Михальнюк
 
Розміщено на сторінці: Філософам, Проза, Елегія
 
Переглянули твір - 264 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 

Ключові (?): Гумореска, Євреїв

Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 11
avatar
0
1 Лілія • 07:35, 28/08/19
Почнемо з того, що вони не самі прийшли, а неєвреї їх добровільно привели. Українці сотні раз наступають на одні і ті же граблі, а опісля розпачливо голосять про бідність.
avatar
1
2 ruhlyvy • 12:05, 28/08/19
Абсолютно згоден з Вами, пані Лілія! Мені здається, що такої нечуваної у віках схильності до народу Авраама та Сари, яке українство продемонструвало на виборах свого президента, збагнути звичайним розумом просто неможливо! Тут потрібен професор психіатрії.  ;)
avatar
0
3 ruhlyvy • 12:08, 28/08/19
Пане Володимире, євреї не "прийшли" до влади в Україні - їх ПРИВЕЛИ до влади самі українці! Чому ТАК сталося? Головна причина єдина: ТОТАЛЬНА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ більшості українців! Але в Україні є ще десь чверть ВІДПОВІДАЛЬНОГО населення і ці люди зможуть виправити стан речей. Вірю, що це станеться доволі скоро. 
avatar
0
4 nagornyjj • 13:00, 28/08/19
Так, згідний, колись я був в народному русі в Дніпрі, і голова народно руху почав з євреями налагоджувати спільні проекти. Я йому казав, що вони нас обдурять, він сказав, що не треба бути націоналістами а треба бути інтернаціоналістами. Пішли вибори, наші люди ніяк не проходять в депутати і ми звісно почали робити договорняк з євреями. Євреї прийшли до влади і маємо те, що маємо. Євреї по своїй логіки і копійки не пропустять, яку вони можуть вкрасти, а що бідні голодують то їм десь.
avatar
0
6 ruhlyvy • 23:40, 28/08/19
Пане Володимире, справи Народного Руху мені знайомі більш, ніж добре, але все те пішло в історію. А от цього року увесь світ побачив НОВІТНЄ УКРАЇНСЬКЕ ДИВО - маючи великий вибір вельми достойних кандидатів-українців, 73% виборців обрали на лідера країни єврея. Але того замало - єврея-блазня! Але й те ще не все - цей гіцель ще й не раз і не два на весь світ  висміював святі для українців речі! Але і це - не кінець, бо Вовчик останні роки був усім відомий, як ОСОБИСТИЙ кривляка Бєні Коломойського! Весь світ про те усе знав, знав і український електорат, але Вова Зеленський не просто сяк-так переміг, що можна було б пояснити накрутками голосів, а переміг з розгромним рахунком. Себто, при таких неймовірних цифрах про накрутки й мови бути не може! І от Вам диспозиція: українські патріоти, що згуртувалися навкруги "Свободи", отримали 2,1% на виборах до Верховної Ради, а химера Коломойського - "Слуга народу" - згребла мало не усі місця в Раді! Що то є?! Хто те зробив?! Як - хто? УКРАЇНЦІ! 
А тепер буде руїна і Третій Майдан, котрий вже буде НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИМ, бо нині вже не йдеться ні про що інше, окрім реального порятунку української нації від підступної та нахабної навали цинічних ділоків та пройдисвітів!
avatar
0
7 nagornyjj • 12:34, 01/09/19
У євреїв плани набагато ширші, вони планують володіти всім світом і чекають насвого царя. Як не дивно, росіяни так само планують володіти всім світом, і
також чекають свого царя. А може всі вони чекають одного того ж царя? Як було у
1917 році в Росії, коли в них почав царювати цар напів єврей, напів росіянин. І
перші більшовики були в основному євреї, які через співпрацю з бандитами
прийшли до влади і розстрілювали всіх, які ним не піддавались..Кров'ю
наповнилась земля. Що це значить? Демони завжди борються за володінням душ
людських, вони людей доводять до війни, щоб люди вбивали один одного, тоді вони
отримують від неї силу. Також Путін, він буде вести свій народ до війни, щоб
відхилити увагу від себе. Чим більше на нього будуть давити, тим скоріше він
розв'яже світову війну. Він розуміє, що в нього виходу немає, або його вб'ють,
або він стане царем над народами. Тому і рашатудей і він вмішується в вибори
Америки і інших народів через інтернет, щоб поставити своїх людей.
avatar
0
8 ruhlyvy • 13:56, 01/09/19
1. У пана Ульянова(Леніна) взагалі ніякої слов'янської крові не було: батько - напів-мордвин, напів-калмик, а мати мала єврейську, німецьку та шведську лінії.
2. Ми зараз не говоримо про Путіна та Російську Федерацію - це окрема та дуже велика тема. Хоча покласти усе можна в одне речення: Путін є повністю керованою з-за кордону постаттю і його рішення не є самостійними.
Що ж до України, то тут те ж усе йде за планом ззовні, але той, хто написав той план, просто геніально прорахував особливості психології сучасного населення України. Тому усе виглядає, неначе електорат усе зробив власноруч. Насправді ж людей не один рік майстерно скеровували в певному напрямку.
Але! Тепер все те вже позаду, а попереду тільки дві речі: порятунок українців, як нації, або поступовий(тім, хто веде цю гру, поки що спішити нема особливої потреби) занепад титульної нації і заміщення її на більш моторні та здорові людські ресурси. Як слушно казала в своєму інтерв'ю директорка Інституту соціології та демографії при НАН України пані Ела Лібанова, Україна, як держава буде завжди, але її основними громадянами у майбутньому можуть бути і інші народи, а не тільки українці. Ото так, пане Володимире! Це вже наука говорить, а не хтось фантазує! Йдеться про наступні кілька десятиліть, в період яких українство буде зникати з теренів своєї землі та поступатись комусь іншому. Є над чим добряче замислитись КОЖНОМУ свідомому українцю!
avatar
0
9 nagornyjj • 14:50, 01/09/19
Справжня наука - це Слово Боже! Яке засновується на Законі Бога. Вона не міняється, а передає істину людям, що всі хто порушують цей Закон загинуть. А промисел Бога дається нам щоб освідомити, що є добро, а що є зло, і що нічого не твориться випадково, а є закономірність.
А ворог людства - диявол, створив іншу науку яка стверджує протилежне, що все що діється є випадковість.
Зараз склалися події в Україні такі, щоб люди побачили, що ніякі закони не роблять людей духовними, добрими, чесними і справедливими. Тому поки ми це не зрозуміємо, в нас буде царювати зло. Тому треба повернутись до Бога і все зміниться.
Також багато хто це розуміє, бачачи несправедливість і брехню вони починають розуміти, що треба жити по честі і тоді Бог буде помагати нам.
avatar
0
10 ruhlyvy • 17:16, 01/09/19
Дуже гарні слова! Як-то кажуть, БЕЗ БОГА - НЕ ДО ПОРОГА! ;)  Але людство усі віки свого існування тільки те й робить, що обирає між Господом та Сатаною. Кажуть, що Бог завжди перемагає, але ціна отих перемог завжди коштує страшенно дорого. 
avatar
0
11 nagornyjj • 17:54, 01/09/19
Хто вибрав дорогу до Бога, той увійшов в Царство Боже. Людям важко оцінити цінності духовні, тому вони оцінюються вже там, коли ми проходимо земний шлях. А тут ми маємо вибір, якою дорогою нам йти, там вибору вже не дають, є тільки вирок за наші діла.
Коли ми вибираємо дорогу до Бога, то Господь нам допомагає і ми робимось богоподібними. Коли люди вибирають земні цінності, то вони в послуху сатани і робляться йому подібними.
Коли ми вибираємо дорогу до Бога, ми не тільки припиняємо робити зло, алей робимо добро для інших. Як один святий сказав спасись сам і біля тебе спасуться тисячі.
avatar
0
5 nagornyjj • 13:02, 28/08/19
Твір мій ще не закінчений, буду продовжувати, є багато чого що я можу доповнити.


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


             Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
ВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ
00:01:08

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz