ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 20:00
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Київщина » Всеукраїнська виставка-ярмарок
Всеукраїнська виставка-ярмарок
natalya-gurkina    Date: Пн, 04.05.2009, 08:14 | Message # 121
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
shetamara, обовязково поїдьте, там є що подивитися!!! Але розраховуйте що день залишите там))))))) На територіїї є шинок, тобто можна зайти поїсти. А можете з собою взяти щось і присісти на пагорбі, під вітряками. 150 га України))))) Всієї! ))))

Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 04.05.2009, 08:19 | Message # 122
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
virchi, то не сопілка))))) Я не знаю що це))) А дідусь дійсно класний))) Дуже енергійний))))
Ви знаєте, а майстри взагалі люди особливі. Напевно тому що, щоб щось створити в серці має бути любов, інакше ніяк. При тому що така кількість людей зїхалася і місце потрібно було ще знайти, але ніхто ні з ким не сварився, навпаки.
Це гарний захід, будете мати можливість поїдьте. Останні вихідні вересня другий ярмарок. А так музей працює постійно..


Всім гарного дня;) ))))
 


virchi    Date: Пт, 15.05.2009, 10:10 | Message # 123
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Ех! Гарно у Вас!!!

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 27.05.2009, 11:16 | Message # 124
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Хочу до цієї теми додати ще одну фотографію. Це не моя світлина, її я взяла в інеті...
На ній бувший директор музею під відкритим небом Олексій Доля. Саме його любові до всього що створюють руки українців і завдячує цей музей тій кількості майстрів, які два рази на рік приїзжають на всеукраїнську виставку-ярмарок. Цьогорічна травнева зібрала приблизно сімсот майстрів з усіх куточків України (на той момент Доля був вже знятий з посади).
Чому вирішила додати цю світлину? Тому що ми маємо памятати і знати тих, хто по цеглинці будує нашу культуру. Люблю коли Україна має лиця! ))))))


* щоб не писати щоразу новий текст, я його додам скрізь де створювала тему про виставку-ярмарку в Пірогово)))))
Attachment: 1386389.jpg (43.5 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Київщина » Всеукраїнська виставка-ярмарок
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz