ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 18.04.2024, 10:47
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Прихована ворожість
Прихована ворожість
virchi    Date: Вт, 26.02.2013, 15:16 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Online
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
LedyDelfin
Цитата
...погортала свої вірші тут, на "Анумо...", які вже від"їхали в часі... переглянула знічев"я... і - помічаю- хтось блукає моїми сторінками і також усе перечитує... а перечитавши - залишає "червоні" сліди - виставляє мінус-одиниці біля коментарів, позитивних на мою адресу, чи моїх відповідей... воно б і нічого, якби не постфактум, коли вже, сподівається, я не повернусь туди і не побачу... це смішно?... мабуть... бо є в цій боягузливій прихованій ворожості (такий у лю
...в цій боягузливій прихованій ворожості (такий у людини емоційний тон хронічний, либонь... - див. про тони на стор.2 в «темі тижня») щось котяче: коли тваринка домашня ця, уночі, коли ніхто не бачить, потаємно "мітить", (тобто, справляє нужду) у взуття чи на одежу того із домашніх, хто їй (тваринці) не до вподоби... помщається так... треба ж... наскільки люди справді бувають схожими часом до тварин...
У РЕЗУЛЬТАТІ: оскільки засоби впливу на постійні дріб"язкові "наскоки" обмежені (їх зовсім немає) - я, на знак незгоди з такими агресивними претензіями - залишаю сайт... (забанюю себе, як писала свого часу Роксолана) для початку - на 30 днів... а там - видно буде.
бажаю всім Поетам творчої наснаги. з глибоким шануванням - В.С.


Стожар:
Цитата
LedyDelfin, дійсно, не сама негативна оцінка вражає, а метод подачі тієї інформації.
Мене у свій час попереджали мої Вчителі: Ти вийшов на велику дорогу, де не всі будуть схвально тебе оцінювати і любити. Тому, змирись з ницістю частини критиканів і роби свою справу. Пиши. Роби це фахово, чисто, нелюбам на заздрість.
Скажу від себе, я не сприймаю критики у випадку відсутності її конструктиву.

Ваша, п. Валю, професійна практика має поставити заслін від дрібних шкідників…

— Куди ти?
— Я вже йду.
— Куди?
— Я вже пішов.
Так говорять тільки сильні.

Ваш Ігор.


natalya-gurkina:
Цитата
Я категорично не згідна з цим рішенням! Тому що 1. адміністрація сайту немає можливості прослідкувати хто це робить, а відповідно і не може нести за це відповідальності. 2 чому я маю страждати, як читач? от чому, скажіть, Валю?!

Я вважаю, що якщо автор пише, то має бути трішки вище деяких речей (і таких також). "Якщо у Вас є власний маніяк, то значить Ви чогось варті" (я). Не смішно, але ніби втішає)))))

Василю Гонті: тему краще перенести на форум, бо тут повідомлення сповзають і, відповідно, губляться...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 26.02.2013, 15:18 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Online
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую, що повідомили, пані Наталю. Переніс повідомлення з міні-чату до форуму. Тут краще спілкуватися, та й прослідкувати можна хід думок кожного учасника обговорення...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 26.02.2013, 15:32 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Online
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цитата (virchi)
адміністрація сайту немає можливості прослідкувати хто це робить
- так, не маю можливості прослідкувати. "Движок" від Ucoz має певні обмеження. Можна піти радикальним шляхом і відключити можливість ставити "+/-" коментарям. Проте, вважаю, що така можливість висловити підтримку чи навпаки, незадоволення коментарями обмежуємо функціональність сайту. А тролів з початку створення сайту і до цього дня було багато. І які б ріні захисту не ставив, обов'язково знайдеться той, хто їх обійде...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Asedo1949    Date: Вт, 26.02.2013, 17:06 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Пані Валентино, дуже шкодую, що така незначна перешкода зупинила таку, як я Вас і вважаю, розумну, начитану і тверду в своїх рішеннях людину, адже Ви добре пам'ятаєте, що коїлося свого часу на моїй сторінці і з якими "боями", не без Вашої чесної допомоги, мені приходилось виходити, але я не жалкую, що залишилася, бо стільки нових друзів і нових прочитаних віршів, і стільки добрих, сердечних слів, що мені аж страшно, що я всього цього могла не бачити, не чути... Ви знаєте, Господь учить нас жити не вчорашнім, а сьогоденням в добрій надії на завтра, бо вчорашне пройшло і що дасть побиватися за ним, кируючись тим принципом вважаю ті "+ і -" ну приблизно, як в басні "Сло і моська". Маю надію, що здоровий глузд восторжествує і ми знову будемо приємно дивуватися Вашими віршами, казками і просто розповідями, які у Вас виходять просто здорово. З повагою і масою найкращих побажань!

Господний дар- чистая душа !
 


Koshkina    Date: Вт, 26.02.2013, 17:38 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
34
Мені також виставляли мінуси на коментарях і одне сердечко. І що? Мені байдуже. Хай ставлять , може людям приносить це насолоду.
Я не боязлива , бо зрозуміла, що кішка - це я. Але я нікому нічого не ставлю, чесно. Поганих нема людей . Є тільки свої і чужі. Кількість сердечків не впливає на кількість читачів.


Поезія - це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі...


Post edited by Koshkina - Вт, 26.02.2013, 20:37
 


Стожар    Date: Ср, 27.02.2013, 08:34 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Цей вірш я дарую нашому великому, сильному,
доброму і такому беззахисному білому Дельфіну.
Для Вас він має назву: Дай нам, Боже, свої сили!

Сон

В тепле ліжечко, до ніг,
Наче кіт він поряд ліг,
Огорнувши в теплу ковдру,
Проводжає на ніч довгу… 
Сон вкладає спать родину:
Татка, маму і дитину.

І розкрутить каруселі,
Щоби всім у цій оселі 
Снились ріки, квіти, ліс,
Сонько казку нам приніс,
Як із хмари небо ткали,
І зірками гаптували.

Там, де місяць наче човен
Пропливає срібла повен,
Бурунець із хмар біжить,
Він із місяцем не спить,
Сон усім нам стереже,
Темно, тихо, ніч уже.

Стереже блакитну казку,—
Про матусю, її ласку,
Татуся, що поряд спить,
І про мене, що біжить
Ось тим полем, десь у трави,
Б'ється з кимось не для слави…

Сон летить, біжить, несе,
Наче вир у ньому все
Закружляє в танці ночі
Тільки cтулимо ми очі,
Він, пітьми Володар й світла…
Посміхайся нам привітно,

Cтиш свій біг, тамуй усе,
Нехай в посмішці лице
Квітне мило, безтурботно,
Зло іде безповоротно. 
Так ми з вечора просили, —
Дай нам, Боже, свої сили!

Це я,
в усій своїй щирості біжу Вам нести посмішку…
 


Мурашка    Date: Ср, 27.02.2013, 11:35 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
49
Якщо людина діє "втіхаря",зачить це нікчема і боягуз,тож який з неї  толк?
Звичайно,це  неприємно,але  не робить ,П .Валентино, її подарунка , станьте вище
цієї пісчинки ,даруйте і надалі нам свої твори і своє спілкування.


Post edited by Мурашка - Ср, 27.02.2013, 16:09
 


Oksanka    Date: Ср, 27.02.2013, 13:04 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
12
П. Валентино співчуваю Вам , але ту особу мені щиро жаль. Напевно тяжко живеться із таким "нутром"...
Якщо моя думка чогось для вас варта, то залишайтеся будьласка з нами, на сайті. Читаючи Вашу поезію я зробила висновок, що Ви сильна жінка і дивовижно талановита.
 


natalka7474    Date: Ср, 27.02.2013, 13:15 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
108
Пані Валечко! Мої Вам слова підтримки,в любому випадку,не залежно від того,що ви вирішите.  Я вчора пройшлася вашими творами. Вони чудові,і я згідна з п. Оксаною- і прошу Вас,не покидайте сайт і не "забанюйте себе". А той хто це робить,він нещаслива людина. Йому певно дуже скучно, раз він шукає собі такі мізерні та підлі розваги.Значить йому одиноко в відрізненні  від вас-тому що ми всі з Вами. ysi_razom

У всьому світі хай спокійно діти сплять,
І хай не будять їх ні танки, ні гармати,
Хай їх оточує любов і благодать,
А поруч з ними завжди будуть мама й тато.
© 2014 Н. Хаммоуда


Post edited by natalka7474 - Ср, 27.02.2013, 13:21
 


oduvan4ik    Date: Пт, 01.03.2013, 01:11 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
21
Люба Валю, своїм зникненням Ви тільки потішите самолюбство того шкідника, який потайки намагається Вам насолити...Не піддавайтеся на провокацію.Ваші вірші не заслуговують на такі кардинальні рішення, несіть їх до людей і хай поезія буде вищою за всі ті порожні інтрижки.Адже всі, хто любить і шанує Вас, як людину і поета, знають, що Ваші вірші гідні найвищої похвали і ніякі мінуси чи низькі оцінки не зіпсують їхню цінність.
 


Мурашка    Date: Пт, 01.03.2013, 12:08 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
49
"Золоті слова " написані вами,Наталочко! Думаю,щоб п.Валентина змінить
своє рішення,бо тут у неї багато друзів,а недругів декілька і не варто
піддаватися на їх провокацію. Пані Валентино, ви СИЛЬНИЙ АВТОР і ніщо
не вплине на ваш АВТОРИТЕТ! МИ ЧЕКАЄМО НОВИХ ТВОРІВ!
 


nasvictor    Date: Пт, 01.03.2013, 17:22 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
5
На сто відсотків згоден із думкою П. Наталі ( одуванчик). Навіщо рвати серце із-за такого.В житті чимало підлих людей, які в груди будуть битися і хвалити, а самі робитимуть тишком свою чорну справу. Але ж тут є багато побратимів по перу чи просто читачів, яким потрібно Ваші твори. Є ж багато авторів-початківців, котрим вдома ніхто не порадить і  не зверне увагу, лиш такі от ресурси і такі, як Ви, автори. Емоції пройдуть, а недоброзичливців Бог покарає рано чи пізно. У кожного з нас бувають непрості ситуації , періоди у творчості чи в житті. Але це треба пройти, просто переступити, перегорнути, як сторінку. Колись хтось із мудрих казав - неможливо подобатися всім. Як не старайся, але не може бути так, щоби тебе всі любили. Треба просто ставитися до цього спокійно. Всіх благ!
 


virchi    Date: Нд, 03.03.2013, 04:10 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Online
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Погоджуюсь з попередніми дописами! Дякую за підтримку, друзі!

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Прихована ворожість
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz