ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 08.10.2024, 04:51
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради щодо вибору стелажів для продуктового магазину
Teddi    Date: Пн, 16.09.2024, 14:25 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
27
Я планую відкрити невеликий продуктовий магазин і шукаю варіанти стелажів для викладки товарів. Приміщення має невелику площу, тому важливо, щоб стелажі були компактними, але водночас вміщували достатньо продукції. Які види стелажів найкраще підійдуть для такого формату? Можливо, хтось може порадити, де купити торгове обладнання, яке точно підійде для мого магазину?
 


Twerty    Date: Пн, 16.09.2024, 14:37 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Вибір стелажів для невеликого продуктового магазину — це справді важливе завдання. З власного досвіду можу сказати, що варто звернути увагу на сітчасті стелажі, які дуже популярні серед власників продуктових магазинів через їх легкість та універсальність. Вони добре виглядають, забезпечують зручну викладку товарів і, що найважливіше, не займають багато місця. Такі стелажі легко переставляти та модифікувати відповідно до потреб вашого бізнесу. Якщо площа приміщення невелика, рекомендую також звернути увагу на кутові стелажі — вони дозволяють ефективно використовувати простір у найменш доступних куточках магазину. Щодо вибору постачальника, то Магрест пропонує великий асортимент рішень для продуктових магазинів, які підходять як для великих супермаркетів, так і для маленьких магазинів. У них можна купити торгове обладнання https://magrest.com.ua/ за адекватною ціною, і це дійсно якісні речі.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz