ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 08.10.2024, 12:35
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Підкажіть де знайти онлайн курси мобільної фотографії?
grenkas    Date: Нд, 22.09.2024, 13:56 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Мені б дуже хотілося дізнатися, де можна знайти якісні онлайн курси з мобільної фотографії. Я шукаю такий курс, який би був зручним для самостійного навчання і мав би велику кількість практичних завдань, які дозволять відразу застосовувати знання на практиці. Щоб курс був зручним для людей з різним рівнем підготовки, бажано з можливістю отримання сертифіката по завершенню навчання.
 


bewok    Date: Нд, 22.09.2024, 16:45 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Привіт! Можу порекомендувати чудове місце для вивчення мобільної фотографії https://green4.photo/uk/mobphoto/ фотошколу Зелений квадрат. Я сам нещодавно завершив їхні курси і залишився дуже задоволений. Курси добре структуровані, а матеріал подається у зрозумілій і доступній формі. Крім того, викладачі активно підтримують учнів, дають корисні поради та завдання для самостійної роботи, що дозволяє швидко прогресувати. Найбільше мені сподобалося те, що акцент робиться саме на практику, і після завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який стане гарним доповненням до вашого портфоліо. Безперечно раджу звернутися до фотошколи Зелений квадрат.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz