ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 08.10.2024, 16:45
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук невролога у Львові
Twerty    Date: Пт, 27.09.2024, 16:15 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Уже кілька місяців шукаю гарну клініку у Львові для консультації з неврологом. Проблеми почалися з постійних головних болей і періодичних запаморочень. Був на прийомі в кількох лікарів, але досі не знайшов спеціаліста, якому б повністю довірився. Хочу знайти когось, хто працює в сучасній клініці з належним обладнанням. Можливо, хтось може порадити надійний медичний центр для консультації невролога у Львові? Які документи зазвичай потрібно брати із собою на перший прийом? Чи є тут люди, які вже проходили лікування у приватних клініках і можуть поділитися своїм досвідом?
 


Teddi    Date: Пт, 27.09.2024, 16:40 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
27
Я теж мав проблеми з вибором спеціаліста, коли шукав невролога для матері. Раджу звернутися до медичного центру Дуомед. Він знаходиться у Львові, на вул. Пимоненка, 7а. Це сучасний медичний заклад із висококваліфікованими лікарями та новітнім обладнанням. Що важливо, у них проводять детальну діагностику нервової системи. Особисто ми були на консультації в невропатолога, і він уважно вислухав усі скарги, провів обстеження і призначив відповідне лікування. Наша консультація теж стосувалася консультація невролога у Львові, і це був перший раз, коли моя мама відчула покращення вже після кількох візитів. До речі, при собі мали медичні документи, всі результати попередніх обстежень і це допомогло лікарю швидше визначитися з діагнозом. Дуомед добре зарекомендував себе як медичний центр для всієї родини і точно вартий уваги. Важливо, що тут лікарі працюють комплексно: за потреби можна пройти УЗД, здати аналізи чи отримати додаткові консультації інших спеціалістів, наприклад кардіолога чи гастроентеролога. Коли шукаєш невролога, краще звертатися туди, де є вся необхідна інфраструктура для повного обстеження, і Дуомед в цьому питанні поза конкуренцією.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz