ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 29.09.2024, 07:29
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Порадьте де замовити брошку
Quardic    Date: Вт, 24.08.2021, 17:14 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Ось скоро буде весілля у моєї сестри, хотів купити собі і своїй дружині брошки, щоб бути красивими на весіллі і не підвести свою сестру, виступити як потрібно, та виглядати пристойно і мати красиву дружину.
 


MonikLos    Date: Вт, 24.08.2021, 17:14 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Брошки бувають різні, якщо будете пити горілку або алкоголь, то раджу купувати срібну звичайну брошку, щоб якщо втратите в майбутньому не шкодувати, оскільки золоті брошки коштують дуже багато.
 


Quardic    Date: Вт, 24.08.2021, 17:14 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Я за все своє життя жодного разу не пив, ясна річ що весілля сестри це дуже знамінательний момент, але пити я навіть не зміг на свою, тому можу собі дозволити купити і золоту брошку, я впевнений що брошку не втрачу точно.
 


grenkas    Date: Вт, 24.08.2021, 18:53 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Цитата Quardic ()
Ось скоро буде весілля у моєї сестри, хотів купити собі і своїй дружині брошки, щоб бути красивими на весіллі і не підвести свою сестру, виступити як потрібно, та виглядати пристойно і мати красиву дружину.

Я ось ніколи не кому не перечив у виборі будь-якого товару, якщо людина хоче, то нехай купує, він сам несе відповідальність за себе і свої речі.

Я можу лише вам допомогти з вибором, але для початку подивіться брошки у інтернет-магазині https://kuz.ua/ua/broshki/ спробуйте вибрати самі під свій стиль, є багато різних брошок і для весілля відмінно підходять золоті брошки з цирконієм, можна навіть без цирконію, звичайні золоті брошки виглядають солідно і їх буде не соромно носити.

 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz