ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 02.10.2024, 22:38
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Стоматология
maxxxi    Date: Пн, 20.09.2021, 15:30 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Подскажите, заказывал ли кто-то стоматологические услугиздесь? самолигирующие
брекеты киев

Тут очень заманчивые цены, если кто-то пользовался –
поделитесь отзывами, пожалуйста!
 


guti1000    Date: Пн, 21.08.2023, 15:00 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Всім привіт, якщо вам потрібно дізнатися синус ліфтинг це https://wdr.com.ua/services/sinus-lifting звертайтеся до стоматології WDR. Я залишився вражений професіоналізмом лікарів та якістю послуг. Обслуговування на найвищому рівні: доброзичливий персонал, комфортна атмосфера та сучасне обладнання. Клініка пропонує широкий спектр послуг від профілактики до складних хірургічних втручань. Мені провели лікування безболісно і з великою старанністю. Я задоволений результатом і напевно рекомендую цю клініку всім, хто цінує якість та професіоналізм стоматології!

Post edited by guti1000 - Пн, 21.08.2023, 15:00
 


RendyOrton    Date: Пн, 21.08.2023, 20:52 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Дякую!
 


Groll    Date: Чт, 21.09.2023, 06:38 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Никогда не думал, что я найду стоматологическую клинику, которая так акцентирует свое внимание на практичности и результате своих услуг. Я долго мучился с проблемой, пока не узнал о данной https://harmonydental.com.ua/ru/protezyrovanye/ клинике в Киеве. Врачи здесь используют современные методики диагностики и лечение зубов, что дает впечатляющие результаты. Я уже много лет хожу в эту клинику и всегда получаю именно то, что мне нужно - прекрасную функцию и изумительную внешность моих зубов. Наконец-то я могу улыбаться открыто и уверенно!
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz