ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пн, 30.09.2024, 01:28
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Потрібен психолог
Debbo    Date: Вт, 09.11.2021, 16:11 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Привіт усім. А ви зверталися колись до психолога за допомогою? Можливо ви знаєте де у Києві знайти професіонала з досвідом? Допоможіть знайти, будь ласка
 


Ro11lyonan    Date: Вт, 09.11.2021, 16:40 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Так, я звертався дуже часто до психологів. Адже я пережив тяжку травму і у мене були проблеми потім. Я раджу вам спробувати психоаналіз у справжнього професіонала. Він використовує метод психоаналізу та допомогає людям зрозуміти у чому саме їх проблема та як її вирішити. Напишіть йому і ви зможете вирішити свої проблеми
 


Simona    Date: Пн, 14.11.2022, 15:33 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Сейчас много специалистов , к примеру, я обращалась в клинику «Anelim clinic» https://anelimclinic.com/psihicheskie-rasstroystva/ , когда потребовалась профессиональная помощь. Там смогла пройти полноценное лечение , в комфортных условиях . Мне оказали помощь, я сейчас чувствую себя намного лучше , так что тоже можете попробовать обратиться.
 


Indianna    Date: Сб, 26.11.2022, 22:56 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Інколи прочитання книг не завжди допомагає,набагато краще коли є діалог і можна задати саме ті питання, які нас турбують.
Тому хочу вам порекомендувати ось цю платформу, тут ви знайдете курси, ось для
прикладу, як подолати тривожність курс від Максима Колесніченко, який розкриваєбагато актуальних на сьогодні тем.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz