ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 28.09.2024, 09:23
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ліки проти молочниці
AnnaAnna    Date: Ср, 30.03.2022, 20:08 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Доброго вечора усім. У мене таке питання. Щодо лікування. Порадьте, будь ласка, гарний та ефективний препарат проти молочниці. Тобто кандидоза. Бажано такий, який самі приймали. Чекаю на ваші відповіді.
 


bewok    Date: Ср, 30.03.2022, 20:12 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
У мене жінка лежала у лікарні з ковідом. їй кололи антибіотики. Сильні. От у ней теж була молочниця. Якщо треба, можу спитати, чим вона лікувалася. Їй допомогло вже на перший день.
 


AnnaAnna    Date: Ср, 30.03.2022, 20:31 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Якщо вам не важко, спитайте, будь ласка, як та чим ваша дружина лікувала молочницу. Ліків у аптеці зараз багато, але хотілося  б ті препарати, які дійсно допомагають людям.
 


bewok    Date: Ср, 30.03.2022, 20:44 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
У склад більшості ліків від кандидозу входить така діюча речовина, як флуконазол. Але є такий медичний препарат, який так є називається. Флуконазол https://apteka-ds.com.ua/product....0024129    - це ефективні ліки від молочниці. Починають діяти з прийомом вже першою капсули.
Саме такі ліки приймала моя дружина. Як їх приймати, можете прочитати в анотації. Зайдіть на сайт - та є вся потрібна інформація щодо прийому, дозування, побічних реакцій та інше.
Там же можете й ціни подивитися. Наприклад, ось така капсула коштує 22 гривні.

 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz