ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 29.09.2024, 01:20
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
квартира
karguis    Date: Чт, 07.07.2022, 16:01 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Всем привет! Нужен совет. Планируем снять квартиру в Киеве и не знаем, в каком районе. Хочется что-то хорошее и не слишком дорогое. Подсказывайте, пожалуйста, и по возможности указывайте, где искать объявления.
 


kira    Date: Чт, 07.07.2022, 17:31 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Відмінний сайт https://makaka.com.ua/sr....iv  ми коли квартиру шукали, зупинилися на ньому і не пошкодували. Ми платимо 350 доларів за квартиру середню по ринку - не дуже нова, але з міцними комунікаціями, невисокою платою за комунальні, адекватною господинею. Знайшли ось тут на сайті – щоб зняти квартиру поруч з метро.

Post edited by kira - Чт, 07.07.2022, 17:31
 


Vladon    Date: Вт, 12.07.2022, 06:33 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
А я хочу із вами поділитися контактами спеціалістів компанії "Air Wind", у яких мені відносно недорого вдалося купити кондиціонер у Львові разом із установкою. Майстри всі монтажні роботи виконали якісно і охайно. По технічним характеристикам кліматична техніка японського виробництва Panasonic мене повністю влаштовує. Тепер в квартирі завжди комфортна температура повітря і спека не надокучає.
 


Igor1981    Date: Чт, 04.08.2022, 19:37 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Я не можу сказати, що для мене продавати чи купувати нерухомість дуже просто, це не так! Але я точно знаю, що краще за все робити це вірним шляхом і слухати всі рекомендації тих, хто в темі. Ось саме тому можу вам порадити якщо ви вирішили купити будинок в Закарпатті. Звернутись саме до компанії, яка має гарні відгуки і в цій темі не один день. Лише таким можна довіряти.  up
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz