ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 01.10.2024, 17:39
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Переказ коштів
karguis    Date: Нд, 21.08.2022, 12:32 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Хочу перекинути дружині гроші в Україну з Польщі, як це можна швидко зробити?
 


kira    Date: Нд, 21.08.2022, 13:08 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Якщо ти хочеш швидко переказати свої кошти з Польщі в Україну, тоді раджу скористатися сервісом https://www.profee.com/uk Завдяки цьому сервісу можна переказувати гроші з картки на картку за лічені хвилини. Це дуже безпечно, вигідно і довго не займає. Спробуй, і тобі обов'язково сподобається.
 


guti1000    Date: Вт, 30.05.2023, 08:53 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Якщо виникла потреба користуватися грошовими переказами, вам потрібна платіжна система Пайонір це глобальна платіжна платформа. Завдяки його рішенням, маркетплейси, мікростоки, наймачі та компанії можуть надсилати платежі одному чи сотням адресатів легко, дешево та безпечно. Сервіс Payoneer функціонує у двохстах країнах та регіонах, а також є зареєстрованим провайдером платіжної системи Mastercard.

Post edited by guti1000 - Вт, 30.05.2023, 08:58
 


simeon222    Date: Пт, 09.06.2023, 11:01 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
29
Добрый день. Если хотите купить тёплый пол который будет у вас работать долго тогда вам точно к этим ребятам https://in-heat.kiev.ua/statti-ua/tepla-pidloga-pid-laminat-montaj/  У них можно купить много разных полезных и качественных материалов для тёплого пол. Я вот у них с 0 сделал себе тёплый пол и очень доволен. Думаю что вам они точно подойдут.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz