ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 02.10.2024, 02:35
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Стоматология
maxxxi    Date: Пн, 22.08.2022, 09:13 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Недавно женапросто загорелась идеей поставить себе виниры. Да и я, в принципе, был не
против. Но хотелось найти клинику, которая действительно делает качественно и
безопасно для здоровья. В общем, долго сомневались, пока знакомая жены не
посоветовала одну клинику! Обратились к ним и ни разу не пожалели – коронки
для зубов


Действительно отличная клиника свысококвалифицированным персоналом! Также, используют инновационные технологии
для обеспечения максимальной безопасности клиента, а еще дают гарантию на
продукт! В общем, жена теперь довольна безумно! Обращайтесь, действительно
рекомендую!!!
 


Xristina    Date: Чт, 16.02.2023, 23:08 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Скажіть будь ласка, терміново потрібен досвідчений гастроентеролог в Києві, яку лікарню можете порекомендувати?
 


TikTak    Date: Чт, 16.02.2023, 23:59 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Цитата Xristina ()
Скажіть будь ласка, терміново потрібен досвідчений гастроентеролог в Києві, яку лікарню можете порекомендувати?

Нещодавно в мене була консультація гастроентеролога https://universum.clinic/ua....ologiya в клініці Universum clinic. Відношення лікаря та уважність при постановленні діагнозу мене дуже задовольнили, нарешті вдалося знайти причину постійного болю в шлунку. А до цього куди тільки не зверталися, скільки грошей витратили. Тому рекомендую вам цю клініку, звертайтеся, не пошкодуєте!
 


Dawelelel    Date: Нд, 19.02.2023, 14:25 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Хотите прикупить себе тёплый пол. Я сам знаю что тёплый пол это хорошая и очень удобна штука. Я вот себе поставил и очень доволен покупал вот у этих ребят https://in-heat.kiev.ua/otoplen....lyj-pol . У них всегда есть материалы в наличии и всегда в большом ассортименте.
 


waxi-ok    Date: Чт, 04.05.2023, 09:13 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10


Post edited by waxi-ok - Чт, 04.05.2023, 11:21
 


асюша03    Date: Ср, 31.05.2023, 08:11 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Я получила зубные коронки https://osadchyclinic.com.ua/ru/zubni-koronki/ на задние зубы, которые были сильно повреждены кариесом. Коронки не только восстановили зубы, но и улучшили мою жевательную функцию. Я больше не испытываю дискомфорта и боли при приеме пищи. Качество и прочность коронок меня приятно удивили, и я рекомендую эту процедуру всем, кто нуждается в восстановлении своих зубов.
 


MonikLos    Date: Ср, 31.05.2023, 11:55 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
зубки лечить дорого
 


guti1000    Date: Ср, 19.07.2023, 11:55 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Стоматологічна клініка wdr – відмінне місце для отримання якісного стоматологічного лікування. Якщо вам потрібно дізнатись гігієнічна чистка зубів ціна https://wdr.com.ua/services/professionalnaya-chistka-zubov тут працюють професіонали своєї справи, які підходять до кожного пацієнта індивідуально. Устаткування сучасне, що дозволяє проводити всі необхідні процедури безболісно та ефективно. Персонал доброзичливий та уважний, завжди готовий відповісти на всі запитання та надати необхідну інформацію. Ціни прийнятні, а якість послуг на найвищому рівні. Я залишився задоволений своїм лікуванням та рекомендую цю клініку всім, хто шукає надійного та професійного стоматологічного догляду.

Post edited by guti1000 - Ср, 19.07.2023, 11:55
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz