ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 29.09.2024, 21:24
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Блендеры
RaMAs55    Date: Пн, 14.11.2022, 17:44 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Дуже хочеться змінити свій старенький блендер. Зараз переглядаю по сайтах різні моделі, дуже багато функцій є не потрібних, можливо, не варто за них переплачувати? Хто може допомогти?

Post edited by RaMAs55 - Пн, 14.11.2022, 20:14
 


AnnaAnna    Date: Пн, 14.11.2022, 17:53 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Зустріти блендер на кухні сьогодні можна у багатьох господарок. У моєї куми взагалі стоїть великий стаціонарний блендер, вона дуже любить піч і готувати от апарат. Там і міксера не потрібно.

Post edited by AnnaAnna - Пн, 14.11.2022, 20:15
 


bewok    Date: Пн, 14.11.2022, 19:49 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Ну так зрозуміло блендер - це багатофункціональна техніка, здатна замінити ряд інших приладів - подрібнювач, міксер, м'ясорубку, млин. Тому й вважається кухонним помічником усіх господарок.

Post edited by bewok - Пн, 14.11.2022, 20:16
 


AvTor    Date: Пн, 14.11.2022, 20:01 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Цитата RaMAs55 ()
Очень хочется сменить свой старенький блендер. Сейчас просматриваю по сайтах разные модели, очень много функций есть не нужных, возможно не стоит за них переплачивать?  Кто может помочь?
  Блендер дійсно необхідний на кухні, взагалі не уявляю свого життя без цього девайсу. Він потрібний мені для приготування соусів, смузі, дитячого харчування, подрібнення овочів, фруктів та м'яса, колки льоду. 
  Я брав собі занурювальний блендер Bosch MSM2620B, він більш компактний, займає менше місця при зберіганні і під час готування. Між іншим, зараз у магазині Алло на нього знижка є. Блендери у Вінниці легко обрати тут https://allo.ua/ua/vinnicja/products/blendery/ , тому що асортимент великий і діють знижки. 
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz