ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 03.10.2024, 04:40
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Консультация лора
CasioPeya98    Date: Пн, 27.03.2023, 19:14 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Отоларинголог — врач, который занимается диагностикой и лечением заболеваний уха, глотки, горла, носа. Среди болезней, с которыми обращаются к доктору: ангина, отит, насморк, фарингит, аденоиды, ларингит, отек гортани, грипп, полипы носа, бактериальная пневмония, синусит, серная пробка, гайморит и пр. Пациентов с потерей или острым снижением слуха принимает сурдолог. Больше информации по ссылке: https://cityclinic.com.ua/ru/konsultaciya-lora
 


Denis    Date: Пт, 31.03.2023, 12:17 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Спасибо, а в Киеве хорошего врача можете посоветовать?
 


Taira    Date: Сб, 01.04.2023, 09:11 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Зважаючи на мій позитивний досвід, я можу рекомендувати доктора Самборського https://samborsky-lor.kyiv.ua/ який є досвідченим лікарем-отоларингологом. Він забезпечує професійну медичну допомогу та комплексний підхід до лікування різноманітних захворювань вух, горла та носа. У клініці доктора Самборського ви можете отримати відмінну медичну допомогу та якісний сервіс.
 


Denis    Date: Пн, 03.04.2023, 11:38 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Дякую
 


StTehnik    Date: Чт, 05.10.2023, 10:57 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
16
Хочу поділитися своїм враженням про візит до лор лікаря. Це було моє перше звернення до такого фахівця, і я дуже задоволений обслуговуванням та результатами. Відразу з приходом до кабінету мене зустрів привітний лор лікар, який виявився дуже професійним і уважним до моїх проблем. Він уважно прослухав мої скарги, задавав детальні запитання та ретельно оглянув область, що турбувала мене. Після цього лор лікар пояснив мені причину моїх проблем і розповів про можливі методи лікування. Він детально пояснив кожен етап лікування, враховуючи мої побоювання та запити.Під час процедури лор лікар був дуже уважним і дбайливим. Він пояснював кожен крок, що допомогло мені почуватися комфортно і впевнено. Я відчував, що я в надійних руках та оточений професіоналами.
Після закінчення лікування лор лікар надав мені рекомендації щодо подальшого догляду за своїм здоров'ям. Він також запропонував звернутися до нього у разі будь-яких питань чи потреби у додатковій консультації.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz