ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 03.05.2024, 07:44
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Як краще запустити вирву продажів?
Як краще запустити вирву продажів?
Teddi    Date: Вт, 06.06.2023, 12:41 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
27
За останні кілька тижнів, ми помітили різке зниження продажів. Коли я звернувся до своїх співробітників, ніхто не зміг знайти причину. Чи стикалися ви з чимось подібним? Якщо так, як ви вирішували цю проблему?
 


Twerty    Date: Вт, 06.06.2023, 13:54 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
Хочу розповісти вам про свій досвід роботи з Bogat Digital. Коли я стикнувся з проблемою вирви продажів у своєму магазині, я звернувся до них за допомогою. Співробітники Bogat Digital були дуже професійними та уважними i розповiли як запустити вирву продажів. Вони допомогли мені з аналізом ситуації, порекомендували вирішення та допомогли вибрати найкращий варіант для мого бізнесу. Щиро кажучи, я навіть не очікував, що вони так швидко зможуть мені допомогти. Я купив кілька послуг на сайті Bogat Digital та був дуже задоволений результатами. Я рекомендую звернутися до них, якщо ви маєте проблеми зі зростанням продажів.
 


Teddi    Date: Вт, 06.06.2023, 15:04 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
27
Сподіваюся, що вони зможуть мені допомогти, бо я взагалі без поняття що мені робити. Спасибі вам велике за наводку.
 


korovka33    Date: Вт, 16.04.2024, 14:08 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Можу порекомендувати ефективний тренінг вирішення конфліктів зі збільшення продажів від досвідченого професіонала https://teplyakov.pro/ua/services/virishennya-konfliktnih-situatsij/, який підбере всі необхідні інструменти для досягнення поставлених цілей, підвищення конкурентоспроможності та отримання максимального прибутку. Коли мені знадобилася допомога, кваліфіковані фахівці підібрали індивідуальну програму тренінгу, яка максимально відповідала вимогам і відповідала цілям мого бізнесу.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Як краще запустити вирву продажів?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz