ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 06.10.2024, 06:28
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
сухой корм для кошки
Tarass    Date: Чт, 22.06.2023, 17:41 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Привет, друзья! У меня кастрированный кот, и я ищу качественный влажный корм для него. Какие бренды и формулы рекомендуются для кастрированных котов?
 


Semenn    Date: Чт, 22.06.2023, 19:30 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
У меня тоже есть стерилизованная кошка, и я полностью понимаю вашу заботу о ее здоровье. При выборе влажного корма для стерилизованных кошек, рекомендую обратить внимание на ассортимент влажного корма Purina Pro Plan https://zooprice.com.ua/ru....ovannye для кастрированных и стерилизованных кошек, доступный в магазине Zooprice.

Post edited by Semenn - Чт, 22.06.2023, 19:30
 


Na_Tasha    Date: Нд, 26.05.2024, 19:48 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Думаю стоит посоветоваться с ветеринаром, он лучше знает какой корм подойдет именно вашему питомцу.
 


DIMOOON    Date: Пн, 27.05.2024, 08:52 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
15
Я залишився в повному захваті від відвідування магазину https://101dalmatin.ua Для мене як відданого власника кішок пошук якісного холістик корму має першорядне значення, і цей магазин перевершує всі очікування. Асортимент варіантів ідеально відповідає смакам та дієтичним потребам моєї вибагливої кішки. Крім того, досвідчений персонал надав безцінне керівництво, завдяки якому я зробив найкращий вибір для свого пухнастого малюка. Завдяки швидкій доставці та першокласному обслуговуванню клієнтів, 101dalmatin став моїм помічником у всьому, що стосується харчування кішок.

Post edited by DIMOOON - Пн, 27.05.2024, 08:53
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz