ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 04.05.2024, 00:15
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Кредит
Кредит
jijijiji    Date: Пт, 06.10.2023, 08:46 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Порадьте мені де знайти кращі процентні ставки на те, щоб взяти позику в Україні
 


ohmidi    Date: Пт, 06.10.2023, 12:45 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Останнім часом є дуже багато варіантів для того, щоб взяти максимально вигідний кредит, не думаю що з цим будуть якісь проблеми. Щоб вам не витрачати купу часу на пошуки, можу порадити Вам подібного роду сервіс, де я змогла як кредит взяти, так і потім позики онлайн на картку, дуже зручно, можете їсти в увазі, там зібрані кращі пропозиції, однозначно залишитеся задоволені
 


иван54    Date: Вт, 09.01.2024, 22:45 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Зверніть увагу на ресурс money-bank.top. Тут ви знайдете різні пропозиції, серед яких можна знайти кредит до 100 000 грн. Це може бути корисно, наприклад, для покриття невеликих витрат або непередбачених витрат у певний момент. Вам буде доступний вибір і ви зможете підібрати позику, що відповідає вашим фінансовим можливостям!
 


Крокус    Date: Пн, 15.01.2024, 16:55 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Це дуже зручно. Мені треба зараз закрити борги за комуналку і я теж думаю взяти позику, щоби не відключили мені світло. Ось тут кажуть, що взяти позику онлайн https://credit7.ua/mikropozika/ можна на хороших умовах, тож мені здається, що це буде вдалим рішенням. А із зарплати гроші поверну.
 


IceBaby    Date: Чт, 18.04.2024, 13:54 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Я оформляла быстро онлайн кредит в компании Просто кредит https://prostocredit.com.ua/ru/kredit-z-poganoyu-kreditnoyu-istorieyu/ . Отправила заявку и в течении 20 минут мне прислали на карту деньги , даже не смотря на мою не очень хорошую кредитную историю. При этом очень хорошие условия кредита. Срок возврата реально нормальный! В отличии от банка не требую много бумажек! Советую!
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Кредит
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz