ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 03.10.2024, 08:21
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Допоможить вибрати настольну електроплиту
Lima    Date: Вт, 17.10.2023, 20:04 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
7
Треба для села придбати гарну настільну електроплиту. Що мені важливо враховувати при виборі? Які характеристики та функції повинні бути у плитки, щоб не було проблем с готуванням їжі? Буду вдячна за будь-яку корисну інформацію!
 


Diez    Date: Вт, 17.10.2023, 20:06 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Дам вам декілька порад. При виборі настільної електроплити важливо звертати увагу на кількість конфорок, потужність, наявність регулювання температури та таймера. Також раджу подивитись моделі від відомих виробників, таких як Bosch або Electrolux, щоб бути впевненим у якості.
 


Lima    Date: Вт, 17.10.2023, 20:18 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
7
Так, в принципі, все ясно - як вибрати настільну електроплиту. Тепер ще одне питання – де краще замовити таку побутову техніку?
 


Diez    Date: Вт, 17.10.2023, 20:23 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Ви можете знайти настільні електричні плити в багатьох інтернет-магазинах. Однак, я вам раджу звернути увагу на інтернет-магазин "Алло" ось там https://allo.ua/ua/nastol-nye-plity/ завжди є великий вибір сучасних моделей електроплит та часто є різні акції та знижки. Подивится на їх сайті і оберіть модель, яка вам більше підходить.
А собі я вибрала настільну плиту Gorenje ICE2000SP, вона індукційна та дуже проста в використовуванні. Соло-конфорка пристрою дорівнює 2 кВт, це цілком вистачає для приготування їжі. Теж покупала таку плитку на випадок якщо будуть проблеми з газом.


Post edited by Diez - Вт, 17.10.2023, 20:23
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz