ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 08.05.2024, 06:12
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Купити обладнання
Купити обладнання
MakaroV    Date: Вт, 31.10.2023, 15:36 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
12
У магазин потрібно купити обладнання. Це сканер штрих коду, принтер етикеток та чеків. Як усе це краще організувати?
 


Remar    Date: Пт, 03.11.2023, 12:42 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
21
Шукайте в інтернеті вигідні за ціною пропозиції
 


Allexa    Date: Сб, 04.11.2023, 10:51 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Цитата MakaroV ()
У магазин потрібно купити обладнання. Це сканер штрих коду, принтер етикеток та чеків. Як усе це краще організувати?

Вам правильно усе вище написали - за таким обладнанням потрібно дивитись лише на перевірених ресурсах, що спеціалізуються на продажі якісного торгового обладнання. А сканери штрих-кодів, принтери етикеток та чеків саме до такої категорії обладнання і відносяться. Ось хороший магазин https://shop.ribbon.ua з таким асортиментом. Там ви точно зможете підібрати усе необхідне для роботи вашого магазину.
 


Nikki_23    Date: Пн, 22.04.2024, 11:31 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Моє перше знайомство з маркувальними машинами https://domino-kiev.com.ua/solutions/for-product-ua/products від компанії Домінанта залишило мене враженим. Ці пристрої працюють ідеально, забезпечуючи швидке та якісне маркування. Тепер я не уявляю свого виробництва без них!
 


WalterDavis    Date: Вт, 23.04.2024, 23:14 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
привет
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Купити обладнання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz