ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 11:15
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Творчість в стилі "НЮ" » Балада про Геїв ("нетрадиційна" поезія, НЕЙСЕКі)
Балада про Геїв
nejseki    Date: Ср, 04.06.2008, 15:37 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
Балада про Геїв
(Присвячується світлій пам’яті двох хлопців, які всім серцем кохали один одного. Вічна їм пам’ять…)

Світило сонце і палило.
З’явився вітер із дібров.
На кладовищі дві могили
Стояли мовчки без хрестов.
Лиш невеличкі пам’ятники
Здіймались, наче спогади про тих,
Які кохали дуже сильно.
Я розповім зараз про них.

Жили два хлопці. Що сказати…
Вродливі, гарні, неземні!
Один чорнявий – карі очі.
Другий білявий – очі голубі.
Ці хлопці просто покохали
Один одного – от і все.
А їхні душі порубали
Тоді на клаптики за це.
Тай хто б рубав? Мій Боже милий!
Оті, котрі дали життя.
Вони безжаллям, лютим ділом…
У хлопчиків хрестів нема…
Дак Їм було ж по-вісімнадцять!
Їм же потрібно тільки жить!
Я стану плакать та ридати
І на могилах Їх тужить!..
Й можливо, як писала Поетеса:
«Розтане кора льодовая, міцна».
Більше не будуть страждати Геї
За кохання своє на віка…

… 2005


НЕЙСЕКі, "нетрадиційна" поезія

Post edited by nejseki - Ср, 04.06.2008, 15:38
 


m@estrO    Date: Ср, 04.06.2008, 16:06 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Це ДУЖЕ нетрадиційно.... перший раз про таке читаю...
При всій повазі до Вас, в мене складається враження, що ви теж тієї орієнтацї, це так?
Кажу прямо свою думку, балада Ваша, якщо то балада, ніби і душевна, але дуже багато прогріхів як ритмічник так і граматичних... Також видається ніби-то стиль Шевченка (... там "могила без хреста", ..."порубали.." і т. д. ), тільки він писав про біду України..., ви ж зачепили менш актуальну тему...
Здається, тема вірша така, ніби вірш мав заставити плакати,.. скажу відверто, сльози на очі мені Ваша балада не навернула... smile


Сонце світить всім одинаково...
 


nejseki    Date: Ср, 04.06.2008, 16:53 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
я представник Нейсекі (у нього доступу немає до всесвітньої мережі), друкую його вірші, сайтом займаюся...
щодо орієнтації поета, так не буду нічого заперечувати, можу опублікувати на форумі біографію.

Quote (m@estrO)
Кажу прямо свою думку, балада Ваша, якщо то балада, ніби і душевна, але дуже багато прогріхів як ритмічник так і граматичних... Також видається ніби-то стиль Шевченка (... там "могила без хреста", ..."порубали.." і т. д. ), тільки він писав про біду України..., ви ж зачепили менш актуальну тему...

щодо прогріхів, так вони всі "авторські", я не беруся їх виправляти. Звичайно, критикувати Т.Г. Шевченка ніхто не візьметься за його вірші, бо він ПОЕТ! Щодо Нейсекі, то я так скажу: мова його своєрідна, інколи випадають слова не з української мови, а з "суржика", це зумовлено регіоном проживання (Чернігівська область), а також повною русифікацією усіх сфер життя, включаючи навчання. Зрозуміло, в якому оточенні живеш, так і думки свої будуєш...
Усі вірші (українською і російською) автора то є його власні переживання.

Щодо актуальності проблеми!
Шевченко писав про біду України у свій час... про що ж писати зараз? Про політичну біду України?? насмішили... Та й ніхто не претендує на славу великого українського поета. Нейсекі пише про своє, наболіле.
Щодо актуальності теми єдине скажу(повторюся): вірші - переживання поета-гея, він живе складним життям (Вам, мабудь, не зрозуміти його становища). Згоден, що вірші розраховані на вузьке коло читачів - на цінителів душевної поезії і на сексменшинства.

Quote (m@estrO)
Здається, тема вірша така, ніби вірш мав заставити плакати,.. скажу відверто, сльози на очі мені Ваша балада не навернула...

то Вам і не зрозуміти суті якщо Ви ніколи не переживали такого (маю на увазі "нетрадиційне" кохання і ставлення оточуючих з цього приводу).

Але ж я не збираюся тут влаштовувати демагогію на тему гомосексуалізма. це поетичний сайт. ось вірші. Ваше право їх читати або ні.

Додано (04.06.2008, 16:53)
---------------------------------------------
Біографія

Нейсекі народився 9 липня 1987 року в невеликому містечку, що на Чернігівщині.

З дитинства хлопчику бракувало любові батька. Виховувала його мама з бабусею. Нейсекі не раз згадує як мріяв про тата. Хотів його побачити… Та й мрії ці нікуди не зникають.

Навчання в школі було непростим. А після сьомого класу надзвичайно важким. Його «жіночність» скрізь заважала, навіть у спілкуванні з однолітками та однокласниками.

Вже з тринадцяти років починається поступове усвідомлення власної бісексуальності та трішки транс сексуальності в душі. А потім, вже саме в 20 років – усвідомлення гомосексуальності та ідентифікація себе як Гея.

З дев’ятого класу почав втікати зі школи. На привелику силу закінчив 11-й клас.

В одинадцятому класі написав свій перший вірш «Балада про Геїв», присвятивши його трагічному випадку самогубства двох хлопців-геїв, які кохали один одного.

Дві головні причини, які спонукали Нейсекі писати вірші, – гомофобія і гетеросексизм суспільства. Він ніколи не приховував гомосексуального аспекту власної особистості. Навіть в школі заявив однокласникам: «Кохання Геїв – це прекрасно». Але оточуючі пробачити такої правди не змогли. Після цього його травмували й руйнували як могли: постійно обзивали поганими словами, штовхали, навіть могли ударити…

На даний час Нейсекі проживає у рідному місті, навчається на психолога.

На майбутнє планує видати збірку віршів «Відродження: Я – Гей» та втілити в реальність найзаповітнішу мрію Життя – знятися в кліпі і стати новим українським поп співаком-геєм, який присвятить всю творчість тематиці гей-кохання. Але навіть видати збірку віршів не може через фінансову скруту… То що говорити про кліп…

Одна з найзаповітніших мрій Нейсекі – працювати у Всеукраїнському Центрі Геїв «Наш Світ» та допомогати геям, лесбіянкам та транссексуалам усім, чим тільки зможе.

Зв’язок з поетом:

E-mail: haseki200@gmail.com


НЕЙСЕКі, "нетрадиційна" поезія

Post edited by nejseki - Ср, 04.06.2008, 17:15
 


virchi    Date: Ср, 04.06.2008, 23:27 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Ви знаєте, коли Ви розмістили свої перші вірші і ось цю баладу - мало зі стула не впав - не думав, що про таке можуть писати.

Думав чи дозволяти переглядати твори чи ні... Ось цей, баладу, вирішив не допускати до каталогу "Поезія та проза", проте інші - так. В принципі у суспільстві живемо, де є така проблема. Проблема людей з нетрадиційною орієнтацією. Саме проблема, іншакше я ці стосунки не назву. У мене є певні переконання і не тільки психологічні, а передусім релігійні.

Щодо інших творів у каталозі "поезія та проза", то вони поки будуть на сайті. Якщо користувачі не будуть проти, і перші три, і інші, які Ви опублікуєте теж будуть збережені.
===============================================
Та й бачу перший відгук на Вашу баладу - він не є негативним, тож можете бути певним, nejseki, твори будуть...


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Чт, 05.06.2008, 00:05 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
А щодо суму балади, то згоден з Маесто. Або ж віршоване слово не досить досконале, або тема "чужа"...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


m@estrO    Date: Чт, 05.06.2008, 20:08 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Що ж, nejseki, це усе пояснює...
Quote (nejseki)
Шевченко писав про біду України у свій час... про що ж писати зараз? Про політичну біду України?? насмішили...

Якщо чесно то я б із великим задоволенням читав майстерні поетичні рядки, в яких би висміювали чи деяких політиків, чи взагалі українську владу... і справді вони б смішили... Але я погоджуюсь, що політична біда не є актуальною темою для віршів, писати про неї безглуздо, бо, на мою думку, ми самі її створили... і т.д. і т.п. .... це вже інше питання...


Сонце світить всім одинаково...
 


shetamara    Date: Пт, 06.06.2008, 15:28 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Запропонувала створити тему на форумі про таке кохання, а вона вже тут є!
Давно хотіла зрозуміти цих людей, змінити відношення до них. Декілька місяців тому потрапила мені в руки книжка про Мауріцію Парадізо, її біографія, спогади, дуже відверті розповіді про дитинство, оточення, світогляд, життя (це італійський транссексуал, а нині транссексуалка). Знайшла у пошуковій системі її ім"я, бо хотіла залишити адресу якогось сайту, де говориться про неї... Та передумала, бо не знайшла жодного підходящого і Вам не раджу шукати!...
Знаєте, не змогла я зрозуміти, а Мауріції тільки поспівчувала, бо умови, у яких вона росла і формувалася посприяли цьому, стільки вона(тоді ще він страждав)... А хто був у цьому винен? Суспільство, оточуючі та близікі люди. То ж думаю, що це зовсім не хвороба і не "так Бог створив", а просто таке бачення світу.
Особисто я це явище не маю права осуджувати, та й не схвалюю, бо воно не стосується мене, та моєї сім"ї (що в житті не буває!).
Нещодавно почула по телевізору про те, що наш співак Шура теж багато років не спілкувався із своєю матір"ю, але зараз вона сказала, що любитиме його таким, яким він є!
То, може й нам треба вчитися сприймати оточуючих такими, якими вони є? Давайте вчитися разом!


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)


Post edited by shetamara - Пт, 06.06.2008, 15:30
 


nejseki    Date: Пт, 06.06.2008, 16:56 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
Бачу, що в штики тут прийняли поезію Нейсекі. Це й зрозуміло, перший вірш і той про геїв, уявляю Ваше здивування і обурення, коли вперше прочитали (навіть назву).
Що я Вам пропоную?
Якщо це сайт справжніх цінителів поезії, то й оцінюйте поезію. Збагнути автора по одному віршу не можливо, тим більше, коли одразу взялися коментувати не саму поезію, а її і авторську орієнтацію. Сам я прочитав усі вірші Нейсекі (їх поки що близько 60ти), і прочитав їх на одному подиху.
Не хочу нічого рекламувати, пропоную зацікавленим скачати збірку поезії Нейсекі "самвидав".
Що ж до цього сайту, то розміщувати тут буду його твори, але це затянеться на довго. Хоча і вцьому свої плюси, вдастся все обговорити досконало.

Ось лінк на збірку: http://nejseki.do.am/load/0-0-0-1-20
або ж заходьте на сайт автора.

Якщо це повідомлення чимось суперечить політиці сайту, то нехай Адміністрація його відредагує.


НЕЙСЕКі, "нетрадиційна" поезія
 


virchi    Date: Пт, 06.06.2008, 17:29 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
В принципі, Таку тему можна створити у новому розділі Форуму нашого сайту - "Творчість в стилі Ню". Ось ланка. Там створюйте нову тему, яка буде стосуватись кохання між чоловіками і все.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пт, 06.06.2008, 17:31 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Цю тему я перемістив. Тут можна друкувати твори саме такі, які віршує nejseki,

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


nejseki    Date: Пт, 06.06.2008, 18:11 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
Дуже цікаво як це кохання між чоловіками відноситься до "ню", якщо у віршах лише почуття, а не конкретні дії. Але я нічого не маю проти, дії Адміністрації - закон)

НЕЙСЕКі, "нетрадиційна" поезія
 


Чолгош1901    Date: Пн, 14.07.2008, 04:55 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
9
Ги)) "У гея діарея")))... Хоча я коли п"яний то раптово на бісексуала перетворююсь)
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 14:29 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Щиро кажу, вірш не сподобався, якийсь він не милозвучний, слова банальні.
Та коли дійшла до того моменту коли вони один в одного закохались.. бррр не дуже приємно себе почала почувати shy shy
такі твори теж мають право на життя...

ні а що, круто, геям вірші присвячують:) hands


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Творчість в стилі "НЮ" » Балада про Геїв ("нетрадиційна" поезія, НЕЙСЕКі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz