ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 23.04.2024, 11:46
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Політика » Кузьмін Р. Р.: передвиборча програма, інформація...
Кузьмін Р. Р.: передвиборча програма, інформація...
natalya-gurkina    Date: Пн, 14.04.2014, 18:05 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Кузьмін Ренат Равелійович



«Справедливість. Закон. Порядок»

Мене звати Ренат Кузьмін.
Я — Громадянин України.
Балотуюся на пост Президента України, коли Україна переживає скрутні часи.
Сьогодні для України вкрай необхідні Справедливість, Закон і Порядок, на підставі яких я побудую свою діяльність на посту Президента.
У цій програмі викладено президентську стратегію розвитку України.
Я беру персональну відповідальність та зобов'язуюся зробити Україну процвітаючою демократичною державою, яка житиме за справедливими законами.
Я зобов'язуюся виконати усі завдання, викладені в цій програмі.
Забезпечити безпеку громадян України. Визнати посягання на свободу, життя, здоров'я і власність громадян тяжкими злочинами і забезпечити невідворотність покарання за них.
Ухвалити Державну програму боротьби з бідністю. Створити Державний фонд боротьби з бідністю.
Забезпечити кожному громадянину України отримання доходу від використання водних, земельних та інших природних ресурсів, що належать народу згідно з Конституцією України.
Забезпечити сприятливий підприємницький клімат, державну підтримку бізнесу, комфортні умови для інвесторів, партнерські стосунки між бізнесом та державою і захист бізнесу від тиску.
Забезпечити справедливе формування та розподіл коштів Державного бюджету України.
Ухвалити ефективний Закон про боротьбу з корупцією. Забезпечити невідворотність покарання за корупційні дії.
Забезпечити народний контроль влади. Забезпечити проведення відкритих конкурсів при призначенні на посади та можливість відкликання чиновників з посад народом.
Ухвалити Державну програму формування кадрового резерву для призначення на керівні посади в органах державної влади.
Забезпечити децентралізацію влади на користь місцевих органів завдяки розширення їхніх повноважень.
Забезпечити право громадян на справедливий і незалежний суд.
Спрямувати роботу правоохоронних органів виключно на захистосновних прав і свобод громадян та держави.
Провести реформу армії. Ухвалити Військову доктрину України. Створити сучасну державну контрактну армію.
Провести реформу системи охорони здоров'я на основі світового досвіду і забезпечити медичне обслуговування на світовому рівні.
Реформувати систему пенсійного забезпечення. Гарантувати кожному пенсіонеру справедливупенсію.
Реформувати сільське господарство. Забезпечити модернізацію сільського господарства на світовому рівні.
Забезпечити сучасну освіту і її світове визнання. Гарантувати молодим спеціалістам працевлаштування та державну підтримку.
Ухвалити справедливий закон про мови, який при єдиній державній українській мові забезпечить вільний розвиток для мов усіх народів і народностей України.
Забезпечити справедливу національну політику у сфері культури і релігії.
Спрямувати зовнішню політику держави на захист інтересів народу України.

Я забезпечу виконання всіх програмних зобов'язань.
Держава служитиме своїм громадянам.
Держава захищатиме своїх громадян.
Народ України житиме за справедливими законами.

Я за Справедливість, Закон і Порядок!
Attachment: 4062196.jpg (13.3 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Політика » Кузьмін Р. Р.: передвиборча програма, інформація...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz