ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 15:12
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Миколаївщина » Тестовий форум (Для тестових публікацій користувачам сайту)
Тестовий форум
virchi    Date: Пт, 03.02.2017, 15:27 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Доброго дня.
Відкрив нову тему форуму, аби ви, друзі, могли спробувати опублікувати тут повідомлення у тестовому режимі.

Також спробувати форматування тексту, додавання лінків чи фото.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пт, 03.02.2017, 15:29 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Зміст текстів може бути будь-яким. Навіть таким: "9999 в9вв9оло ядлво ілтолдтж фдлоа"
Головне, аби було усе в рамках дозволеного: без образ, плагіату та ін.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пт, 03.02.2017, 15:32 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... Зараз проблеми з додаванням повідомлень на форум відсутні.
Додавав повідомлення від імені користувача групи "друзі" у бравзері Mozlla Firefox:


 


(клік - для збільшення скріну)
Attachment: 6177507.jpg (50.7 Kb)


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


ruhlyvy    Date: Сб, 04.02.2017, 03:32 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
6
Пропоную тему для обговорення: "Дивовижна особливість користувачів "Анумо" - повне небажання спілкуватись на сайті"



До перемоги!
 


kraynyuk46    Date: Сб, 04.02.2017, 11:39 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
2
Борисе, мене також вражає небажання авторів спілкуватись! Може це пояснюється незручністю для спілкування? Навіть, якщо приходиш до того чи іншого автора читати твір, пишеш коментар, подаруєш подарунок, намагаючись зробити автору приємне, то, в кращому випадку, можеш отримати словесну подяку. Не більше. Якесь не зрозуміле побоювання, чи може невміння висловити свою думку. Я вже не знаю й сама, що це і чим це можна пояснити. Вважаю підняту тему своєчасною і актуальною. 
 


ruhlyvy    Date: Сб, 04.02.2017, 15:53 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
6
Надя, мені здається, що це особливість саме українців(цей сайт - СУТО українській, бо тут за опитуваннями абсолютна більшість авторів - із Західної України), бо, скажімо, на усіх російськомовних сайтах люди доволі гарно спілкуються(іноді аж занадто "гарно" - ми з тобою про те добряче знаємо по НеУПП ;) ), а от на ЄДИНОМУ реально українському сайті усі визирають з попід тину. happy Певною мірою, вина в тому лежить і на інтерфейсі сайту "Анумо", котрий таки не дуже зручний для пересічного користувача. Як на мене, то кількість нових творів, що виводяться на головну сторінку, має бути не 5, а 20 - тоді вірш має можливість бути на авансцені значно довше, ніж зараз. 

До перемоги!
 


kraynyuk46    Date: Нд, 05.02.2017, 09:27 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
2
Привіт, Борю! Я давно вже хотіла написати про час перебування віршів авторів на головній сторінці. Це, таки, слушне зауваження. Було б добре, якби Адмін попрацював над цим. 

А інтерфейс "Анумо..." дійсно важкуватий для багатьох авторів, хоча і багатий. Але самі автори не хочуть такого спілкування. От в чому справа.
 
 


virchi    Date: Пн, 06.02.2017, 17:58 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Я раніше пропонував аби сайт відкривався не з новин, а з каталогу "Поезія та проза". Значної підтримки не отримав.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


ruhlyvy    Date: Вт, 07.02.2017, 12:51 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
6
Пане Василю, судячи з усього, апелювати то загалу "Анумо" з БУДЬ-ЯКИХ питань немає ніякого сенсу. Я колись пропонував Вам віднайти у вашій Баштанці групу молодих людей, котрі відвідують якісь місцеві літературні студії, або просто щось собі пишуть, аби вони прийшли на сайт та створили тут таку собі команду аніматорів-активістів. Сайту ВКРАЙ потрібні молоді та патріотичні люди. Інакше поступово він зачахне і вкриється пилом забуття...

До перемоги!
 


tirion    Date: Ср, 25.10.2023, 10:57 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Велика подяка йому
 


Solnechnaya    Date: Чт, 18.01.2024, 13:45 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Спасибо
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Миколаївщина » Тестовий форум (Для тестових публікацій користувачам сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz