ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 05.05.2024, 01:21
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Підпис на життя » Що можна прийняти від печії
Що можна прийняти від печії
Евия    Date: Чт, 29.12.2022, 19:04 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
16
Скажите, что можно принять при изжоге? Я на 27 неделе беременности и в последнее время стала часто мучить изжога и от нее ничего не помогает. Скажите, можно ли принять какие-нибудь препараты, которые устранят жжение в груди и не повредят беременности?
 


Lemew    Date: Чт, 29.12.2022, 19:08 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
22
Є такі відомі препарати, які дозволяється приймати при вагітності, це Ренні, Гевіскон. Їх навіть в аптеці рекомендують без призначення лікаря
 


Нивея    Date: Чт, 29.12.2022, 19:12 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Не переживайте по этому поводу, многих женщин в период беременности беспокоит жжение в грудной клетке и полости рта. Я, например, до беременности никогда не сталкивалась с изжогой, вообще даже не знала, что это за состояние. Но на втором триместре испытала эти симптомы. Чаще происходит это потому, что матка увеличивается и возникает давление на органы, в том числе на желудок. поэтому лучше есть маленькими порциями, но часто. Также можете на этом сайте почитать все о изжоге при беременности https://www.hipp.ua/vagitni....pechiji

Post edited by Нивея - Чт, 29.12.2022, 19:12
 


Likkata    Date: Чт, 29.12.2022, 19:49 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
20
Мене коли мучить печія, то я завжди п'ю соду розчинену у воді, сода допомагає нейтралізувати кислоту в шлунку і практично відразу настає поліпшення. Але я не знаю, чи дозволяється застосовувати такий спосіб позбавлення від печії при вагітності. Взагалі, рекомендую про свої скарги розповісти своєму гінеколога
 


Klais    Date: Чт, 09.02.2023, 23:37 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
За останній час почастішали випадки, коли лікарі призначають різні комерційні лікарські препарати, які насправді не працюють і не володіють доказовою ефективністю. Тому я можу від себе підказати вам тут знайти ДОВІДНИК ЕКВІВАЛЕНТНОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ https://rx.ua/ . Я ось тут дізнався те що хотів і проблем немає тепер. Удачі і вам.
 


Komar    Date: Ср, 22.03.2023, 08:44 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Almagel мені допомагає.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Підпис на життя » Що можна прийняти від печії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz