ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 16.04.2024, 08:42
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Шукаємо малюнок-нагороду! (Ваші пропозиції - малюнки!)
Шукаємо малюнок-нагороду!
virchi    Date: Сб, 11.07.2009, 14:04 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Отже створено розділ "Анумики". Тож є необхідність відзначити авторів, твори яких обрано до цього розділу. Звичайно, перенесення творів і є певною відзнакою, проте хотілося щоби ще була відповідна нагорода у вигляді малюнку, яку можна буде давати автору.

Чекаю на Ваші пропозиції - надсилайте малюнки мені до привату, на електронну пошту та друкуйте їх ТУТ, у цій темі форуму (якщо Ваша група користувачів не дозволяє тут розміщувати малюнок, або Ви не знаєте як це зробити, то надсилайте до привату чи е-пошти).

КОРИСТУВАЧ МАЛЮНКА-ПЕРЕМОЖЦЯ ОТРИМАЄ У ВИНАРОГОДУ НОВУ, ВИЩУ ГРУПУ КОРИСТУВАЧІВ ("Адмін-2" - це найвища, отримає привілей - швидку ланку на сторінку з творчістю)

===
малюнки у вигляді лісовиків, ельфів та інші казково-потойбічні істоти не приймаються!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Сб, 11.07.2009, 14:16 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Якщо це анімація, то розмір малюнку не може бути більшим, а ніж 70Х70 пікселів. Якщо це інший малюнок, не анімація - то без обмежень, але щоби об*єкт, який на ньому зображений, був бажано на білому фоні. Якщо розмір ДУУУже великий - розміщувати до цього форуму не треба - він спотворить вигляд форуму - надішліть мені його на е-пошту або через СКАЙП (логін - vagonta)

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 17.09.2009, 11:14 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Привіт-привіт))))) Мене звати Гонтик))))) Я добрий і справедливий)))) А намалювала мене Чубко Наталя)))) Я дуже хочу залишитися жити на сайті))))) ОБіцяю бути чемним і не робити над Вами жартів)))))
Attachment: 5922621.jpg (220.8 Kb)


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Чт, 17.09.2009, 11:15
 


Sofi    Date: Чт, 17.09.2009, 11:30 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
мені подобається, дуже!
 


virchi    Date: Чт, 17.09.2009, 12:10 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Класний малюнок. glam
Якби трохи більші щоки - був би вилитий Котигорошко! yes


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 17.09.2009, 15:14 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
))))))) так Ви ж не повні))) навіщо нам котигорошко?)))))

Всім гарного дня;) ))))
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Шукаємо малюнок-нагороду! (Ваші пропозиції - малюнки!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz