ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 26.04.2024, 16:46
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Пропозиція
Пропозиція
За провокування конфліктної ситуації, образи БАН
1. підтримую [ 12 ] [52.17%]
2. не підтримую [ 11 ] [47.83%]
Усього відповідей: 23
natalya-gurkina    Date: Ср, 14.12.2011, 22:06 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Я не так давно знову багато часу на анумо. Але за цей період у мене більше напруження, ніж радість від відвідування сайту. Цьому є причини.
1. Конфлікт, який я побачила в чаті. Там були образи.
2. Розміщення незрозуміло чого на головній сторінці (вірш Іванни який потім спровукував конфлікт).
3. Продовження незрозуміло чого... бо в нас завелися барабашки у вигляді сторожил, які ходять під новими логінами.
Чесно скажу ДІСТАЛО!
Я хочу прийти на анумо і почитати вірші, ВІДПОЧИТИ!!!!!!!
Якщо когось не влаштовує якість текстів, які тут виставляються для читання, будь ласка йдіть туди, де твори необхідного Вам рівня. Вас ніхто тут не привязав і насильно не тримає! Але ходити і говорити про те, що тут немає що почитати і що рівень авторів низький, ВИ НЕМАЄТЕ ПРАВА!
Чому? Бо є таке слово як ПОВАГА. До себе і до інших!
Тому, зважаючи на все вищесказане, пропоную проголосувати за те, щоб поки не буде на сайті миру, спокою, злагоди і гармонії,
ЗА ПРОВОКАЦІЮ КОНФЛІКТУ (у будь якому вигляді)
ЗА ОБРАЗИ (індик, баран, тощо)

спочатку давати вічливе попередження (бо мало що... ну вирвалося... ), а при відсутності адекватної реакції давати БАН. Кількість днів нехай вирішує власник.
При подальших порушеннях вручати пожиттєвий квиток на той логін, який є порушником. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО СКІЛЬКИ ЗАСЛУГ МАЄ ЛЮДИНА ПЕРЕД САЙТОМ.
Як сказав мій друг, сміття потрібно прибирати скрізь, а не сортувати його за тим яке має валятися у будівлі, а яке ні.
Прошу проголосувати.


Всім гарного дня;) ))))
 


metman17L    Date: Ср, 14.12.2011, 22:19 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
28
Підтримую !!!
Можливо, що в дечому це і жорстка позиція. Але коли йде спрямована акція певної групи осіб на те, щоб спотворити літпроцес, нашкодити репутації сайту , то тоді і реакція тієї частини "анумівців" , які прийшли сюди будувати, а не руйнувати, має бути адекватною.


Моя самотність відкрила мені небо!
( Г. Сковорода )


Post edited by metman17L - Ср, 14.12.2011, 22:35
 


Asedo1949    Date: Ср, 14.12.2011, 22:50 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Підтримую!!!
Я вважаю, що сайт повинен бути відкритим для всіх, і правила також, не залежно від того, чи новачок, чи старожил, і псувати репутацію сайту також ніхто не має права. І взагалі не вкладується в голові чому повинні проходити словесні війни між культурними людьми? Не погоджуватися з думкою можна, але для цього не потрібно вживати вставні "словечки", бо вони крім зневаги, нічого не визивають. Задумуюсь, як прищипити ту Божественну Любов до ближнього на всій землі, про, що просить Творець, як ми на такому маленькому сайті не можемо жити в мирі.


Господний дар- чистая душа !
 


virchi    Date: Ср, 14.12.2011, 23:51 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Я відповів "Так". Усе правильно, хоч і суворо. Але так має бути.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


характерник    Date: Чт, 15.12.2011, 00:03 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
12
це - часто-густо єдиний спосіб врятувати добру справу. принаймні у мережі...перевірено на інших творчих сайтах...я - за...
 


Medbrat    Date: Чт, 15.12.2011, 09:04 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
Наталко , пропозиція гарна, чому б і не спробувати. happy Але де рамки конфліктної ситуації?
"Але коли йде спрямована акція певної групи осіб на те, щоб спотворити літпроцес, нашкодити репутації сайту" -
це входить у розряд банів? (Василю, не слід такого писати на темі примирення smile ) Тут або конкретні імена дайте або просто не пишіть такого wink


Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...


Post edited by Medbrat - Чт, 15.12.2011, 09:05
 


AN_Kravchuk    Date: Чт, 15.12.2011, 20:59 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
41
Підтримую "БАН", особливо коли з*являються на сайті такі як nikitavel.

Кожна дитина – художник.
Проблема в тому, щоб залишитись художником, вийшовши з дитячого віку


Post edited by AN_Kravchuk - Чт, 15.12.2011, 21:00
 


metman17L    Date: Чт, 15.12.2011, 21:46 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
28
Доброго вечора Олександре !
Ціную те, що відкрито відстоюєте свою позицію. Але ці намагання зробити вигляд, що нічого АЖ ТАКОГО тут не відбувається, то це дарма. Якось все це не в’яжеться з образливими коментарями, постійним нагадування про "графоманів", про те «колись», спрямовані виставлення надто низьких оцінок (як правило без коментарів), негативні відгуки до коментарів…. І все це, якось вже надто тісно прив'язане до цифри п'ять ( чи не тієї п’ятірки, що виступає в даному голосуванні "проти") . Ні, Олександре, я за мир, за мир двома руками, але істинне примирення стає можливим, коли є щирість, відкритість, терпимість, приязнь одне до одного, бажання до діалогу і взаєморозуміння. А називання конкретних імен то вже зайве, бо скільки вже наслідили…


Моя самотність відкрила мені небо!
( Г. Сковорода )


Post edited by metman17L - Чт, 15.12.2011, 21:47
 


Medbrat    Date: Сб, 17.12.2011, 12:57 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
Василю, Вас зрозумів. Але дивлячись, що проти уже "7" то переходимо у категорію "сімка" ??? Уже семеро ОТИХ, що голосять про "КОЛИСЬ" ... Можливо я стану восьмим , а там і диви більше проти буде... Відповідно уже Ви станете ОТИМИ , так як Вас менше happy По- моєму питання бану виставлялося не для того щоб говорити про ОТИХ, як це вддало робите Ви. А лише щоб зупинити хамство... Та і перепитую я , а де рамки дозволеного? surprised

Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


metman17L    Date: Сб, 17.12.2011, 13:12 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
28
Олександре, то може "п'ятірка" вже на повторне голосування перейшла :)).
Я належати до ОТИХ чи ОЦИХ,даруйте, це вже як пощастить. Не весь час на коні доведеться бути. Але сила в правді, а не в кількості, друже ! Чи може не так ? А коли п'ятеро на одного. Вибач, якось не шляхетно.


Моя самотність відкрила мені небо!
( Г. Сковорода )
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 17.12.2011, 18:02 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Про що ви сперечаєтеся?))))) Йдіть краще вірші почитайте, багато хороших!!!!

Всім гарного дня;) ))))
 


_Олександр_    Date: Ср, 18.01.2012, 12:19 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
3
Підтримую. Не потрібно сваритись.Краще щось приємне почитати. Я дуже часто щоб заспокоїтись читаю журнал "НАЗВУ ВИДАЛЕНО - CПАМ!"

Post edited by virchi - Ср, 18.01.2012, 21:12
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Пропозиція
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz