ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 07:12
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Кращий твір листопада 2009 року
Кращий твір листопада 2009 року
virchi    Date: Нд, 25.10.2009, 17:55 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Листопад - пора завершення осінньої, золотої пори року...

Тож у мене є пропозиція не визначати кращий твір місяця, а визначити кращі твори на осінню тематику, які були опубліковані восени цього року, тобто з вересня по листопад.

Ви не проти? :)



... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Нд, 25.10.2009, 17:57 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Attachment: 2740640.gif (90.4 Kb)


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


shetamara    Date: Нд, 25.10.2009, 19:46 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Я не проти, але у серпні були активними тільки деякі користувачі. У жовтні - взагалі нікого... Чи є у цьому сенс? Хотілося б послухати більшу частину наших активістів. Адже сайт живий, коли на ньому ведеться якась робота. Якщо ми нічого не робимтимемо, а лише писатимемо коментарі, то буде просто сумно.
Пишіть свої пропозиції.


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


virchi    Date: Нд, 25.10.2009, 22:36 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Я знаю, Тамаро. Просто коли оцінки конкурсу стають повинністю, то і конкурси стануть теж не потрібними. Цілком достатньо оцінок навіть від трьох користувачів групи "Управляючі". Ну а діяльність нашого сайту як раз і в коментрях полягає, у спілкуванні у кометарях. Інша річ - видання збірки, та я це "не потягну" та й не тямлю в цьому нічого.

А на оцінки будемо чекати... yes


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


svetakedyk    Date: Пн, 26.10.2009, 14:41 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
24
Заглянула на кілька хвилин. Вибачайте зараз трішки роботи є...

Я думаю взагалі нема кращих, чи найкращих, чи поганих, чи хороших... творів
Кожен твір по-своєму найкращий і унікальний.
Як на мене рейтинговість будь яка ні про що не свідчить, окрім статистики, всеодно відчуття від прочитаного або записані в коментах, або залишені в душі у читача...
Тому може не варто запроваджувати конкурси на найкращість?


Кожна людина глибоко в душі - дитина. Тому смійтеся голосно і щиро...
 


octava    Date: Вт, 27.10.2009, 21:05 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
14
Здрастуйте всі. Перепрошую, що довго не з'являлася, блукала чогось, поки форум знайшла...
Узагалі-то я із самого початку не надто тішилася конкурсами(тут погоджуюся зі Світланою). Проте, на мою думку, потрібно "дотягти" цю справу хоча б до закінчення року, раз вже розпочали, а у році наступному, можливо, подумати над іншим способом заохочення. Чи як?.. Наприклад, оголосити завдання "на тему": написати вірш про Синього Птаха, або акростих або ще щось таке. А тоді вже оцінювати, у кого найкраще вдалося :)
Васю, щодо видання збірки, то це лише Вам і робити. Якщо, звісно, справа до цього дійде. Не такий страшний чорт. Думаю, найперша трудність полягатиме не у тому, як віднайти кошти, а у тому, яким чином відбирати твори. Треба, щоби про це порадилося трохи більше Управляючих. У кінці січня планую бути в Україні, обов'язково із Вами зв'яжемося.


Коли згасає свічка сподівання, поезія запалює свічки (Т.Захаревич)
 


virchi    Date: Ср, 28.10.2009, 21:43 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую за пораду. А Ваша пропозиція щодо визначення тематики твору і справді слушна...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Кращий твір листопада 2009 року
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz