ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 20.04.2024, 04:32
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Конкурс "Кращий коментар" - обговорюємо, пропонуємо (Лучший комментарий конкурс)
Конкурс "Кращий коментар" - обговорюємо, пропонуємо
характерник    Date: Чт, 17.10.2013, 21:17 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
12
місце найкраще, гадаю, визначить адмін. суто з технічних причин. щодо кількості коментуючих, то сподіваюсь на те, що ті, хто подасть заявки, все ж таки візьмуть активну участь у коментуванні.інакше який сенс долучатись? тому головне зараз - активність у поданні заявок на участь. і активність авторів, готових надати свої твори.
 


virchi    Date: Чт, 17.10.2013, 22:39 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую, друзі, що ви активно включилися у обговорення умов конкурсу, але не забувайте, що функціонал сайту обмежений.

Якщо Ви бажаєте щоб обговорення кращих коментарів було жвавим і функціональним, необхідно це робити на головній сторінці сайту, а не на форумі.

Треба визначати певний алгоритм подачі коментарів для оцінки чи обговорення. Ось що я пропоную:

Наприклад:
1. Користувач (це буде теж коментар до публікації) подає до відповдіної теми коментар + інформацію про автора, адресу твору, до якого написаний коментар.
2. Відвідувачі якщо підтримують пропозицію, можуть поставити "+", якщо ні - нічого не ставити, або "-" (це звичайна опція оцінки коментарів).
3. Відвідувачі додатково можуть висловити свою думку щодо даної пропозиції, використувуючи фукцію "відповісти"
4. Ліміти: подавати можна користувачам лише одну пропозицію до одного свого твору,опублікованого за відповідний період і лиш 1 пропозицію про коментарі до інших користувачів протягом поточного місяця.
5. Переможці: переможців протягом місяця може бути три, але лише один з них бере участь у подальшому конкурсі кращого користувача, що коментує твори, підсумки якого будуть підводитися протягом пів року. Тут буде й нагородження кращого користувача за пів року.
6. Пам'ятаємо. Щоб не забувати користувачів, які були активними, буде створено окрему сторінку на сайті з інформацією про переможців-коментаторів (обов'язково І та ІІ і ІІІ місце) кожного місяця.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


характерник    Date: Чт, 17.10.2013, 23:01 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
12
...тоді відпадає необхідність конкурсу. зробити це постійнодіючою опцією і вуаля))...
 


virchi    Date: Чт, 17.10.2013, 23:01 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Якщо є пропозиції по певному пункту - пишіть до якого, якщо кардинально відмінні - запропонуйте по пунктам, адже мені так буде легше їх виконувати.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Koshkina    Date: Пт, 18.10.2013, 08:38 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
34
А мені цей конкурс зовсім не подобається...Нащо він? Щоб одні і тіж поети писали про один одного....І де ці параметри правильності коментарів? І хто буде визначати кращий коментар? Знову одні і тіж обличчя...Знову одні і тіж друзі, або земляки....Поети  - не критики, вони повинні заглядати в душі людей, вивертати негативні якості суспільства, розкривати дороги в позитив....А це виходить все пустощі і нікому не потрібні дії.....

Поезія - це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі...


Post edited by Koshkina - Пт, 18.10.2013, 11:46
 


Мурашка    Date: Пт, 18.10.2013, 09:35 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
49
Подумавши,я також вірішила,що конкурс коментарів буде недоречний.

Post edited by Мурашка - Пт, 18.10.2013, 09:43
 


Мурашка    Date: Пт, 18.10.2013, 09:37 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
49
Подумавши,я також вірішила,що конкурс коментарів буде недоречний.
Додавати особливі смайлики -це інша річ (впливає на довіру),виділяти на головній
сторінці най-найкращі ,як я уже пропонувала...це теж можливо,а конкурс?
Подумаймо про це...... Конкурс  найкращих  думок (фраз) із творів  авторів був
би (на мою думку) на користь всім ,термін його проведення може примати 3  або 6
місяців,головні фрази,що потрапили на конкурс виділяються читачами і висвітлюються на
головній сторінці (типу міні -чат) для перегляду. Хочу почути думки інших....
 


virchi    Date: Пт, 18.10.2013, 10:12 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Бачу, як усе розклав по полицям, так і бажання відпадає у користувачів його проводити. Нічого не маю проти. Поки усе у хмарах, ніби складно, а як тільки приземлюєш і ставиш в рамки - отримується по інакшому...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Пт, 18.10.2013, 10:15 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Хоча можна зробити усе простіше. Коли читаєте на вашу думку гарний коментар - просто опублікуєте його у коментарях до спеціально створеній, постійно діючій новині сайту. І все. А щодо визначення кращих - буде видно потім при наявності коштів та активності користувачів.
Принаймні буде видно, які коментарі користувачі вважають професійними чи просто гарними і вартими уваги.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


укран    Date: Сб, 19.10.2013, 21:00 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
Переглянув поради своїх колег по сайту. Вдячний за мудрі й доречні роздуми...
Я думаю потрібно зробити все просто, щоб не приносило багато турбот бажаючим. Потрібно щоб будь-хто навіть не підозрюючи міг стати учасником цього конкурсу, а то й переможцем, просто написавши щирі слова, навіть якщо раз на місяць!
Хто ж вибиратиме переможців? Якщо лише автори творів, для яких написані коментарі то негативні проте справедливі коментарі (адже і таке можливо) залишаться поза увагою. Я б хотів, щоб всі користувачі могли робити таємні відгуки на коментарі навіть до чужих творів...
Важке питання як же відмічати кращий коментар, а потім як підбивати підсумки? Це теж залежатиме від бажаючих відмітити коментар...
Пропоную виділити сторінку на форумі (або міні чат) де кращі коментарі можна буде розмістити з відповідним посиланням на твір, а потім всі бажаючі зможуть підтримати (голосувати) за той чи інший коментар... Також можливо що спочатку людина вважатиме кращий коментар написаний пізніше кращим, за коментар написаний раніше, тому пропоную надати можливість голосувати за коментарі декілька разів, проте останній голос за  період голосування зробити вирішальним.
Звісно все залежатиме від активності... Тому можна ввести статистику сайту і відмічати людей з найбільшою кількістю коментарів скажімо за місяць і з найбільшою кількістю пропозицій на кращий коментар і голосів на інші коментарі за певний період (місяць, 3 чи 6 місяців - залежатиме від активності самих користувачів, адже нецікаво буде обирати між трьома коментарями і декількома голосами - а можливе і таке, за більший період конкурсу - я думаю буде більше публікацій кращих коментарів і голосів за них).
Дякую за увагу.


Любити значить жити, а не виживати.
 


укран    Date: Нд, 20.10.2013, 00:46 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
7
Проте було б ще краще поєднати оцінки на коментарях і одначасну публікацію їх на відповідних сторінках форуму...
Чи можна розширити можливість оцінки коментарів не лише "+" чи "-" на більш кнструктивні цінки? Скажімо три шкали у вигляді трьох пунктирних ліній  "- - - - -" змістовність, справедливість і мистецькість (віршовані коментарі, використання цитат тощо...) тоді кожен бажаючий відразу під твором зможе оцінити за цими шкалами будь який коментар, і залишиться найкращі з них публікувати на сторінці форуму  у вигляді підбиття попередніх результатів де кожен зможе доголосувати. Це ніби голосування у два тури - відбірне під творами за декількома шкалами, і основне - вже на форумі,  для обрання найкращих коментарів за кількістю голосів за той чи інший коментар.
Ще раз дякую за увагу...


Любити значить жити, а не виживати.
 


oduvan4ik    Date: Пн, 21.10.2013, 10:32 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
21
Цікава ідея. На рахунок критеріїв, то це повинні бути змістовні цікаві коментарі (і не лише поради щось підкорегувати у творі), аналіз вірша як в технічному плані, так і в плані змісту, а також вміння зацікавити не лише автора вірша, але й інших читачів. До уваги варто брати і віршовані експромти - це теж досить цікаво. На сайті є автори, які вміло коментують вірші експромтами. Та окрім експромта мусить бути ще й невеличкий аналіз твору - хоча б кількома словами. Може це дійсно активізує кількість коментаторів і сайт стане живішим.
 


Мурашка    Date: Пн, 21.10.2013, 12:46 | Message # 28
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
49
Так,конкурс віршованого експромту можна провести.Написати змістовний коментар
важче,бо це забирає багато часу (я маю  детальний аналіз твору) і не всі на це зважаться
(я також в їхніх рядах).А ще потрібно частіше нагадувати новачкам про те,щоб вони також 
коментували твори інших авторів,хоча багато хто із "старожилів" сайту цього також не робить.
Похвали чекають всі,а когось підбадьорити,підтримати ....?
 


Asedo1949    Date: Пн, 21.10.2013, 16:02 | Message # 29
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Дівчатка, п.Наталю  і п. Галино,  я  вас  підтримую  на  всі  100%,  бо  дуже  хочу,  щоб  наш  сайт   зажив  повним,  яскравим  життям,  а  не  скнів,  як  жаба  в  болоті. Хочу   чути   відверті   думки  всіх   авторів (без  винятку).  Тут  нема  кращий - гірший,  або  якщо   він  старожил, то - недоторканний,  тут  всі  рівні  і  помилятися   може  кожний,  а  самовдосконалення   немає  меж. Можливо  будуть  якісь  непорозуміння, як  це  буває,  навіть  між  самими  близькими  людьми, але  у  таких  суперечках   народжується  істина, і  я,   більше  ніж  впевнена,  що  ми  порозуміємося.

Господний дар- чистая душа !
 


malovana    Date: Чт, 31.10.2013, 23:49 | Message # 30
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
32
НЕ знаю,щотаке кращий коментар - треба критерії
аналітичний?
емоційний?
літературно-критичний?
віршований?
чи тільки за одним з цих, наприклад , критеріїв

Вибачаюсь, якщо конкурс іде, а я це пишу, дуже давно не могла втрапити на Анумо))))


конструктивна критика вітається
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Конкурси віршів » Конкурс "Кращий коментар" - обговорюємо, пропонуємо (Лучший комментарий конкурс)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz