ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 05.05.2024, 15:17
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Як створити аудіовірш? (З власного досвіду.)
Як створити аудіовірш?
45tom    Date: Вт, 25.08.2009, 18:36 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
16
Для тих хто бажає долучитися до цікавої справи, створення аудіо вірша чи відеокліпа і виставити на сайті я спробую розповісти як це робиться. Почну з програмного забезпечення,всі програми які я використовую на мою думку не дуже складні,вони створені для нас аматорів ,хоча у моєму арсеналі є і професійні відео редактори, але я ними користуюсь рідко як правило в наших умовах достатньо і цих. Якщо ви маєте бажання у кліпі вживати відео матеріали то тоді вам потрібно поставити на комп. Ulead Video Studio або Corel VideoStudio12 (нова версія Ulead) при бажанні і фантазії в в ній можна створити все.....Фільм не на одну годину з титрами, шикарними з ефектами і так далі. Ще плюси цієї програми в тому що до неї є русифікатор класний і що вона інтуїтивно зрозуміла(як і всі продукти фірми Ulead)Беремо мікрофон записуємо вірш в вигляді аудіофайла кладемо на доріжку “аудіо мкф.” ,потім на верхніх доріжках кладемо на свій смак відео і фото які можна накладати різними методами знову веду мову про смаки і фантазії там поле діяльності не обмежено технічними параметрами,вам їх досить. Після того як на кількість хвилин начитаного вашого вірша ви наклали відео і фото з титрами і фотографіями на ще одну доріжку “аудіо” накладаємо музику фону,якщо вона довша обрізуємо. Хоча черговість процедур діло індивідуальне,робіть як вам більше пасує. Створивши свій шедевр,помилуватись на нього вам прийдеться не один десяток разів (менше не буде ніяк) натискаєте на кнопку і ваш кліп перетворюється на матеріал для сайту You Tude, це також великий плюс цієї програми, що в неї присутній кінцевий формат такий як нам потрібно, у складних,дорогих, професійних до речі цього формату нема ,потрібно шукати конвертатори і так далі. Якщо ви хочете створити кліп тільки з фотографій є чудова програма ProShow Producer проста з величезною кількістю ефектів,переходів,титрів різних і оригінальних. Зміст такий же як раніше, але потрібно трішки більше часу приділити аудіо тому що доріжка там тільки одна,простіше поставити аудіо редактор безкоштовний,простий з російським інтерфейсом Audacitu в якому ви з”єднаєте мікрофонний сигнал з фоновою музикою,правильніше сказати накладаєте ,там також багато різних фільтрів з допомогою яких ви зможете відредагувати ваш тембр голосу ,силу звучання і так далі,створений файл накладаєте на доріжку аудіо, фотографії з переходами ,титри на верхню доріжку і все, кліп з віршем готовий,також вибираємо формат кінцевий You Tude і готовий файл сам проситься по інету на сайт...Мої рекомендації не догма,можна використовувати програми різні,їх зараз в інеті дуже і дуже багато,я в свій час багато часу і сил віддав цій темі,перебрав протестував велику кількість програм і зупинився на цих,прості ,ефективні і якісні. Можна для початку,щоб впіймати принципи і логіку дій спробувати програму яка стоїть на кожному комп'ютері Windows Movie Maker вона подібна до ProShow Producer тільки в ній менше переходів,ефектів ,але вона бачить відео,хоча якщо з'явиться бажання до відео творчості, то рано чи пізно прийдеться вивчати ці програми про які я написав або їм подібні . Якщо вас програми зацікавили то в “приваті “мені напишіть,я підкажу де їх можна взяти.
Бажаю успіхів у цій цікавій, творчій справі!


Олексій Тичко
 


shetamara    Date: Вт, 25.08.2009, 21:07 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Так добре ти розповів, Олексію, просто, та тільки як подумаю, що я, проста смертна зможу це зробити, то здається, що це може бути тільки у ві сні...
Простіше піцу спекти, чи ще якісь страви екзотичні, а оте... Буду пробувати... confu9


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


45tom    Date: Вт, 25.08.2009, 23:13 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
16
Нічого страшного....У мене дві сусідки і товариш раніше нічим подібним не займалися,тепер консультую кожен вечір,задоволені, радіють як діти....Дійсно цікава справа.

Олексій Тичко
 


45tom    Date: Вт, 25.08.2009, 23:15 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
16
Да забув, Софія обіцяла продовжувати тему,як виставляти кліп,бо там є морока,особливо перший раз.Але якщо вона розповість то все буде добре.

Олексій Тичко
 


natalya-gurkina    Date: Ср, 26.08.2009, 18:01 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Супер!!!!! Дякую!!!!!!

Всім гарного дня;) ))))
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Як створити аудіовірш? (З власного досвіду.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz