ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 10:15
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Лікувальна самобранка (Бабусині ліки)
Лікувальна самобранка
svetakedyk    Date: Вт, 03.11.2009, 18:31 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
24
З власного досвіду.

Кілька порад. Звісно кожна людина відповідає за себе, за своїх дітей і близьких, тому будь який вибір правильний з огляду на міркування тої чи іншої людини.

Від жару: натерти на великій терці кілька картоплин та буряку. І як я була маленькою то мама мені робила рукавички та капці: на шмат тканини накласти натерту суміш, обвити ручки, ніжки та закутати поліетиленом і знов тканиною. Залишити так поки не висохне, або ж принаймні годинку. При натиранні виділяється сік, то його пити(не обов’язково одразу весь, але час від часу протягом дня).

Для укріплення імунітету: в ледь тепле молоко(не пастеризоване) додати збите перепелине яєчко. Для смаку можна додати какао, чи каву, або зараз є несквік(діти полюбляють) і ложечку натурального меду. Кожного дня до сніданку.

Грецький горіх піднімає гемоглобін. Натерти його додати меду і соку лимона. Пропорція по смакові. І смачно і корисно.

Для хворого горла: в парене молоко додати ложку масла, меду(за бажанням).

Мед бажано злизувати з ложечки і запивати теплим чаєм, або малиною, або любим теплим сиропом.

Корисним є мед з квіток кульбаби, допомагає при кашлі. Його легко приготувати, але весною :) А ще чай з перепаленого цукру.

Для інгаляцій: сушені трави, або ж просто звичайнісіньке сіно вмістити в алюмінієвий посуд(відро). Розпечи на у вогні цеглину(звичайну) вмістити в посуд з сіном і залити водою. Накритися ковдрою і дихати. І прогріває і очищає.

Для закладеного носа: на гарячий плот розсипати кукурудзяну муку. Дихати випаровуванням. Ще добре сушене стебло частинку підпалити і подібно тому, як сіркою випалюють пробку з вуха так часник прочищає носову порожнину.

Сік з алоє та цибулі також помагають.


Коли щось згадаю то допишу, може комусь буде в пригоді.


Але саме головне мати хороший настрій і позитивні думки і зовсім не дозволяти собі хворіти. Гуляти, радіти, веселитись....А для діток приготоване мамою зілля ну просто чарівне.

Будьте здоровими і діліться своїми рецептами


Кожна людина глибоко в душі - дитина. Тому смійтеся голосно і щиро...
 


guska    Date: Нд, 08.11.2009, 12:19 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Від опіків (перевірено на собі)- просто розрізати на кружальця картоплину і прикладати їх на місця опіку.
Від нежиті - суха гірчиця (на кожну ногу по 2 пакети( на випадок коли порветься один) покласти один в другий і насипати 1 чайну ложку сухої гірчиці) а потім одягти теплі шкарпетки на всю ніч. А ще можна натирати ніс в'єтнамським бальзамом "Золота зірка"
Від болю в серці - на випадок, коли поруч немає ліків, то потрібно інтенсивно масажувати мізинчики, так кашляти, до полегшення.
Далі буде.


semper tiro

Post edited by guska - Нд, 08.11.2009, 12:20
 


irma    Date: Ср, 11.11.2009, 17:20 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
6
Доволі простий і доступний спосіб лікування важких хвороб: http://uarl.com.ua/gazeta/files/k1iz_gripp.html
Ефективність перевірена друзями нашої сім'ї, які цим методом побороли високу температуру у доньки (якраз у розпал "свинячої" паніки)

Прості, толкові лікарські поради Комаровського (єдина розумна стаття періоду великої грипозної паніки, яка заспокоїла мільйони людей): http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

Будьте здорові!


Хочу, можу, знаю і буду!

Post edited by irma - Ср, 11.11.2009, 17:24
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:01 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Розділ здоровя . Частина 1. Бережи здоровя коли його  ще маєш .

        Кожна людина хоче бути здоровою , аленажаль , коли ще є  здоровя , коли людинавідчуває себе ще

повною сил ( у будь якому віці, переважно в молодості) , вонанавіть не думає що колись захворіє і треба робити

якісь профілактичні міри ,методи , зауваги , щоб не стало гірше . Я не кажу про ненавмисні травми і інші
фактори

від яких людина не є залежною , а кажу лише про ті моменти , колилюдина сама може собі нашкодити .

Дослідники людського життя кажуть , що вженародившись людина починає старіти  , бозношується людський

організм . Нажаль в більшості випадків , і це дуже зле ,людина не може контролювати те що їсть , що і скільки має

нітратів і різнихконцентратів , які є здебільшого неорганічного походження , або такі що мають генетичні

видозміни , що негативно впливають на здоровя . Але ми можемо впливати хоч бина те що ми вибираємо , і те як

очищуватися від тих негативів ,  що ми споживаємо.

     Нажаль переважно через це що людина єздорова , вона стає більш вразлива до байдужості , через те що

вона можливоніколи не знала про якісь недуги , чи слабості  вона стає егоїстичнішою, самолюбнішою , такоющо

навіть не хоче слухати про болі і проблеми інших . Дуже часто буває так , щопри якісь роботах , коли це вимагає

професійна діяльність , керівник групи чибригади , вимагає або забагато від інших , або замало , через те що він

самможе бути абсолютно здоровою людиною , і ще окрім того дуже фізично сильною , а
інші будуть слабші , або

хворіші від нього , і вір їх просто не розуміє . Ті ,що хоч якось десь слабував , або є фізично слабшим від інших ,

розуміє те що невсі є однакові , і не від усіх можна вимагати однакові результати в роботі .
Нажаль , я вже про це

писав , суспільство незацікавлене в тому щоб працювализдорові люди , а тільки в тому , щоб витискати з них соки

, при цьому , самкерівник , здебільшого сам нічого не робить , наприклад , такий бугай як
Янукович ( такими

можуть бути і десь прості інші керівники ) міг ми самнавантажити чи розваеиадити самоскид , а працював

президентом , не маючи ніякихдо цього здібностей , крім здібності вміло обкрадати народ.

     Язнаю багато випадків , коли цілком здорові люди , а часом дуже сильні згодом ,
по своїй вині стають

немічними і навіть помирають. Я пам’ятаю як не раз і недвічі , а декілька років , мене в центрі міста перестрівав

однокласник ,безробітний , і просив гроші на горілку , а коли я йому казав що куплю йому
краще за ці гроші хліба

, чи щось зїсти , то він ображався , і чи не насильнохотів в мене забрати гроші , бо я сказав – що не дам гроші

алкоголіку , бо це ігріх перед Богом , давати людині гроші для того , щоб вона ставала пияком і
собі погіршувала

здоровя . І що ви думаєте , я , набагато фізично слабший ,маючи стенокардію , і інші недуги , живу , а його вже з

два роки нема , помер .І таких випадків знайдеться чи не у кожного .

    Але маючи здоровя , і навіть пильнуючи його, людина все одно починає занедужувати , звертається до ліків ,

тобто починаєпрацювати на аптеку , і не знає того , як мені казали лікарі – наприклад хто
вживає ліки на серце ,

то в більшості випадків , цими ліками псує собі печінку, і навпаки , ліки на печінку знищують серце . Таблетка чи

укол – це знищенняшлунка , нирок , послаблення імунітету , тобто такі ліки повинні вживатися
тільки в крайніх

випадках , і дуже в малій кількості ,в особливих випадках , іпри крайній необхідності,  коли вжедійсно ніякі
способи лікування не допомагають .

   В подальших частинах я напишу те як ялікуюся , і мої профілактичні заходи , для покращання здоровя , це

обов’язковоперевірені мною і іншими людьми способи , які в більшості випадків гарантують
позитивний результат ,

прошу усіх , хто має такі рецепти і знає профілактичнізасоби , також написати , поділитися з іншими , чи тут , чи

в житті , розділенездоровя ( тобто думки і рецепти які допомагають вилікуватися , чи оздоровитися
) – це

подвійне здоровя для себе , пам’ятаймо це щодня !14.08.2014 20:09:38


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:04 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 2. Здоровя Духу .
Часто так буває що говорити з багатьма людьми про духовне здоровя це абсурд. Навіть серед нібито

віруючих людей , можна так глибоко заритися в суперечки чи дискусії , що можна пересваритися ,чи мало не з

усіма людьми . Тим більше говорити про духовне здоровя з людьми матеріалістичної , чи еволюціоністичної точки

зору . Для них дух, душа , духовність – це пусте місце , абсурд , і коли навіть запитаєш їх про прості речі , чи існує

любов , вони опускаються до рівня тварин , і в більшості випадків , щоб не видавати те , що любов народжується

десь глибоко в душі , і є почуттям таємничим і глибоким , вони кажуть здебільшого --що любов – це тваринне

захоплення , і лише просте бажання , чи швидше це на рівні генотипу і є елементарним тваринним генетично

спадковим бажанням продовження роду , не більше .

В мене дуже багато знайомих лікарів , і я себе весь час питаю , чому лікар , не має в собі духовного почуття

допомагати людям , а здебільшого лікарі є лікарями тіл а не душ . Я питаю лікарів , а чому це так – а вони кажуть ,

нас вчили лікувати хвороби які є , а не попереджувати їх , і тим більше не шукати причини глибше ніж у тілі самої

людини . Тому лікарі здебільшого у питаннях віри є скептиками , і вони , ( більшість з них) навіть не задумуються

над тим , що всі хвороби ( тобто більшість з них) , треба шукати набагато глибше ніж у тілі людини , і вони можуть

бути не тільки генетично спадковими по фізичних генах , а вже багато задумаються про те , що хвороби

передаються навіть по духовній спадковості від роду до роду.

Духовне життя – це чистість душі . Але як бути в житті чистим , якщо так багато спокус . -- Коли хочеться

добре поїсти , погоститися , запросити гостей і часом понад міру випити , і часом не відомо які сильні напої ; для

українців спокуса добре поїсти , чи не найбільше в селі – де повно , сиру , молока, ще як заріжуть якусь живину ,

ще сало ,ще … для кожного свої любимі наїдки , і поїхало … А починається біда з хворобами тіла дуже легко , тіло

просить , а душа не каже досить ! А чого б не зїсти коли всього повно і деколи аж забагато . Я розумію , коли

людина важко працює вона потребує дуже багато їсти і то калорійного . Особливо коли приходить пора збирати

урожай в селі , то треба і сильно працювати – отоді , треба зїсти доброї і калорійної їди . Я пам’ятаю як

розповідала мені мама про тата . Він працював в шахті , а це було ще в 50-60 роках минулого століття , коли

совєти не так механізували працю шахти як потрібно , тоді прості шахтарі брали кайла в руки ( мале кайло

важило 40-60 кг , а велике… по різному , але більше ,і витрачали дуже багато фізичної енергії . А мій тато мав

операцію на кишках після аварії на шахті , і йому заборонили біля двох років їсти важко стравну їду –м'ясо , і інші

продукти , а як відновити організм після важкої праці. Мама казала – тато брав баняк манної каші ( 4-5 літрів) і

зїдав одним махом , при цьому ще досипав до цього з банку любого солодкого повидла або варення , або

приходив з роботи , приносив ящик винограду , та ще 2 кг шоколадних цукерок , і все це одним махом зїдав !

Тобто , поповнювати організм можна всяким способом .

Греки казали , нормальній людині , яка не дуже багато працює фізично , треба вставати із за столу так , щоб

ще щось можна було зїсти , наприклад , ще кромку хліба . Але її вже не їсти , щоб після цього не гикати з

переїдання , і не ставало так наїджено , аж нудило…

Для того щоб тіло було у формі ( я маю на увазі і не було забагато ваги , і не ставало так ситно що аж

тоншило і було погано ) треба щоб тіло контролював дух . Коли людина не перенасититься , коли людина не

переп’є забагато алкоголю – то вона має і прекрасний настрій , відчуває бадьорість , а то з переїдання хоче

відразу спати і йому все навколо стає байдужим , а так коли нормально харчуєшся і з відчуттям міри , то завтра

обов’язково буде прекрасний день , а не як буває з перепою – ранок і можливо обід , уже пропали , а як

працювати …

Духовне життя – це молитва , це бажання бути наодинці з природою , бачити її проблеми , зрозуміти їх і

відчути наскільки природа невинна перед нами . Природна свіжість і чистість додає сили духу людині , вона стає

ніжнішою , краще відчує біль інших , сприймає легше хвороби , і чистість природної краси допоможе краще

зрозуміти свої потреби , і підійти краще до розуміння Божого Духу , відчути його в собі , і наблизитись до

вирішення своїх і людських проблем .15.08.2014 11:03:00


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:06 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3. Як я лікую своє
тіло . Початок 1.

     Кожній людині хочеться бути здоровим . Але і для того щоб рівеньздоровя був на висоті , і людина добре

почувалася , треба зусилля духу . Тобтотреба себе заставити щось робити для свого здоровя . Це так не хочеться

,особливо тоді коли людина почувається здоровою . Але це тільки видима сторона ,
хто насправді знає яке

здоровя в людини – особливо в Україні , ніхто непіклується про здоровя людини , чи духовне чи фізичне , а

людина не має до когозвернутися , хоч ніби багато і лікарів , і священників , і різних знахарів … А
насправді . Ось я

хочу висловити деякі свої практикування здорового образужиття , може хтось і собі щось візьме … А може хтось

ще й поділиться своїмипрактиками…  

 Кожна людина має якісь свої теорії , маєпрактики лікування свого тіла , своїх хвороб . Часто людина все робить

дужепросто . Здебільшого вона не йде до священника , щоб спершу висповідатися , чи
в інший спосіб духовно

очиститися , спитати у священника , чи у молитві у Бога, що далі робити , а просто іде в паніці відразу до лікаря ,

можливо спочаткушукаючи найкращого , дехто може шукає ще якісь знахарів , ворожій , чи  ще інші можливості

 , і йому виписують можливо щонайменше здесяток ліків , і він починає «замучувати» свою хворобу , він спішить ,

ботреба на роботу , або вдома роботи не початий край , або ще якісь причини , і
все бігом і бігом , лиш би

швидше позбутися хвороби . Але це часом  лише частково , чи тимчасово допомагає , алелюдина забуває – що

хвороба все одно залишилася , бо лікарі вилікували проблемутимчасово , або залікували її , а вона тільки притихла

і сидить десь набагатоглибше чи в тілі чи в душі . Тепер хоч психіатри намагаються шукати в психіці
людини

причини їх хвороби , а раніше – відразу почали лікування . Але треба починатилікуватися ще тоді коли людина є

здоровою , тобто займатися профілактикоюздоровя .

    Раніше , коли в мене ще не так боліло серце, коли від стенокардії не було задишки , і вистарчало повітря щоб

дихати , янамагався бігати , хоча вже тоді відчував що мені постійно не вистарчає повітря
, і я довго бігати не

можу . Мені б тоді теперішні знання . Згодом я прочитав ,що набагато ефективнішим є спортивна ходьба , і

ходити треба підряд хоча б зпівгодини . Я тепер так і роблю , перед роботою стараюся ходити з годину , а
під

час ходьби , я постійно молюся , і так само після роботи . Це мені даєможливість  зменшити психічне

навантаження , одночасно дає можливість фізичного навантаження . Десь двігодини після сніданку ( а в мене

переважно робота починається з 14. 00 обіду до19-20 години вечора ) , а стараюся взяти гирі в руки і дати трохи

навантаженняна руки , бо сила потрібна , щоб не атрофувалися мязи рук, живота , і інших
мязів тіла .

    А з самого ранку , коли я виконав всі водніпроцедури , коди добре прокинувся , а переважно перед сніданком

їм яблука (коли їх нема , або не сезон , їм ківі , банан , апельсин , абрикос , нектарин ,
персик , грейпфрут, тобто

щось одне з цього , деколи одну штуку , деколи змішую, наприклад два ківі , і один банан , тобто по різному) .

Яблука можна їстивсім . Хто має підвищену кислотність , їсти солодкі яблука , а якщо і їх не
може , шукати такі

фрукти які можна їсти , можливо дехто має діабет , так само, все одно є такі фрукти які можна і треба їсти . Тобто

кожен шукає собі , і погрошах , і по можливостях,і по здоровю (тобто якщо є якісь хвороби і треба на
них

реагувати по іншому) , що зїсти . Не рекомендується їсти перед сніданком –груш , сливок , аличі , гранат , тобто

тих продуктів , які можуть матинегативний ефект – бо груша має в собі камені , сливки і алича . мають погану

шкірку , а гранат – має також такі речовини , які погано впливають якщо їх їстинатощак. Якщо хтось не має по

різним причинам їсти фрукти чи ягоди ( можна їстиі ожину , смородину , малину…) , то обов’язково все одно перед

їдою простовипити воду , хто може то до склянки кипяченої води додати ложку меду , чи
ложку цукру . Коли

дозволяє лікування – можна випити склянку мінеральної води (це вже за згодою лікаря ). Тобто я стараюся

вживати перед сніданком те – щомені не зашкодить , часто міняю фрукти , ягоди , воду і т.д. , щоб

урізноманітнити і таке меню . Взагалі води треба пити по можливості багато –під час сніданку , якогось напою з

півлітри і т.д. Рекомендовано вживати багатоквасного молока ( якщо нема то кефіру) він корисний тим що не дає

ожиріння , іпокращує травлення , особливо для тих у кого понижена кислотність .

    Одного разу я прочитав випадок – одинхлопчина , був дуже голодним , став ранком , і зїв собі пісного хліба , і

вдавився. Причин багато – і в тому що їв в сухом’ятку , організм був не приготований до
їди ( як кажуть помастиш

горло , то краще піде , як помажеш краще поїдеш) .Дуже часто , навіть під час їди ,людина може вдавитися . В

мене один сусід , чито спішив , чи ще щось , не промочивши чаєм чи іншим напоєм горло , взявся їсти
вареник , та

і вдавився . Дуже багато у людей , бувають такі випадки особливопід час дороги ,що не мають біля себе напою , і

стараються їсти всухом’ятку ,тому треба бути особливо уважним , і їсти дуже повільно , щоб бува , як кажуть
, не

застряв кусок в горлі…15.08.2014 11:33:16


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:08 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3. Як я лікую своє тіло .Початок 2.

     Кожен хоче бути здоровим , часто хапається за соломинку , як кажуть коли«припече» , а час то утік . Організм

в кожної людини є особливий і неповторний, і тому підхід кожного навіть до загально відомих правил здоровя ,

повиненбути особистий і тому особливий . Ліки , різні інші методи лікування ,в них  треба простопересвідчитися

на тих людях яким довіряєш ,тобто хто що на собі перевірив , і не брати все на ура , або не приймати всілікування

підряд . Часто лікар, переважно , як мама казала «паталаха» , випишесто ліків , і ти не тільки гроші витратиш ,

але ще й загубиш здоровя ; лишемудрий лікар , молодий чи старий буде шукати особисті підходи до кожного , і зі

ста ліків , випише максимум чотири , і то вже в дуже вагомих випадках колилюдині дуже вже погано . Тому треба

бути обережним !  
 
   Кажуть що зима пора важка , особливопередвесняний час для тіла . В організмі кожної людини не вистарчає

вітамінів ,і тому хто як може , різними способами ,  налягає на вітаміни , одні купують в аптецірізні їх види ,а я

нажимаю на фрукти , якщо є морожені ягоди , узвар , тобто навсі фруктові заготовки які є навколо . Багато

людей заморожують багато ягід , іце добре , інші під час заготівлі сушили , це також підмога організму , інші

робили різні компоти варення і т.д. Уся ця різноманітність якраз і дуженеобхідна в лютнево-березневу перед

грипозну і грипозну пору . Але все жзаготівлю треба постійно робити в своєму організмові , весь рік , особливо

весною ,влітку і осінню пору , коли навколо є власні ягоди(тобто вже в кожніймісцевості є )  і фрукти , які можливо

комусь до снаги купувати , щоб згодом не витрачати ті гроші на ліки дляослабленого організму , нажимати на

місцеві продукти. Чи на городі , чи вмаркетах , чи на базарі , можна купити чи не все що забажає душа .

Спеціалістирадять – в осінньо – зимовий період , коли вже стає дуже мало в городі і в саду
фруктів і ягід ,

нажимати більше на м'ясо і рибу , в різному вигляді , на каші, і інші поживні речовини в різному вигляді . Я ,

наприклад , тільки чекаю весни– весінньо літній раціон я їм менше супів , борщів ,  мяса і риби , і іншихпродуктів

що можна їсти коли нема фруктів і ягід , я нажимаю на домашній сир (творог ) , з жінкою постійно на обід ,

особливо весною – творог , із сметаною ,чи із зеленню цибулі , чи з редискою , чи із салатом ( є різні види салатів)

ііз іншими видами поживних рослин , наприклад з черемшою . ( у кожному краї є
щось поживне) . Потім коли

починається білокачанна і інші види капуст , їмосалати із капусти , моркви , борщів із листків червоного буряка , і

старатисяїсти більше всього у свіжому не вареному виді. Тобто поповнювати всіма
вітамінами які поступово

починають достигати чи на власному городі , чизявляються на базарі .

    Організм повинен бути готовим вітамінно дозимової сплячки . Всі вчені кажуть , що зимове сонце майже не дає

ні тепла , ніпотрібних організму сонячних променів . Холод , темрява – згодом додають до
органічної нестачі

поживних вітамінів в організмі , зимову депресію дляорганізму , проявляється це постійною втомою , знесиленням

організму навіть відлегкої праці і т.д. Часто в цей час , щоб поповнити організм вітамінами , я
беру і очищую

картоплину ( бульби , картоплі , якщо мала до дві чи три) , труна маленькому терку , і згодом , коли набралася

хоча б одна ложка соку картоплі, я випиваю її . Цим соком не можна зловживати , бо в нормальній кількості ,
одна

столова ложка вдень – вона навіть виліковує язву шлунка , початкову стадіюраку шлунку , а в надмірній кількості (

як зрештою будь що в цьому світі ,навіть надмірна кількість ніби поживних яблук , може привести до токсикації

організму , через те що яблука мають свої негативні кислоти) , може навпакистворити умови , і навіть викликати

язву і рак ! Дуже корисним є пити весь часбагато томатного соку . Для жінок , це поповнення крові … в їх

нелегкихперіодах… і також томатний сік , має багато анти ракових клітин , ( для певних
видів раків) що

допомагають протистояти організмові проти ракових захворювань .Важко видусити , але потрібний також сік з

капусти , він особливо помічний єколи болить голова ( головні болі різних видів). 15.08.2014 12:37:59


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:10 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3.Як я лікую своє тіло . Початок3.

      Коли починається весна ,починаються в мене ще одні заготовки . Це так званий «Божественний напій»,або

«Божественний нектар». Як я його роблю . Наприклад , беру одну долю ягід ,починаю із суниць ( склянку , чи

кілограм, залежить згодом все в якій тарі буде, і хто скільки використає , хоча напій може стояти роками якщо

добре закритий,і стає лише кращий від цього), заливаю півслянкою , півлітрою самогонки ( хто
не має горілкою ,

спирту відповідно менше, щоб зберігався приблизно 50% напою),і додаю лише одну п’яту , чи 200гр.на кілограм

ягід, цурку , перемішую ,деревяною ложкою . Згодом до цього що я вже зробив , по мірі достигання , чи за

тиждень , чи за інший строк починаю додавати – трускавки (полуниці) , порічки ,смородину , ожину , чорниці ,

журавлину , сливки , персики , нектаринки і т.даж до вересня місяці , коли закінчую або виноградом , або тереном

. Якщо єдодаю кизил , в нас ще росте брусниця . Тобто все окрім – яблук , груш , калини
, мандарин , апельсин ,

грейпруктів , гранат … Що може лише нашкодити , не даюлимона …

Одна доля ягід , під долі
самогону , одна п’ята долі цукру .

    Все це збирається десь від травня місяця аждо вересня ( добро весь час досипається відповідна доза усіх

потрібнихінгредієнтів … Все це ми тримаємо в закритій обов’язково скляній тарі ( щоб не
вивітрювалися вітаміни і

самогон) , можна і в частковій темряві , аж до Різдва. І десь 7-8 січня на свята , при святковому столі ми пробуємо .

Ми з жінкоюдля того щоб повністю використати вітаміни , після того як злили рідину в
окрему тару( чи тари) ,

згодом знову заливаємо ці ягоди що залишилися , івиходить вже менше концентрована , і менш вітамінна ,але

рідина . Тримаємо їїще з два місяці , а потім і її зливаємо , і вже заливаємо ще третій раз , і вже
виходить просто

самогон, який має ще запах ягід, дуже гарний колір , і можливоще залишки вітамінів . І це все тримаємо ( третій

залив) аж до травня місяця .З жінкою , якщо приходять знайомі, родина , товариші , можем собі в неділю
випити

по 50 грам , і для підкріплення організму вітамінами , для профілактики, щоб не хворіти , і для настрою . Буває що

взимку , чи я чи жінкапростужуємося . Наприклад моя жінка працює двірником , і зимою впаде такий
великий сніг

, що часом жінка не справляється , і чи свято чи не свято , ятакож беру лопату у руки , і з жінкою часом від 5

години ранку , відгрібаємосніг , і мусимо робити це дуже швидко , бо жінка працює в самому центрі , на
самому

видному місці , і буває люди ідуть в церкву ( а це буває і в свята  чи в неділю) а ми з жінкою з 5 години ранку ,

деколи аж до 11 , 12 години дня , мусимо гребти… А після цього з роботи миспотіємо , а заки дійдемо додому то

вже і охололи і апчхи… вже нежить , або недай Бог температура … Беремо цей напій , випємо із соточку , і тоді

добре поїмо, коли є час в мене , я ще до обіду ( якщо це в мене робочий день) , можу трохи
подрімати , а як ні ,

то відразу на свою роботу в школу… Слава Богу , ми цейнапій робимо вже три роки – і ніхто з нас серйозно не

хворів !!!

     Приходить місяць квітень , я вже чекаюколи я піду , як я кажу «пастися на траву». Що я маю на увазі , я чекаю

коливже підросла кропива , щоб почати профілактичне лікування . Тобто , для цього є
три місяці ( деколи менше ,

коли дуже пізна весна , а кропива має підрости , неменше 10 см. Вгору) , квітень ,травень і червень , поки не

зацвіте кропива , ботоді вона втрачає свої лікувальні здібності . Що я роблю для лікування ( це
лікування дуже

корисне особливо для жінок, щоб вони не хворіли по жіночому , іщоб в них був нормальний цикл…). Розраховую

скільки я можу випити цього напою ,тобто півлітру чи літру , і тому відповідно до цього беру скляну тару . Іду в

поле , на город ( бажано не біля доріг , чи там де може бути якесь неекологічнезабруднення , тобто там де є

чисте місце) , беру з собою ножиці , і шукаю де єкропива . Тобі обриваю вершки кропиви ( кропива мусить бути

тільки пекучою , ане собачою  не пекучою , запам’ятайте –тільки  пекуча кропива !) , хто не можетерпіти

кропиви , або хто має від кропиви алергію ( наприклад , моя племінницяне може цього вживати , бо має алергію

від кропиви) цього не можна вживатиКАТЕГОРИЧНО , бо хто на що має алергію – не повинен це вживати ! Бо

можна не тещо захворіти ,а навіть померти, а я не хочу нікому смерті !  Далі беру зрізаю вершечки кропиви ,

складаю вцелофановий мішечок ( розраховую приблизну на тару яку я приготував помитою
вдома) , несу додому

. Вдома промиваю ще раз , беру ножа і ріжу на дрібнічастини усе разом , і стебло і листочки . Згодом беру , це що

нарізав накладаюу відповідно приготовану тару , але не трамбую, а просто сиплю , і заливаю
холодною

кипяченою водою так щоб вона накрила кропиву і кропива була уся у воді. Згодом цю тару прикриваю ( не міцно

закриваю, а так щоб ніби то , кропивадихала ,але одночасно щоб туди не попали мухи чи комарі , чи інші

«квартиранти»)і кладу у темне місце на 10 годин . Обовязково лише заливати холодною кипяченою
водою , бо

теплою , кропива починає бродити і з неї вже не буде користі ,ставити в холодне місце , щоб кропива не бродила

! Я переважно це роблю на ніч, десь ставлю у 8 годині вечора , щоб коли я встав в 6 годині ранку , то зміг
відразу

натощак собі випити кропиву . Відразу попереджаю , що смак не є ізприємних , хто пив якісь трави , зрозуміє

мене , бо від неї специфічно чутитравою… Цю настоянку треба випити обов’язково протягом дня , бо згодом вона

починає псуватися , та і на другий день буде інша доза . Це можуть пити будьхто і будь коли , в який завгодно

час і в любій кількості . Що дає цей напій –по перше є для очищення крові , від різних домішок , по друге , це

вітаміннійнапій , він дає бадьорість , піднімає тонус і настрій ,додає сили … Побічним
ефектом , як кажуть ,

особливо для молодих може бути як кажуть «захцянки»збільшення потягу до протилежної статі … Бо піднімає і

будоражить , тобтозбуджує кров … Так що хто не має своєї половини… вживати обережно , а то може
потягнути

на небажані «подвиги»…15.08.2014 13:23:52


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:13 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3. Як я лікую своє тіло . Початок 4. Чудо
голодування .

         « Цей вид диявола можна вигнати лишемолитвою і постом» . Всі пам’ятають ці слова Євангелія , але мало хто

над цимзадумується. Щоб попостити ( їсти пісні страви) , а тим більше голодувати ,
треба мати неабиякий сильний

дух. Це ж треба , заставити себе не їсти , чипросто обмежуватися в харчуванні . Є такі чутки – що переважно

повні люди ( якіне по хворобі повні , а через те що весь час намагаються їсти без міри і від
цього поправляються ),

мають Бога не в душі , а в животі , в своїй утробі , якіхочуть наповнити не Божими істинами , а простою фізичною

їдою Можливо в цьому єчастка правди , можливо і ні… Це вирішувати вже не мені , а вам . Нема що
переконувати

людину не пити , коли вона алкоголік , не грати в ігри , коли вонаігроман … Чи заставляти більшість людей

обмежуватися в харчуванні – бо це  може також манія (згадаємо ті що ідутьмодистками на подіум, і хворіють

через надмірне голодування , тобто голодування, не повинно також бути манією, щоб проти здоровя , а навпаки

допомагатиздоровю ). . Що таке людська манія – це тоді коли людина щось любить надміру ,
і починає згодом

вірити , що це не приносить їй негативів , бо ніхто непризнається що він наркоман, алкоголік… і їдоман…   Часом у

житті у кожного є своя манія .Професія вчителя вкладає в його душу постійну манію когось вчити і повчати ,
але

позитив – коли вчитель є добрим , то він ділиться тільки позитивами , аколи професіонал , знає як зацікавити в

тому щоб людина ставала кращою. І таксамо на кожній роботі , і кожна професія може стати своєрідною манією.

Тобтобудь що ми робимо , навіть для здоровя , треба в це вірити , навчитися бути
сильним духом щоб витримати ,

бо інакше нічого не допоможе , тобто без нашоївіри в лікування , ми не доб’ємося справжніх результатів.

       У все що миробимо , ми повинні в першу чергу вірити  . Без нашої віри , без молитви до Бога ,результати будь

якого лікування будуть набагато меншими і не такими ефективними. Віра в те що ми робимо , молитва ,

посилюють значення і силу любої справи якуми робимо чи для блага свого , чи для блага інших людей . І навпаки

– віра взло , в його силу , посилює його , і заважає робити добрі справи , а деколи
вони для цих людей стають

просто неможливими . Часто люди кажуть – я зроблю цеі це на зло ! І не задумуються над тим що кажуть – «я

роблю на зло комусь».Значить і які б не були добрі наміри , ми вже сказали – «робимо на зло…»

     Я вірю в чудо голодування . Є докази щолюди можуть голодувати 40 днів і вилікувати разом з молитвою чи не

найостаннішустадію раку. Є такий випадок , він описувався , і його навіть показували по
телебаченню . А саме .

–Один чоловік , в один із днів свого життя відчув , щойому дуже зле , і вирішив перевіритись у лікарів , Він спершу

пішов до одного іобстеження показали , що у нього передостання стадія раку . Тоді він не
повіривши пішов і до

кращих, професійніших лікарів ,і вони це констатували якфакт . І йому всі передбачували – проживеш ще

півтора-два місяці , не більше .Цей чоловік , до цього часу був маловіром, швидше сказати майже атеїстом , але

тут вирішив взяти і почитати Біблію , і  старався її зрозуміти  настільки ,наскільки він є спроможним. Дійшовши до

того місця де Ісус 40 днів був упустелі і нічого не їв , лише молився, він вирішив  !  –  Я все одно помру через два

місяці , давай но явипробую це на собі . Він споживав лише воду , і почав своє 40 денне
голодування , відривав

Біблію і читав і читав і молився . Розповідав , що після25 днів , він вже ледве пересувався , а після 30 днів , взагалі

лише лежав , іжінка йому подавала воду . До голодування він був мужиком з більше ніж 100 кг.
вагою . Але

пройшло 40 днів , і він ще почитавши про голодування ще по книжціПоля Брегга «Чудо голодування» вийшов з

голодування , і почав живитися як всі .Коли ще через 2 місяці він прийшов до лікаря що йому дав діагноз , він був

дужехудим , мав трохи більше 50 кг., але коли цей лікар його перевірив всіма
способами , машинами і т.д. , згідно

лікарської практики , закликав цілийконсиліум і вони розпитували як він став абсолютно здоровим . В нього не те

щоне виявилося ніякого раку , в нього не було взагалі ніяких хвороб , які були в
нього в передраковій стадії . Оце

так чудо …

     Більшості лікарів – це не поясниш . Мійтовариш лікар казав , що голодування приводить до токсикації

організму і є дуженеприємливим з медичної точки зору . Я ніколи 40 днів не голодував . Але я вже
три роки , можу

не їсти на тиждень до двох діб ( залежно як себе я почуваю) . Япочинаю голодування в четвер , коли десь після

сніданку , який я закінчую десьбіля 9 години ранку , і нічого не  споживаю аж  до п’ятниці вечора ,тільки одну

кип’ячену воду( деколи можу додати трохи меду , або лимонного соку , не лимонної кислоти) ,
тим більше що весь

четвер і п’ятницю я є на роботі . Ясно , я в ці дні стараюсяобмежувати свою фізичну діяльність , не копати город,

не виконувати іншогофізичного навантаження , і стараюся більше молитися . Ви не уявляєте яке це
відчуття . Ви

по перше не думаєте про їду , мені легше писати вірші ,виконувати іншу творчу роботу , думки так і ллються

чистим джерелом із душі . Япам’ятаю , що ще раніше , коли я ще з мамою разом , голодували підряд 5 років ,
то в

дні голодування , тіло таке було легке , що здавалося бракує тільки крил іти вже полетиш … Голодування виховує

силу волі , силу думки , дає очищення нетільки тілу , але і душі , цей стан душі важко передати .Спробуйте і

будетезнати.

    Мені багато людей , що починали тількиголодувати ( а їм це дозволяє здоровя) , що вони починають погано

почуватися ,в когось болить голова , в когось шлунок, в інших печінка чи нирки . Це так –
адже організм починає

самоочищення . І в кого десь є болячка , вона починає всебільше і більше боліти , надокучати , часом біль є

нестерпний. В мене змалкунарушена голова ( в мене був струс мозку) , то мене дуже часто , і без
голодування

болить голова , а під час голодування , нестерпно , буває такийбіль , якби хтось брав кліщами і піднімав тебе за

голову вгору ,і ще вертівшилом у різних місцях. Болить тоді ( під час голодування) і  хребет , печінка, деколи

селезінка… Тобто укожного можуть бути різні симптоми . Ясно , що є такі хвороби де протипоказане
голодування

, значить треба шукати інші природні механізми лікування ( тобтобез медичного втручання , таблеток, уколів і

іншого). Як в нас кажуть – «Якзахочеш пса вдарити , то палицю знайдеш». Коли будеш шукати рішення своєї

проблеми , то знайдеш , якщо молишся – Бог підкаже рішення , або пошле такихлюдей , що допоможуть. 

Голодування – цечасто  такий біль як при хворобі буває ,тільки хвороба – вже констатує хворобу що вона вже є

, а голодування – простовипереджаючи її лікує , бо відчуваєш в якому органі можуть бути проблеми . Без
болю –

вилікування здебільшого не буває , адже любов – це також біль .тількибіль в душі . 15.08.2014 14:23:19


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:16 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3.Як ялікую своє тіло . Початок п’ятий . Духовно-тілесне очищення .

      Кожен лікує своє тіло по своєму . Аголовне кожен спішить це зробити якнайшвидше і думає що поспіх тут

найнадійніший друг . Лікування тіла починається здалеку. Треба спочаткунавчитись відчувати , розуміти ,

прислухатись до свого тіла , а слухання тілапочинається від слухання душі. Хто б що не казав про існування душі ,

чи про тещо її взагалі нема , але душа починається з правди про себе . Правда – це очищення
душі , яка

необхідна для очищення згодом і тіла . Щоб навчитися слухатитіло  , треба спочатку навчитися слухатидушу .

Душа , може навіть більше ніж тіло потребує очищення . Кожен це очищенняі шукає , і здобуває по своєму . Я це

очищення шукаю за допомогою слухання душі. Старі люди в своїх притчах кажуть ( а може це десь і написано в

старовиннихсвятих літописах , Бог знає…) , що Бог заховався в людині дуже глибоко , щоб
людина мала Бога

завжди при собі .  Можеце правда , може і ні , але кожен з нас дуже часто спостерігає дуже дивні речі
за собою ,

ніби в кожному із нас є дві окремі людини . Це кажуть ангели Божі ,говорять і підказують нам що робити . Але

один ангел ніби від чорта , частокаже нам щось бездумно творити – якісь пакості , безхребетно ляпати дурниці і

брехню , а що буває найгірше – часом каже нам , щоб ми когось убили , чиякимось іншим насильницьким

способом закрили іншому рот, бо він нам говоритьніби прикрі речі про нас , а саме правду , яка дуже боляче

вдаряє по нашомусамолюбству. Але буває каже і інша людина в нас – в мене так часто буває , не
іди в це місце ,

обійди , не ступай в цю калюжу , бо можеш втопитися ( тобто вякусь справу ) . Бувають навіть віщі сни . Я про свої

не памятаю, але розкажупро сон , який приснився моїй мамі . Моя мама мала їхати з Хирова до Львова
автобусом , і

вночі приснилась їй бабка , між іншим , що не любила мою маму ,але мама все одно за неї молилися , а бабка ця

вже померла , і каже – Марійка (так звали мою маму) не їдь цим автобусом . І зранку моя мама собі спить , а

будить маму її мама ( моя бабуся ) і нагадує щоб мама їхала , а мама розповілапро сон , і мама не поїхала . І згодом

через день згодом взнали , що цейавтобус розбився в Березові ( село в дорозі до Львова) , це є гірський

невеликий але серпантин, і ніхто не вижив . Тобто , Бог говорить до кожного знас , і від того чи ми слухаємо Його

, залежить чи Він буде і далі намдопомагати , чи ми , будемо жити собі самі по собі …

    Душа потребує може більшого очищення ніжтіло . Адже , як і в тілі в душі накопичується багато різних

негативів . Цебуває здебільшого брехня , якою ми відгороджуємо , а може приближаємося до
злобного світу ,

обдурення інших людей , обман , часом обкрадання сусіда , колими забираємо межу , тобто в будь який різний

спосіб , ми творимо комусь якесьзло. Людина наївно думає що вона почарує щоб комусь було зле , то йому це зло

колись не вернеться . Бібілія , інші святі книги говорять на кожному кроці –все повертається кожній людині

сторицею , кожне зроблене добро – сторицею, ітак само кожне зроблене зло , сторицею . Навіть часом ми

хочемо в думках людинізло – і це нам негативно проявляється , бо ми втрачаємо переважно спокій через
те , що

хтось краще живе . Через те що злодій і обманщик живе добре і багато ,і замість того щоб громадою добиватися

справедливості , і не чинити самовільнийсамосуд ( як це зараз дуже після майдану стало модно) , ми хочемо

особистопомститися цій людині , і хоч це може є і справедливо – але чи цей самосуд є
добрим . Згадайте що

казав на це Ісус ( це я для християн які краще зрозуміють), якщо не слухає тебе твій брат , візьми Церкву ( тобто

громаду людей) і йди донього і скажи – не чини більше кривди , і вимагай повернення злодійсько
награбованого

чи забраного терористично ,бандитсько , чи рекитирсько…  Але перш ніж вимагати правди від іншого ,чесного

поводження , совісного життя , нам треба самому очистити душу , шукатитой спосіб , щоб ми згадали і відновили

справедливість щодо іншого , тобтовернули те що відібрали , або виправили те що погано зробили . Бо всі наші

намагання очистити тіло , коли ми ще не очистили свою душу , будуть марними ,або нетривкими , тобто хвороби

тіла повернуться через те , що ще душа неповністю, або зовсім , або частково не вилікувана !

     Щоденно я собі роблю іспит совісті . Якопаюся в своїй душі , думаю що кому погано написав , ( особливо тут на

сайті ,чи будь де інде на інших сайтах в інтернеті , чи в житті) , сказав , зробив … Я
колись писав – чому я хочу

бути чистим як дерево , бо дерево  , виконує Богові лише ті функції , що Боггенетично йому запрограмував – це

бути таким як воно є , і по можливостівиконувати все що йому належить . А людина хоче мати те , часом що їй не

належить , якщо немає таланту керувати ( в уряді , в радах , чи будь де) –купити собі місце , як людина хоче

займатися бізнесом , а не може , то створюєсобі банду рекетирів , згодом терористів , бандитів , і намагається

силою вестибізнес. І т.д. Здається дурниці , але є багато людей , що не хочуть грошей – а
просто хочуть слави

будь яким способом . Згадайте скільки було людей , якісилою хотіли мати те що їм не належить . Може це правда ,

може мистецькийвимисел . але всі на світі пам’ятають про Моцарта і Сальєрі . Моцарт – геній ,
який живе в своїй

музиці досі , і зависний Сальєрі , якого знають тільки в дужевузькому колі лише окремі спеціалісти , і твори якого

майже ніколи ніхто неоприлюднював і не виконував . Решта перипетії оспівав Пушкін . Тобто зло в душі
людині

може бути різним , але щоб бути здоровим , треба його позбавитися.

    Але є винятки  ! Часом багато людей мене запитує , осьскажіть , ця і ця людина , є зла , нахабна , брехлива ,

тобто погана , а ніколине хворіє , здорова , живе собі припіваючи , не є бідна , і  т.д. , тобто має все ; але є бідна

, і Богомне покарана , погіршанням здоровям і т.д. іншим способом , чи це Божа
справедливість на світі , чому ця

людина не хворіє ,а я стараюся жити правильно, і не маю вдосталь ані грошей , ані здоровя… А я відповідаю так –

на світі єдва хазяїни , один Бог , інший – диявол, чорт . Бог має свій контингент , а
диявол свій . І кожен

старається допомагати своїм . Чому це трапляється і чомутакий є роздвоєний світ , більшості людей , і мені важко

пояснити , хоча єдеякі теорії , але це не достатнє пояснення , бо віруючим нема що пояснюючим ,
а ті хто

хитаються у вірі , не вірять Богу  Єа вірять дияволу , чи скептикам – і так цьогоне поясниш . Тобто – хочете мати

здоровя від чорта – так ідіть до чорта ( як цетак часто буває серед людей) , хочете мати здоровя від Бога – то

ідіть до Бога, у кожного вибір і своя дорога ! 16.08.2014 14:05:11


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:21 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Частина 3. Як я лікую своє тіло .Початок6. Рідкісні лікування . частина А

     Люди так звикли до різного традиційноголікування , хіміотерапії для лікування раку , інших фізичних вмішувань

, навітьне тоді коли це так необхідно, що вони навіть мене не будуть слухати. Я не буду
казати що вони неправі ,

я просто іншої думки про це , коли в цьому немає такоївже необхідності . Мабуть люди мають мало віри , і вони

звертаються до лікарів, і переважно вже в запізнілих стадіях , що вже і вони не можуть нічого вдіяти
. Зараз коли

кожна людина хвора , треба робити профілактику. Слідуючу процедурулікування я приміняю дуже часто . Я не

знаю що в мені сидить , але коли явідчуваю якісь негаразди , я починаю наступне лікування . Коли його починаю ,

мене починає чи не все боліти , і голова , і печінка , і нирки , і спина , іноги і руки … Але я настирно продовжую, і

чим більше , тим частіше явикористовую. Там ( в наступному що я пишу тут) написано що це можна робити
лише

раз , я роблю це деколи три ,чотири рази підряд , деколи навіть не вдома ,а гуляючи на дворі , приходжу додому

знесилений , деколи ледве чалапаю , алепродовжую лікуватися .

Даю пару
рецептів перевірену багатьма людьми , прошу уважно прочитати , а головне ,
пісня всіх моїх порад ,

прошу через якийсь час , дати мені свої відгуки ( тут вцих статтях , я ще скопіюю на форумі), а головне написати

тут , після статті чина форумі , щоб люди зрозуміли що добре і що погано , що і кому на яку хворобу
допомогло !

 (   Вибачте що порушую правила на сайті , і буду друкувати текст на російській мові , нажаль я неперекладач ,

щоб правильно у всіх термінах і термінологіях перекласти , томудрукую мовою оригіналу , і ПРОШУ ВСІМ УВАЖНО

ПРОЧИТАТИ , бо це дуже помічне дляздоровя .  )

    Я за українськумову , але є обставини і важливість питання – це людське здоровя , що є
найбільшим скарбом .

Цікава історія цієї статті , що я передруковую , їїзнайшли далеко заховану від усіх людей , бо це і за совєтів , не

хотіли щоблюди були здоровими , і лікувалися простими ліками , і тому всілякі такі
новинки приховувалися

зашифровувалися  ,і не були для загального обзору всім людям … Це було майже засекречено , і хто
зможе

використати ці матеріали для свого здоровя , чи здоровя близьких , прошумені написати , буду радий допомогти .

Так що поки що вимушений передруковуватина російській мові , бо ЦЕ ДУЖЕ ВАЖКЛИВО ДЛЯ ЗДОРОВЯ КОЖНОГО

.
1 сторінка        
                                                                                АКАДЕМИЯ НАУК СССР

                      ВЫСТУПЛЕНИЕ УЧАСТНЫКОВРЕСПУБЛИКАНСКОГО СЪЕЗДА ОНКОЛОГОВ И БАКТЕРИОЛОГОВ

                                                 КАРНАУХ .И.Т. –ассистент Киевского института герантологии.

                   Задолго до появления обоснованных методов лечения многих заболеванийчеловечество применяло

ряд методов лечения тяжелых заболеваний , основанных напрактически известных свойствах различных трав ,

настоев из них , вытяжек идр.Сюда относятся действия таких трав, как подорожник , валериана , красавка и
др.

                 Все способы лечения отличаются , как правило , сельской простотойлечения , проводятся без

нанесения организму каких-либо травм , что обычнобывает при хирургических вмешательствах.

                Мною лично было применено лечение одной болезни , оригинально простое ,основа которого

заключается В СОСАНИИ МАСЛА , а все остальное делает саморганизм .

                 Бывают случаи , когда люди не могут согласиться с простотой способа ,между тем он делает чудеса . С

его помощью очищаются все клетки  , ткани , органы человеческого организма .Человеческий организм при этом

выбрасывает из себя живой и мертвый балласт .Под живым балластом я понимаю микрофлору , которая отравляет

организм ,подтачивает его здорове, сокращает молодость , приближает старость и
укорачивает человеческую

жизнь .
               Мертвый балласт – это соли , слизь , и др : не нужные человеку вещества.

               Ведь человек должен жить 140 -150 лет , а живет половину меньше .

               Судяпо результатам своего организма , утверждаю , что нужно продолжать этот способ лечения до тех

пор , покане появится в организме бодрость , сила , и спокойный сон , после пробуждения у
человека не должно

ничего болеть , он должен чувствовать себя отдохнувшим .После сна не должно быть под глазами мешков ,

должен быть хороший аппетит , сон, память и др.

              Когданачнутся ослабления очагов , человеку может показаться , что ему стало хуже .
Редко но бывает и

так , что в человека сидит «болячка» но она еще не ощущается, не пробудилась и человек считает себя

здоровым , а после принятой процедурысамочувствие вдруг ухудшается . Это значит , что начал рассасывается

скрытый очаг , который в дальнейшим вызвал бы имог явится смертельный для человека . Ведь часто паралич

поражает , как будтоздорового человека и совсем неожиданно . Во время обострения не следует
прекращать

лечение .

            Лежа впостели с повышенной температурой , можно принять это лечение . Во время
обострения при

радикулите , почти беспрерывно принимают эту процедуру и черезтри дня встают совершенно здоровым.

Вынужденные перерывы можна делать . Они неописаны , но дело в том , что лечение происходит именно в

момент сосания масла.

            Сколькораз в день можно принимать это лечение . Этот вопрос лечащийся может может
решить сам , ему

организм подскажет .

            Масло  - продукт питания ,процедура же сосания безвредна и естественна . Можно применять другие

лекарства? Судя по наблюдением вреда тут нету , обычно нет необходимости принимать
другие лекарства .

Обычно я весь период лечения не принимал никаких лекарств .Я преследую цель показать , что этим способом

можно лечить если не все болезни, то огромное количество . Рекомендовать , но не принимать лекарства , это

значить агитировать против медицины .

          Этотспособ одновременно является оперативным и профилактическим . Острое
заболевание вылечивается

быстро , например грипп , в течении двух дней ,лечения болезней застарелых , хронических – длительное время ,

иногда год .Этим способом можно лечить многие болезни : головные боли , хронические
заболевания крови и

т.д.  

        Я самвылечился этом способом от хронического заболевания , которым страдал 15 лет от
гайморита .

       Этот способлечит весь организм , одновременно лечит начальные стадии злакокачественных
опухолей ,

испытав на опыте лечения многих и многих болезней . Способ лечениязаключается в следующем :

2 сторінка

      Растительное масло(лучше подсолнечное или арахисовое) , не более одной столовой ложки взять в рот
,

сосредоточить в передней части рота и сосать , как соску или конфетку . Актсосания – природный акт и присущ

каждому . Глотать масло ни в коем случаенельзя .

     Процедурасосания делается легко, свободно без напряжения , 15-30 минут , сначала  масло становиться

густым , затем жидким каквода , и после этого его следует выплюнуть . Выплюнутая жидкость должна быть
белой

.
     После сосаниянеобходимо несколько раз сполоснуть рот и выплюнуть воду . Выплюнутая жидкость

инфекционна и должна быть вылита в сан узел или зарыта в земле .

     Эту процедурунадо делать один раз в день , лучше утром , натощак . Можно утром и вечером
перед сном .

Для ускорения лечения можно делать процедуру несколько раз в день. Вреда она не принесет , а пользу

принесет обязательно . В выплюнутой жидкостинаходится масса возбудителей многих заболеваний и в том числе

злокачественнойопухоли .

     В основу этогометода положена интеракция , которая считается возбудителем многих заболеваний
. Если

жидкость рассматривать под микроскопом , то при увеличении в 600 разможно наблюдать танцующих «коней» ,

это и есть микробы , кондиции в одной изстадий своего развития .

    Во времясосания увеличивается газообмен в человеческом организме , следовательно
изменяется состояние

человека . При лечение увеличивается жизнеспособностьорганизма , активизируется обмен веществ , человек
выздоравливает .

( продовження буде далі )

   Всі ці лікування прості у використанні , але дуже помічні ,якби нам більше уваги до свого власного здоровя , то б

ми і були кращимиукраїнцями . Більше уваги до себе – це значить більше уваги і до інших людей ,
до власної землі

, країни ,екології , а не тільки обмежуватися чи то віршами ,чи музикою …. Незабуваймо як моляться в церквах

БУДЬТЕ УВАЖНІ !


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:24 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Продовження ( ріднкісні лікування )Початок 6 . ЧАСТИНА Б
.

                                            ЦЕЛЕБНЫЙ ЗАПАХ .

      Валериана ,или целебное средство , давно известно и является самым распространенным
средством лечения

многих болезней .

       Хочетсяподелится своим опытом и наблюдениями мне 79 лет , был демобилизован из армии
по болезни (

атериосклероз и нарушения мозгового обращения ). В мае 1943 года уменя был инфаркт миокарда , цетральный

склероз в 1955-1956 годах , я чувствовалсебя плохо , бессонница , сердечные боли , слабость . С большим трудом

я читаллекции и после них продолжительное время отдыхал . В конце 1957 года я начал
принимать народное

средство – перед сном «дышать валерьяну» , это привело кнеожиданным результатам . Я мало по мало стал

лучше спать , улучшилась нервнаясистема , прекратились боли , и неприятные ощущения в сердце , посвежела

голова, прекратились спазмы . Недавно врач установил , что помутнения хрусталика ,
которые шли быстро ,

сейчас не только прекратилось , но и улучшилось зрение .Такие удивительные результаты от этого способа

лечения стали достоянием многихзнакомых и они не без успеха стали применять его .

Методика применения :

валериановые капли брать в чистом виде «не эфрные» , на
спирте , без применения других сердечных средств .

Вдыхать , «нюхать» можнотолько перед сном . Каждый должен найти для себя соответсвевнную дозу вдыхания
:

один ,два раза вдохнуть поочередно в каждую ноздрю . У некоторых утром болитголова . Это значит что

валериана действует слишком бурно на организм и не надов первые дни делать очень глубокие вдохи , а

постепенно их увеличивать . Улюдей з высоким давлением , по моим наблюдениям , валериана долго не

оказываетзаметного действия , затем она начинает благотворно влиять на организм и
снижает давления .

     Если в началестановится лучше на несколько часов , то проснувшись , можно подкрепить сон
повторным

вдыханием . По моим наблюдением уже в первый месяц вдыхания валерианаукрепляет организм , даже

значительное ослабление , а в течении трех –четырехмесяцев человек буквально перерождается . Самочувствие

его значительноулучшается , начинается потемнения волос , предлагается рецепт

    Ментол 25 грамм
     Анестезин 5грамм
    Новокаин 15грамм
3 сторінка
    Спирт  100 грамм
Другие варианты рецепта
1 вариант
Ментол – 25 грам ( 2,5 гр меновазин)
Анестизин -5 грамм
Новокаин – 5 грамм
Спирт –50 грамм
2.вариант
Ментол – 20 грамм
Анестезин -1,5 грамм
Новокаин – 1,5 грамм
Спирт -100 грамм

     Как видно врецепте нет ничего вредного , а он используется врачами наших поликлиник с
успехом среди

больных .

    Предлагаемосредство совершенно уничтожает гемморой . Для этого достаточно совершить ватным
тампоном ,

смоченным в этом растворе туалет два раза в день .

    Не надо боятсякратковременного явления . Кроме этого это лекарство снижает всякие боли ,
например , при

радикулите , надо смазать затылочную часть шеи , позвоночника ,и поясницу и область седаличных нервов . Это

гарантирует успешное лечениебольного , у которого имеется отложение солей , и может полностью его

вылечить. При боле и зуде смазывать окружность уха , когда ломит и тянет ногу ,
исключительно хорошо

протирать ватой смоченный этим раствором .

     Это средствосовершенно не заменимо особенно в пенсионном возрасте , когда ноги совсем не
слушаются . Для

этого достаточно один раз в день смазать раствором ступни ног иподколенные ямочки . Походка станет совсем

бодрой . Это опробовано рядом лиц .Хочу отметить сомневающихся , что знаю больных , которые без конца в

течениимногих лет принимали лекарство поразило результатами . Я знаю больных которые
на протяжение

многих лет страдали головными болями и не могли вылечится другимилекарсвами , которые помогают временно .

Мое средство является радикальным .Оно также прекрасное средство от бессонницы . Не надо прибегать к

снотворным ,так как у больных вырабатывается привычка к ним , как своего рода наркотикам ,
кроме того все

стнотворное действует на мозг человека , и человек постепеннотеряет память . Не следует протирать шею

перед сном .

         ВИПИСКА ИЗЖУРНАЛА «МЕДИЦИНСКИЙ РАБОТНИК» ( 1963 год).

      Больнаянаходилась в казенном институте в июне 1963 году с диагнозом рак матки в
отделении

генгриононозного распада ткани , была выписана , как неизлечима .После продолжительного времени больную

обследовали и установили , что оназдорова , прибавила веса всего на 22 кг.

 Медики заинтересовалисьэтим . Оказалось что , больная принимала следующие лекарства : майский мед ,
алое ,

крепкое красное вино ( виноградное). Все это надо поставить в теплоеместо на 6 дней . Принимать порцию 5

дней по одной столовой ложке , за час доеды . Срок лечения 2-3 недели – до полутора месяцев . Эта смесь такой

дозировкирекомендуется при лечения туберкульоза легких , и язвы желудка , и органов с
воспалительными

процессами , язвенного порядка . Таким же образом излечиваетсягрипп и ангина в течении одного дня . 
  
 
4 сторінка

Можно производить лечение застарелых и хронических
заболеваний : головную боль , радикулит , склероз ,

гипертонию , паралич почек, психическое растройство , печень , сердце , гайморит , тромбофлибит ,
ревматизм ,

хроничесное заболевание крови , легких , женские болезни , астму .

 Дозировка  



     Майский мед –675 гр.
      Алое ---- 375гр.
      Вино ---375гр.
Еще вариант
Майский мед – 400 гр.
Алое --  200 гр.
Вино – 200 гр.

     З-5 летниеалое , не поливать до срока 5 дней . Измельчить на мясорубке . Рецепты – при
туберкулезе 1

стакан спирта и 1 стакан меда , столовую ложку сухих березовыхпочек . настаивать 9 дней . Принимать по одной

столовой ложке 3 раза в день .

     При язвежелудка . Очищенный картофель сварить , слить воду , пить ее не присоленной ,
по 0,5 стакана 3

раза в день .Пить свежую не допуская порчи и запаха .

         КАПУСТАВМЕСТО ПИРАМИДОНА .

      У васзаболела голова , вы тянетесь к таблетке пирамидона , анальгина , цитрамона и
т.д.Попробуйте другое

средство == возьмите листок свежей капусты и приложите ко лбу и вискам . Тожерекомендуется , чтобы удалить

боль при ожегах и ушибах , наружных заболеваниях. Лечебная и кислая капуста если систематически жевать

капусту , резкоукрепляются десна .

    Лікування – цетерпіння , тому думайте про лікування , тобто про профілактику лікування , щоб
попередити

хвороби , а там , як Бог дасть … Але затее серце спокійне – якщо ядля себе зробив все потрібне , то і для інших

зроблю … Такий принцип здоровогожиття !22.09.2014 8:32:19


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Нд, 05.10.2014, 18:25 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Ще раз прошу все уважно прочитати , віднестися до свого
здоровя ( до здоровя кожної людини )з усією

серйозністю !

Кожна людина хоче довго жити і бути здоровою . Хтось
захоплюється аж занадто традиційною медициною ,

хтось аж занадно самолікуванням, хтось ще чимось , якимись хитрощами , ворожіннями … Тобто хто чим може . Я

стараюся збагнути що мені потрібно , як це … Для мене це легко , і що б хто неговорив про Бога , чи Він є чи

Його нема , мені підказує щось всередині мене які що робити , до кого іти , а головне , я збагнув істину –

Праведник не будестояти з простягненою рукою … Тобто , що мені потрібно в цю мить – Бог підкаже
( а може не

Бог для іншого … але щось підкаже … хто зна що для кого …) . Яснощо здоровішому вмирати не хочеться , але

дарма , всі помирати мусять , але непросто так , бо життя – це боротьба , а головне боротьба із своєю лінивістю ,

іне любовю до себе . Любити себе – це дбати про здоровя , але так , щоб тим
здоровям ділитися з іншими , як і

усім іншим . Шкода , якщо людина щось добревзнала , вона здебільшого ховає для себе , і думає що вона це з

собою візьме …ну самі знаєте куди… Хто перебуває з Богом – старається збагнути що Богові
треба , то і Бог

підкаже те що в дану хвилину потрібно вам . Кожен шукає і томуповинен переконатися в тому – чи це добре для

нього чи ні , і тоді з вірою в целікування приступати до нього . Тут відповіді не знає навіть мама чи тато ,
жінка чи

чоловік , бо вони ніколи і ніяк не можуть замінити Бога , так само які всі лікарі світу вкупі узяті . Людина яка прагне

здоровя , і ділитися усімисвоїми здобутками , ніколи не стане убивцею , зависником , зрадником , людині
якій не

вистарчає спілкування з Богом – починає шукати альтернативи в іншихзасобах спілкування ( бо злодійство ,

хамство , зрада … і всі інші суспільнінегативи , це також хвороба , тобто хвороба духовності людини ). Я десь

читав ,що всі негативи рано чи пізно будуть проявлені в здоровї. Я вже писав що ,
наприклад , всі вчителі ,

викладачі , хворіють переважно на стенокардію. Знаєтеє таке жартівливе ( а може це і правда !) прислівя про

професії – наприклад –музиканти всі глухі , спортсмени – всі інваліди , лікарі – всі хворі … і т.д.
Кожен може знайти

продовження , тобто кожна професія рано чи пізно викликаєякісь хвороби , і тому щоб їх не було , кожен

повинен шукати цьому протидію івідповідно проводити до цього лікування . Книжок зараз так багато , тобто

пошуктреба продовжувати , але головне – не нашкодити ні собі ні іншим , тому все що
я на собі проводив з

лікування я написав , а які ваші способи шукайте , азгодом може хтось ще з вас також поділиться своїми пошуками

і тим що він робивдля покращання здоровя і як йому це допомогло чи ні…

31.08.2014 19:32:00 - 17.09.2014 7:48:22


надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Вт, 04.10.2016, 07:33 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
ЩЕРАЗ ПРО ЗДОРОВЯ .
  Осінь і весна , це пора колизагострюються різні хвороби . Багато хвороб дійсно залежить від нас . Нам
просто треба над цим дуже добре замислитися . Багато людей не звертають увагу
на себе . В мене є знайома , яка дуже любить свого внука , і не звертає увагу
на своє здоровя , і каже -  я так сильнолюблю свого онука , що не маю часу навіть для себе , для свого здоровя . Я вже
одній людині казав , що треба добре зрозуміти заповідь Божу - ЛЮБИ  БЛИЖНЬОГО , ЯК САМОГО СЕБЕ , тобто хіба можналюбити іншого  , якщо правильно ( неегоїстично , чи егоцентрично ) не любити себе . Тобто самому собі приділяти увагу
для здоровя . Якщо людина любить ближнього краще ніж себе ( про цю знайому так
можна сказати , бо вона на онука тратить більше часу , а на себе зовсім ні) ,
то чи вона його правильно любить . Тобто , чи не може статися колись так , що
вона як кажуть " душі не чаїть у своєму онукові" так , що можливо все
йому дозволяє , або створює такі йому умови , що онук думає що він центр
всесвіту і все крутиться навколо нього , тобто у такому вихованні є якісь  перегиби . Бо сказано , якщо хтось невірнийБогові в малому , то невірний і у великому , тобто якщо хтось неправильно
любить когось , то чи буде йому все добре , і його онукові , чи дітям чи іншим
людям з якими він неправильно спілкується ( тобто любить ) . Ось про що треба
задуматися кожному .
Восени і навесні дуже часто починаються проблеми із здоровям . Наприклад у
дорослих ( можливо і в дітей також , бо бувають різні симптоми і змішані також)
виникає спершу легкий кашель , згодом він все частіший і більший , можливо
навіть задушливий , болить чи першить , сушить і інші відчуття в горлі , просто
кашель може бути задушливий , може виникати запаморочення , тошнота , понос ,
пронос , болі в животі , рвоти , тобто чи все потроху , чи зокрема , чи разом ,
у кожного своє . Це я повторюю ще раз усім хто не зрозумів - це все через осінні
і весняні польові роботи , хто неправильно палить листя і буряни .(я писав
докладніше про це раніше , хто хоче може знайти ). Але що там говорити  , люди , особливо українці , так кажуть - усітак роблять , та і я , або , що буде як ще я прилучуся своїм палінням ще й до
іншим , одного більше одного менше ... Це ще раз доказує те , що людина ,
особливо українці , сама собі ворог , і тут не треба Путіна з АТО , чи ще
якогось подібного дурня , ( хитромудрого керівника в свою користь) , бо людина
сама собі - дурень !
На один літр води , 40 шт.шипшини ( плодів) , столову ложку аїру( лепехи) і
з 3 хв.прокипятити , на цей кипяток згодом , що ви відставили , вже не
кипятивши кинути 1 ст. ложу бузини , чайну ложку подорожника , 1ст. ложку мяти
,або замість неї 2ст.ложки меліси, 2ст. ложки сушеного листя горіха ,все це
запарити з 3-4 години , пити 3 рази в день по 200 гр. одноразово . Окрім
того  вже окремо , на 1 літр кипяткукинути 2 ст.ложки сушеного листя горіха , тобто запарити ,з 3-4 години , і
полоскати горло , скільки хочете , 3-4 рази в день . Окрім того коли кашель і
всі інші бронхіальні , легеневі симптоми будуть збільшуватися , бо попереднє
лікування більш профілактичне , то до минулого лікування додати - зранку і
ввечері приймати мефанамінову кислоту , гліцисед ,приймати їх 1-2 рази в день ,
зранку і ввечері ,  якщо легший кашель то1 раз в день АЦЦ , а як сильні кашлі то і 3-4 рази в день ( для дітей є окремі
АЦЦ). Якщо вже дуже сильні симптоми кашлю і самопочуття , тобто це лікування не
допомагає , треба звернутися до лікаря , і попросити щоб виписав любі кодеїнові
препарати - наприклад або кодтерпін , або кодеїн ... і т.д. .Бо ускладнення
можливо доведуть і до складних бронхілальних хвороб і навіть до запалення
легенів , ( і все через паління бурянів , це вже доказано вченими , хто хоче
про це ще знайде докладніше в інтернеті ) .
  Можливо хтось може ще щосьдоповнити із своєї практики , бо це лікування я вже сам перейшов , можна
сказати вже його завершую , тобто сам на своїй шкурі , і на своєму здоровю
перевірив , тобто , не можна рекомендувати іншим те , що на собі не відчув , не
пробував , і не переконався у ефективності такого лікування , треба думати не
лише про себе , але і про інших , це заповідь Божа .
 Будьте здорові . З повагою ІванУкраїнець .04.10.2016 8:19:29




надія-крок до майбутнього
 


spydut    Date: Сб, 15.05.2021, 05:46 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Читайте повідомлення від  karas  , це особливо актуально тепер , я особисто це перевірив на практиці в своєму житті , а саме головне , коли я повідомив про ці рецепти своїх друзів і вони їх використали під час хвороби у боротьбі із короновірусом , вони дуже і дуже допомогли . Ясно , що короновірус це дуже важка хвороба і поки що найефективніших ліків на 100 % ще не віднайдено , але ... Використовуючи ці рецепти , особливо рецепт із СМОКТАННЯ ОЛІЇ
він дуже ефективний проти різних вірусів і хвороб , і навіть допомагає лікувати , як мені також сказали мої знайомі при деяких видах РАКУ . Прошу дуже уважно над цим ЗАМИСЛИТИСЯ . Нажаль більшість людей вірують в ефективність традиційної медицини , але є вже перевірені способи різних інших перевірених і засекречених способів лікування , ще засекречених із часів СРСР . ПРОШУ УСІХ ВАС УВАЖНО читати ці повідомлення , ВІРУЙТЕ І ВОЗДАСТЬСЯ ВАМ ПО ВАШІЙ ВІРІ . А коли всі лікування ви будете дуже уважно виконувати і особливо виконувати з БОГОМ , із молитвами , із щирою вірою у Бога , ви зрозумієте чи вас не обдурюють , вас не ошукують , бо Бог вам підкаже як правильно діяти , лікуватися фізично чи духовно .




Шукати ! В подорожі світ , і кожен день - життя обнова .
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Лікувальна самобранка (Бабусині ліки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz