ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 20:30
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » КНИГА Україна - моя країна . Людина і суспісльтво (Книга про проблеми українців і взагалі проблеми суспільства)
КНИГА Україна - моя країна . Людина і суспісльтво
karas    Date: Пт, 05.11.2021, 19:29 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
Де ми живемо , в якій країні , як ми живемо і чого хочемо . Книга про потреби людини в суспільстві , і пропозиції як правильно жити .

надія-крок до майбутнього
 


karas    Date: Пт, 05.11.2021, 19:31 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
156
КНИГА НА ФЕЙСБУЦІ
https://www.facebook.com/%D0%A3%...._manage

Мене хвилює життя кожної людини . Так багатьох людей це хвилює , але не всі
хочуть діяти в імя кожної людини , в імя добрих людей і добрих справ , я маю
дуже багато пропозицій , і головне як це зробити на практиці , і тому створив
цю сторінку , хто зі мною і хто має які пропозиції - пишіть , може спочатку тут
знайдемо спільну мову , а згодом перейдемо і до спільної справи . Кому цікаво -
читайте і пишіть ...


надія-крок до майбутнього
 


spydut    Date: Вт, 30.11.2021, 17:28 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Я думаю багатьом людям цікаво - а як це жити краще . Але цікаво ще тому , бо багато чекають що краще за них хтось побудує чи зробить . Телебачення нам дає новини , але не дає як це використати для покращання життя . Новина - це факт , але деколи і не переконаний і не підтверджений , і ми і до цього звикаємо ,  можливо так і треба нам жити - лише слухати , а не реагувати . Я вже писав що в мене є друг по переписці , заочно , бо ми живемо досить далеко , але деколи спілкуємося по пошті , і тому знайшли спільні інтереси не тільки в поезії , але і життєві , хоча є велика різниця у віці . Можна сказати що цю книгу пишемо в деякому ракурсі разом , бо я черпаю багато цікавого від нього , а я йому шукаю різні теми і проблеми , і тоді він намагається згідно своєї системи її озвучити , пояснити і прояснити деякі питання і згодом зрозуміти - як це виконувати щоб змінювати наше життя . І тому прошу вас - зацікавтеся всіма темами , тим більше що автор цієї книги вже озвучив її на фейсбуці і тут тільки починає повторювати цю книгу і інші свої книги . Бажаю всім активності і активної участі , ДЛЯ ДОБРА СВОГО ОСОБИСТОГО І ДОБРА НАШОЇ ДЕРЖАВИ - УКРАЇНА .

Шукати ! В подорожі світ , і кожен день - життя обнова .
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » КНИГА Україна - моя країна . Людина і суспісльтво (Книга про проблеми українців і взагалі проблеми суспільства)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz