ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 18.05.2024, 07:52
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Спадщина рукописів
Спадщина рукописів
Likkata    Date: Пн, 29.04.2024, 18:11 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
20
Так як я все життя займаюсь творчістю, то і спадщина в мене не маленька. Але вік уже такий, що потрібно комусь це все надання залишити. Підкажіть гарного нотаріуса в Івано-Франківську.
 


ГаннаТкаченко    Date: Пн, 29.04.2024, 18:16 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
7
Навіть не знаю, що вам сказати! Невже рукописи також підлягають під заповіт?! І можливо вони нікому не потрібні, а ви робите з цього панацею...
 


Ulva    Date: Пн, 29.04.2024, 19:45 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
2
Якщо автор цікавиться питанням, як передати свої рукописи, значить він вважає, що там є цінність. І мені здається, що це не варто обговорювати. Ліката, що стосується нотаріуса, то в Івано Франківську по цьому питанню ви зможете звернутись по за посиланням https://notarius-ua.top/notariusy-ivano-frankivsk/ Там ви ознайомитесь з потріною інформацією і зможете підібрати собі спеціаліста.
 


Htura    Date: Пн, 29.04.2024, 20:03 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Мені чомусь здається, що в наш час нотаріусів дуже велика кількість і є часні і є державні. Вибирайте того, який вам більше по фінансах підходить.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Спадщина рукописів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz