ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пн, 06.05.2024, 19:38
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Курси програмування
Курси програмування
Lawrysha    Date: Пт, 16.02.2024, 16:53 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Куди звернутися, якщо я хочу пройти курси вебдизайну. Де ви навчилися такого,
порадьте куди звернутись?
 


Remar    Date: Чт, 22.02.2024, 13:09 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
21
Я ще обираю школу. Поки що на навчання не записався. Але то треба добре подумати, тому не спішу.
 


Fasenna    Date: Чт, 22.02.2024, 18:01 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
15
Можна в школу Foxminded записатися на навчання онлайн. Тут дають сильну базу знань Ви зможете стати хорошим розробником чи дизайнером. Обирайте курс, можливо такий https://foxminded.ua/ui-ux-design-1/ зацікавить. Я думаю, якщо є якийсь досвід, можна починати з курсів для професіоналів. Або тут вас будуть навчати з нуля, якщо є така потреба.
 


BorisLivakin    Date: Ср, 06.03.2024, 22:13 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Якщо ви бажаєте пройти курси з вебдизайну, є декілька варіантів. Перш за все, ви можете звернутися до місцевих навчальних закладів, які пропонують курси з цієї теми. Також варто розглянути онлайн-платформи, такі як Coursera, Udemy або Skillshare, де ви зможете знайти велику кількість курсів з вебдизайну різного рівня складності. Крім того, важливо переглянути відгуки та рейтинги курсів, щоб знайти найбільш підходящий для вас варіант. Бажаю успіхів у вашому навчанні вебдизайну!
 


Karsya    Date: Ср, 10.04.2024, 06:58 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Нещодавно закінчила курси, це дає напрямок, але знання приходять здеьільшого з практикою. Тому подумую шукати роботу в цій сфері.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Курси програмування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz