ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пн, 29.04.2024, 21:13
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Київщина » Еду в Киев
Еду в Киев
Rabotnik    Date: Чт, 13.07.2023, 12:05 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Форумчане, мы скоро с сотрудником едем в командировку в Киеве, мы будет договариваться с коллегами, т.е. нам нужно будет передвигаться часто по городу, из одного офиса в другой.  Как вы думаете, каким образом организовать наше перемещение по городу? На такси или взять в аренду машину?

Post edited by Rabotnik - Чт, 13.07.2023, 12:06
 


Lemew    Date: Чт, 13.07.2023, 12:25 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
22
Все зависит от того, кто как привык, я люблю свободу и не зависеть ни от кого, я имею от водителя такси. Я бы на вашем месте взял машину напрокат, могу вам посоветовать вот эту компанию Редрайв вот  Посмотрите условия аренды, у них машины все застрахованные и проходят регулярный осмотр на СТО. Я частенько бываю по делам в Киеве, и пользуюсь их услугами.

Post edited by Lemew - Чт, 13.07.2023, 12:26
 


Likkata    Date: Чт, 13.07.2023, 12:31 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
20
Все зависит от того, насколько  вы знаете хорошо Киев, если ориентируетесь, то можно и на общественном транспорте ездить, и машину напрокат взять, а если нет, то только такси, а то много времени потеряете, плутая по городу.
 


Zevsus    Date: Чт, 21.03.2024, 21:57 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Я також авто в оренду брати хочу. То ж шукаю надійні варіанти у Києві.
 


MARGO    Date: Чт, 21.03.2024, 22:42 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Орендою авто дійсно зручно користуватися. У Києві можете до компанії ALIN звернутися. Тут https://alin.ua/news багато варіантів для оренди пропонують. Авто сучасні та стильні. В наявності різні моделі є. А навіть за кольором можна автомобіль під свої вподобання підібрати.
 


Barsa80    Date: Нд, 24.03.2024, 07:21 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
up
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Київщина » Еду в Киев
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz