ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 13:04
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Закарпаття » Поезія Світлани Кедик (Світлана Кедик. Село Букове Виноградівського району)
Поезія Світлани Кедик
virchi    Date: Нд, 11.02.2007, 01:47 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Кедик Світлана Василівна, мешканка Закарпатської області, Виноградівського району, села Букове. Одружена, має доньку. Дата її народження - 24 січня 1981 року.
Кедик Світлана дуже любить дитячий сміх, адже кожна людина глибоко в душі – дитина. Юність усюди ходить зі Світланою, саме тому вона вірить в казку. Можете в цьому переконатися прочитавши ї твори.

На поетичній сторінці, до якої Ви можете перейти, натиснувши на цей лінк, розміщено 2 збірки Світлани: "Дитинство" та "Авторська пісня".

Приємного Вам перегляду поезії Світлани Кедик!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Sveto4ka    Date: Ср, 27.06.2007, 11:00 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
12
Мені особисто сподобався Ваш вірш "ТРИВОГА".
Це чудовий вірш про безмежне жіноче терпіння і вміння мовчки чекати, очікувати того хто обіцяв і не прийшов...

ДЯКУЮ ВАМ СВІТЛАНО - ЦЕ СПРАВДІ ЗАЧІПАЄ ЗА НАЙЖИВІШЕ В ЛЮДСЬКІЙ ДУШІ.

ТРИВОГА
Задрімали очі,
Гарнії, жіночі,
Задрімали тої ночі,
Як його ждала.
Спали, лишень, очі,
Бо сльозоньки жіночі,
Тої, тої ночі,
Засихали на вустах.
Сон блукав в палатах,
Пригортав дитятко,
Спали й карі очі,
Та не спала вона.
Защеміло в грудях,
Як втекла до ранку,
Ніченька премудра,
І з собою спокій понесла...
Задрімали очі,
Гарнії, жіночі,
Задрімали тої ночі,
Як його ждала.


НІЧОГО НЕ ВИНИКАЄ З НІЧОГО І НЕ ЗНИКАЄ БЕЗСЛІДНО
 


Life-Proza    Date: Вт, 27.11.2007, 09:42 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
вірш * тривога* справді дуже насичений

Proza efekt
 


m@estrO    Date: Вт, 22.01.2008, 19:46 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Напевно цей вірш був написаний під емоціями... мені він сподобався... але я не знахожу там якоїсь закономірності в римах, чи поділу на стовпчики...

Сонце світить всім одинаково...
 


NeoNick    Date: Вт, 22.01.2008, 23:46 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
32
Не кожен вірш повинен піддаватись нормам, бо тоді іде шаблон, а це вже - не мистецтво! А вірші - чудові!

Добавлено (23.01.2008, 00:46)
---------------------------------------------
Не кожен вірш повинен піддаватись нормам, бо тоді іде шаблон, а це вже - не мистецтво! А вірші - чудові!


Did Junior
 


virchi    Date: Ср, 23.01.2008, 09:00 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Настільки я зрозумів, то для Світлани Кедик головне у віршах - душа. Передати власні почуття виходить добре, а щодо рими, техніки, тут підтримую Миколу (NeoNick).

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


m@estrO    Date: Сб, 26.01.2008, 19:24 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Quote (NeoNick)
Не кожен вірш повинен піддаватись нормам, бо тоді іде шаблон, а це вже - не мистецтво! А вірші - чудові!
...
Шаблон - це трохи інше.. навіть зовсім інше... чомусь геніальні поети, визнані людством писали вірші ритмічні і римізовані... і вірш, який не піддається нормам буде всього-навсього білим, або взагалі збіркою слів... на прикладі мистецтва можу зрозуміліше висловити свою думку, прирівнявши це до музики... в музиці в кожному такті має бути та к-сть нот, а точніше тонів, яка вказана на початку твору.. теж саме і з віршем.... хочу нагадати..., що ...:
ВІРШ - Невеликий поетичний твір, написаний ритмізованою мовою, найчастіше з римуванням рядків. // Одиниця ритмізованої, поетичної мови, що складається з певної кількості стоп, з чергуванням наголошених і ненаголошених складів...


Сонце світить всім одинаково...
 


Архип    Date: Сб, 26.01.2008, 19:53 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Якщо користуватися термінами.......я не знаю! Дайте мені значення: сонце, кохання і.т.д.
На рахунок геніальних....
Знаєте ніколи у житті найгеніальніші невизнавалися, а залишались невідомими!
І знаєте збірка слів буває красивійшой ніж зруповане, правильне, ідеально римоване та ритмічне, але безглузде і бездушевне!!!
 


Юта    Date: Нд, 27.01.2008, 12:59 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
А мені здається, що "МАЙСТЕР" нічим не гірше "ГЕНІЙ"... То одвічна боротьба класики і романтизму.

Панiчний спокiй
 


m@estrO    Date: Нд, 27.01.2008, 22:09 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Quote (Архип)

Знаєте ніколи у житті найгеніальніші невизнавалися, а залишались невідомими!

....ну з цим я не згідний... приклад - Шевченко... чи ви не вважаєте його генієм, чи майстром???.... як хочете, я можу дати вам визначення тих слів... але ви й самі те все знаєте... кожне слово щось означає і цим не треба нехтувати....

Quote (Архип)
І знаєте збірка слів буває красивійшой ніж зруповане, правильне, ідеально римоване та ритмічне, але безглузде і бездушевне!!!

з цим я повністю погоджуюсь... незавжди вірш кращий за збірку слів..... але в цьому й вся ізюминка, талант поета - це подання душевного, повністю доречного... близького до серця в саме такій формі вираження думок...
Збірка слів - то збірка слів, а вірш - то вірш!
Quote (Юта)
А мені здається, що "МАЙСТЕР" нічим не гірше "ГЕНІЙ"... То одвічна боротьба класики і романтизму.

майстер і геній це майже одне й те саме... моя думка...


Сонце світить всім одинаково...

Post edited by m@estrO - Нд, 27.01.2008, 22:11
 


Архип    Date: Пн, 28.01.2008, 12:45 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Так, ШЕВЧЕНКО - ГЕНІЙ!
Але, я не впевнений що найгеніальнійший!
Це факт, але я теж невпевнений, що:
Сонце — центральне і наймасивніше тіло Сонячної системи. Його маса в 333 000 раз більша за масу Землі й у 750 раз перевищує масу всіх інших планет, разом узятих. Сонце — могутнє джерело енергії, яку воно постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітних хвиль — від рентгенівських і ультрафіолетових променів до радіохвиль. Це випромінювання дуже впливає на всі тіла Сонячної системи: нагріває їх, позначається на атмосферах планет, дає світло й тепло, необхідні для життя на Землі.
Але я точно впевнений в теплоті сонячних променів, в чарівному нічному закаті, в тому що воно інколи світить і для мене!
Точно так я невпевнений, що вірш повинен бути, так би мовити, на "100% правильним". Точно так, як люди незнають де кінець космосу і чи є він взагалі...
 


m@estrO    Date: Пн, 28.01.2008, 17:46 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Quote (Архип)
Але, я не впевнений що найгеніальнійший!

Я й не казав що він найгеніальніший... smile
Quote (Архип)
Але я точно впевнений в теплоті сонячних променів, в чарівному нічному закаті, в тому що воно інколи світить і для мене!

Повірте мені на слово, що сонячні промені і чарівний надвечірній захід сонця чарує мене не менше ніж Вас... love ...
Quote (Архип)
Точно так я невпевнений, що вірш повинен бути, так би мовити, на "100% правильним". Точно так, як люди незнають де кінець космосу і чи є він взагалі...

Даруйте..., я незовсім зрозумів... unsure .. Ви хотіли сказати, що ви наскільки не впевнені, що вірш має бути на "100% правильним", наскільки люди не знають де кінець космосу і чи він взагалі є?..


Сонце світить всім одинаково...

Post edited by m@estrO - Пн, 28.01.2008, 17:46
 


Life-Proza    Date: Вт, 29.01.2008, 20:26 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Прикольний у вас підпис........Сонце світить всім одинаково...

Proza efekt
 


m@estrO    Date: Ср, 30.01.2008, 19:19 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
34
Дякую...., Life-Proza, ним я хочу сказати що на нашій планеті всі люди рівні між собою, але на планеті панує нерівність.... wink

Сонце світить всім одинаково...
 


Life-Proza    Date: Ср, 30.01.2008, 19:39 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Нерівність???? вона повсюди

Добавлено (30.01.2008, 19:39)
---------------------------------------------
Нерівність???? вона повсюди


Proza efekt
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Закарпаття » Поезія Світлани Кедик (Світлана Кедик. Село Букове Виноградівського району)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz